Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dieta Kopenhaska opinie i efekty

dieta kopenhaska opinie efekty odchudzanie kobieta

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 07:35:03

Cześć, szukam właśnie ciekawej diety żeby zrzucić kilka kilogramów i proszę Was o opinie na temat Diety Kopenhaskiej. Zastanawiam się czy warto jej spróbować, czy wybrać coś innego. Jeśli ktoś z Was stosował i pochwalił by się efektami to była bym bardzo wdzięczna :) 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 10:27:16

Kopenhaska to jest z bardziej rygorystycznych diet a do tego często towarzyszy jej silne osłabienie i trzeba być naprawdę bardzo zdrowym i nie uprawiać sportów żeby ją przetrwać 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 11:45:43

Wydaje mi się, że dieta kopenhaska bardzo szybko skończy się efektem jojo. Jest drastyczna i wcale nie pomaga zmienić nawyków tak jak można wyczytać w internecie ale jeszcze bardziej rozbudza apetyt na podjadanie. 

#4 agnieszka.woloska

agnieszka.woloska

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 28 lipiec 2015 - 12:59:33

Słyszałam, że wiele ludzi ma po niej efekt jojo. Można dużo schudnąć w szybkim czasie, ale jeszcze szybciej powraca się do swojej wagi.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 07:29:39

Stosowałam kiedyś dietę Kopenhaską i niestety skończyło się na powrocie do wagi sprzed diety. Skuteczna może i jest, ale tylko na chwilę. Czytam teraz o tej hipnozie na odchudzanie i ciekawi mnie czy ktoś ją stosował? Jak efekty?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 10:04:54

Ja stosowałam hipnozę i działa, powolutku małymi kroczkami zrzuciłam kilka kilo, nie wiem ile bo ważniejsze dla mnie było to, że pomogła mi odstawić słodycze od których byłam dosłownie uzależniona. 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 13:47:46

Raczej nie skusiła bym sie na dietę Kopenhaską, za mała skuteczność, nie ważne że szybko jak zaraz wróci stara waga :(

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2015 - 10:34:34

Nie polecam tej diety bo będziesz bardzo osłabiona, tym bardziej jeśli np. masz stresującą pracę albo musisz się dużo ruszać bo pracujesz fizycznie. Słyszałam też o omdleniach nawet, więc odradzam. Hipnoza do odchudzania brzmi już bardziej racjonalnie, bo na pewno jest bezpieczna, a tylko co dwudziesta osoba nie jest podatna na hipnozę, więc powinno być skuteczne :)

#9 loriena

loriena

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 02 sierpień 2015 - 02:28:29

Absolutnie nie warto stosować diety kopenhaskiej - to morderstwo dla organizmu. 

#10 martapol

martapol

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 03 sierpień 2015 - 11:18:44

Jeśli już musimy stosować dietę, to zawsze w porozumieniu z lekarzem. Kopenhaska jest bardzo wyniszczająca, można sobie zniszczyć organizm na długi czas.

#11 ~iunkusa~

~iunkusa~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2015 - 17:24:34

jaki sklad maja te tabletki be slim 3 i czy są drogie?

#12 aaniakkk

aaniakkk

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 23 wrzesień 2015 - 16:27:38

Dieta kopenhaska prowadzi do efektu jojo i strasznie wyniszcza ciało. Absolutnie nie warto jej stosować.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2015 - 10:12:00

Kopenhaska to jest z bardziej rygorystycznych diet a do tego często towarzyszy jej silne osłabienie i trzeba być naprawdę bardzo zdrowym i nie uprawiać sportów żeby ją przetrwać 

zależy, bo ja czuje się świetnie na tej diecie. Pierwsze dwa dni to jest masakra ale potem juz sie nie czuje zadnego zmeczenia ani bólu głowy. U mnie jest super, Po 4 dniach -3,5kg,Pozdrawiam

#14 Karoles

Karoles

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 23 listopad 2015 - 10:30:20

Nie polecam. Byłam i czułam się w trakcie niej i po niej tragicznie. Już chyba lepiej głodówka całkowita... :wacko:

#15 darkshine

darkshine

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 23 listopad 2015 - 15:02:19

też czułam się w trakcie okropnie. Nie miałam nawet siły na jedzenie tych rzeczy. Ale fakt, że schudłam prawie 10kg i efektu jojo nie ma. Po takiej głodówce pewnie żołądek się mocno skurczył i jem teraz mniejsze porcje niż wcześniej

#16 zuza213

zuza213

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 sierpień 2016 - 13:58:17

dieta kopenhaska niestety jest bardzo restrykcyjna i może powodować negatywne konsekwencje

#17 ~Anita~

~Anita~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2017 - 19:56:02

jestem na kopenhaskiej już 6ty dzień, i wcale nie jest zła, trzeba ją tylko zrozumieć a nie ślepo kłaść na talerz plaster szynki i listek sałaty. U mnie już 6kg mniej a chodzę najedzona i pełna energii, zapraszam do dyskusji. dietakopenhaskapomojemu na blogspocie

#18 ~ninaaaa~

~ninaaaa~
  • Goście

Napisano 04 luty 2017 - 14:28:36

Cześć. Ja szczerze polecam usługi dietetyka online Sylwii Sobczak-Piżuch z Be Light. Moim zdaniem online jest lepiej, bo praktycznie ciągle utrzymujemy z dietetykiem kontakt, tak jest w przypadku Pani Sylwii. Jakikolwiek mam problem piszę do niej i za chwilę mam odpowiedź, to jest super. Schudłam już 22 kg i nie odpuszczam, dodatkowo minęły mi zaparcia i wzdęcia, musiałam też wprowadzić dietę bezglutenową ze względu na nietolerancję. Polecam panią Sylwię.

#19 sloneczkoo

sloneczkoo

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 07 luty 2017 - 22:07:10

Byłam na diecie kopenhaskiej ale schudłam tylko 3 kg. Natomiast potem przeszłam na dietę Sandruni i udało mi się pozbyć 10 kg, bardzo ważna jest wytrwałość :)

#20 KotMartyna

KotMartyna

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 27 luty 2017 - 16:17:40

słyszałam o niej niezbyt dobre rzeczy...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dieta, kopenhaska, opinie, efekty, odchudzanie, kobieta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych