Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Depilacja laserowa w Gdyni

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 arth

arth

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 75 postów

Napisano 20 czerwiec 2018 - 11:04:15

Dziewczyny, czy któraś z Was może robiła zabieg depilacji laserowej? Od razu tutaj piszę, że jestem zainteresowana głównie laserem vectus a z tego co orientowałam sie to w Gdyni jest tylko w jednym miejscu, mianowicie na Powstania Styczniowego. Nigdzie nie jestem w stanie znaleźć opinii na temat tego lasera. O light sheer jest sporo opini, vectus to w sumie jakies nowsze urządzenie, ale o nim opinii brak. No i teraz pytanie czy iśc na ten vectus czy może poszukać gabinetu z light sheer? 

#2 majkowska1

majkowska1

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 21 czerwiec 2018 - 06:16:11

Miałam depilowane pachy kilka lat temu laserem light sheer, w tym roku wybraam sie na light sheer duet i jak dla mnie róznica jest ogromna. Pomimo,ze depilowałam delikatiejszą okolicę to mniej bolało i cały zabieg był krótszy. Robiłam zabieg w Gdańsku. Tak z ciekawości to gdzie konkretnie mają tam gabinet w Gdyni bo sama jestem z Gdyni i w sume lepiej byłoby zapisać sie na vectus na miejscu.

#3 arth

arth

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 75 postów

Napisano 22 czerwiec 2018 - 11:28:19

Jest gabinet na Powstania styczniowego 22/2a, zobacz sobie na google map Dobra zapisałam sie na pierwszy zabieg bo własnie idę na te nieszczesne pachy. Wiem wiem, ze lato i nie powinno się robić teraz zabiegów bo słońce ale lecę na wakacje w listopadzie i chce mieć sprawę załatwiona przed listopadem właśnie. Ile zabiegów potrzebowałaś? 

#4 majkowska1

majkowska1

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 25 czerwiec 2018 - 06:58:07

4 zabiegi na pachy,  chociaz podejrzewam, że przy  vectusie nie trzeba będzie aż tyle i wystarczy 3. Mi na bikini właśnie tyle wystarczyło a jednak włosków miałam tam więcej. Noi plus jest również ten, że vectus łapie również i te mniejsze jasniejsze włosy tak więc gładkość jest o wiele większa. Wiesz co... W sumie to nie ma jakichs tam mocnych nakazów, że mozesz wybrać się na zabieg tylko jesienią a nie latem. Byle byś chroniła skórę przed słońcem. To jest najważniejsze.

#5 ~gimmie~

~gimmie~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2018 - 13:13:32

Dziewczyny a dacie jakiś kontakt do tego gabinetu? Co jeszcze sądzicie o depilacji laserem ipl? Bo widziałam promocję na gruponie i zastanawiam sie jeszcze nad tym....

#6 arth

arth

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 75 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 09:14:32

Chodzi Ci o ten gabinet na Słowackiego w Gdyni? To rejestrację mają pod nr telefonu 58 506 65 94 Jeszce poszukaj sobie ich strony www.
Co do tego zabiegu ipl to jeśli mają tam napisane, że ipl jest depilacją laserową to jest to jedno wielkie oszukaństwo bo ipl to jest depilacja światłem a nie depilacja laserowa i nie powinni nawet o tym pisac. Sama miałam kiedyś pewien okres kiedy kupiłam sobie philipsa w euro depilującego ipl. I efekty były ale na 4 tygodnie Jakbym miała za to płacić spora kasę w gabinecie to chyba bym się zapłakała. 

#7 ~Helana~

~Helana~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 12:34:21

Dziewczyny a dacie jakiś kontakt do tego gabinetu? Co jeszcze sądzicie o depilacji laserem ipl? Bo widziałam promocję na gruponie i zastanawiam sie jeszcze nad tym....

Zdecydowanie odradzam kupowanie zabiegów na gruponie. Kupiłam sobie jeszcze jak byłam na studiach zestaw takich 10 zabiegów i co? Ano na poczaktu efekty bardzo dobre, byłam zadowolona ale potem włoski zaczęly odrastać. Mniej wiecej po 3 miesiacach od zakończenia ostatniego zabiegu. I aby był stały efekt to trzeba byłoby chodzić na takie zabiegi regularnie i płacić za to niemałe pieniądze co w sumie wiele sensu nie ma. Wyrzuciłam pieniądze w błoto. Wcześniej oczywiście sobie o tym czytałam ale dopiero co ta depilacja laserowa wchodziła i niewiele było opinii na ten temat (teraz bym raczej się nie zdecydowała bo czytam opinie na temat wszystkiego zanim sie wybiorę). 

Teraz przymierzam się do zabiegu depilacji bikini ale głębokiego. Czy w tej klinice na Slowackiego robią takie czy tylko okolice bikini?I ile trzeba wydać kasy aby był efekt, ze na 100% mi nic nie odrośnie? 

#8 ~irme~

~irme~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 10:05:45

Źle doczytałaś Helana Ta klinika nie jest na Słowackiego ale na Powstania Styczniowego. Jest to clinica cosmetologica. Robią tam bikini głębokie, bo sama takie robiłam, tyle że kosztuje trochę więcej niż jedynie depilacja okolic. Pośladki i szparę pośladkową również możesz przy okazji wydepilowac :P Ogólnie jak szłam to trochę się stresowałam zabiegu, ale nie byłam skrępowana ostatecznie bo nakladasz małę majteczki i odsłaniają Ci jedynie niewielki kwadracik skóry i tam właśnie jest depilacja. Najlepiej jest kupić pakiet 6 zabiegów. Jest w promocji, poza tym realizujesz naraz 5 zabiegów i potem jeden przypominający po roku albo po pól roku. Powinny usunać wszystko.

#9 ~Helana~

~Helana~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 09:40:38

No dzieki, już znalazłam na google. Słuchaj, a czy potem będe musiała wykonywać jeszcze zabiegi przypominając co roku? Czy już koniec? Bo wszędzie są napisane inne informacje

#10 ~irme~

~irme~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 08:41:42

To zależy już od danej osoby. Jedna musi wykonywać, druga już nie. Zależy jak odrastają Ci włoski i czy przeszkadzają. Ale nawet jeśli coś odrośnie to są to cienkie i naprawdę pojedyncze włoski,. Jak CIe będą denerwowały to pójdziesz, jak nie to nie.

#11 ~Leferka~

~Leferka~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2018 - 20:49:11

Dziewczyny a bolała Was ta depilacja? Bo słyszałam,że trochę boli taki zabieg i powiem szczerze,że w momencie jak zdecydowałam się na epilację pach laserem SHR pro to byłam pozytywnie zaskoczona bo praktycznie nic nie czułam. No troszkę coś tam zabolało ale dzięki nakładce chłodzącej było ok :) Ja akurat depilacje wykonywałam w salonie Care Medica - salon znajduje się w Tritum Business Park. Po 3 zabiegach paszki gładziuteńkie bez żadnego włoska, nawet tego najmniejszego. Teraz planuję zrobić jeszcze nogi żeby na lato były na cacy.

#12 ~Miłabasia~

~Miłabasia~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 11:36:29

Leferka ten shr to nie jest żaden laser ale jedynie ipl. A takie coś nie usunie włosków :D A i nie pisz  tutaj, ze nie boli bo boli.Robilam jak bylam na studiach i mnie bolało.W dodatku wszystkie włoski mi odrosły. Nie warto i to zdecydowanie.

Co do vectusa to robiłam na pachy i nie bolało.  Znaczy sie troche mnie bolało ale było to raczej takie szczypanie. Im dalszy zabieg tym mniej czułam. 

#13 ~Ulka78~

~Ulka78~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 10:28:01

Miłabasia, gdzie robiłaś? Bo właśnie przymierzam sie do vectusa na paszki :)

#14 ~Miłabasia~

~Miłabasia~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 14:30:33

W clinica cosmtologica, z tym, że robiłam w Sopocie na Haffnera. Jest ogólnie w bardzo charakterystycznym miejscu, bo w Krzywym Domku. Z tym, że wchodzi się od tyłu.

#15 ~Dynamitka~

~Dynamitka~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 07:06:11

Też polecam to miejsce -  zarówno zabiegi jak i atmosferę panującą podczas nich. jestem bardzo zadowolona z efektów. I nawet sie nie spodziewałam, ze będą takie dobre jak były.....  Dzięki cudownym Paniom nie skupiam się na jakimkolwiek bólu i zabieg jest dla mnie relaksem.  Aktualnie jestem na czwartym zabiegu na usuwanie owłosienia w bikini i czeka mnie piąty. Włosków praktycznie już nie mam a jeśli są to pojedyncze Wrócę niejednokrotnie .

#16 ~Mia5~

~Mia5~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 11:31:49

Też byłam tam gdzie Miłabasia, pierwszy raz jak szłam na darmowe konsultacje to miałam problem z trafieniem, bo właśnie nie wiedziałam, że to od tej drugiej strony. Za tydzień kończę na 6 serię i raczej na niej skończę, bo już nie ma owłosienia na nogach. Jak dla mnie to najlepsza placówka.

#17 ~szama22~

~szama22~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 12:00:15

Widzę, że pare osób poleca tą klinikę w sopocie, a i ja mam o niej dobre zdanie, depilacja pach przebiegła bez żadnego problemu, w dodatku załapałam się na super zniżkę  :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych