Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Depilacja laserowa Gdańsk

32 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~baskabaska~

~baskabaska~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 09:41:49

W clinica cosmetologica? Bo sama zastanawiam się czy jest jakaś różnica pomiędzy vectusem a light sheerem.....

#22 ~KasiaZnk~

~KasiaZnk~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 08:42:50

Jest i to duża, nie czytałaś? W zasadzie u mnie to byłby efekt i tym laserem i tym z uwagi na to, że mam mocne i ciemne włosy ( gdybym miała takie na głowie, a tak mam takie włosy na nogach i na bikini a na głowie jasne siano....) Ale vectusem o wiele mniej boli. O czym powiedziała mi koleżanka która na początkku depilowała sobie pachy light sheerem a potem bikini vectusem. Vectus sam dobiera wiązkę do rodzaju skóry i włosa.

#23 ~baskabaska~

~baskabaska~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 12:36:14

A depilowałaś tylko bikini czy głębokie? Bo zdecydowałabym sie na głębokie ale trochę się boję i wstydze.

#24 ~kasiaznk~

~kasiaznk~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 12:14:13

Nie ma czego, bo nie rozbierasz się całkowicie do naga podczas depilacji.Sama wcześniej chodziłam na woskowanie tych okolic, to wiedziała mniej wiecej czego się spodziewać. Dostajesz majtki, które nakładasz i odsłaniają Ci jedynie jedna mała okolicę podczas depilacji. Poza tym osoba, która wykonuje zabieg ma już duże doświadczenie z tego typu zabiegami, tak wieć dla niej jesteś po prostu którąś tam osoba, której wykonywała zabieg w ciągu dnia tak więc nie bedzie to dla niej stanowiło wielkiej rożnicy :P

#25 ~Priscilla~

~Priscilla~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 11:57:14

Generalnie już pisaliśmy o takich depilatorach do depilacji w domu. Nie jest to skuteczne, poza tym w taki sposób nie usunie się włosków na zawsze i włoski zawsze w jakimś stopniu będą odrastały.  Wiele gabinetów generalnie nie jest uczciwych oraz mówi, że ipl da trwały efekt. Jest bardzo wiele rodzajow depilacji laserowej ale obecnie najskuteczniejszy jest vectus. A ipl to jedynie światło. Ogólnie nie mam nic przeciwko temu rodzajowi zabiegu ale aby tylko nie kłamali w gabinetach, że jest to laser jak nie jest.

#26 ~Castela~

~Castela~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 07:12:03

Bardzo mily personel pracujacy w klinica cosmetologica.bardzo dobra znajmosc tematu swojej pracy ,porad oraz samych prowadzonych zabiegow, z których na razie zdecydowałam się na depilacje laserową. Efekt zbiegu  depilacji laserowej pach  wiecej niz bardzo zadowlajacy.Mam bardzo dobre doswiadczenie i szczerze to zastanawiam się nad kolejnymi okolicami depilacji bo jednak wydepilowana skóra to niesamowita wprost wygoda i komfort. 

#27 ~Hyłka~

~Hyłka~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 19:31:32

Jestem tego samego zdania co castela, najlepsza klinika w jakiej była, a laser bez zarzutów tak ja piszą na stronce. Wystarczyło 6 zabiegów, żeby całkowicie pozbyć się owłosienia z nóg.

#28 ~Moonika~

~Moonika~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 18:44:00

Super wynalazek, bardzo się ciesze, że się w końcu zdecydowałam. Jeżeli chodzi o Gdańsk, to sama zadowolona byłam z salonu Estela. Przemiła obsługa i bardzo profesjonalnie wykonany zabieg. Naprawdę to oszczędza czas i pieniądze, a przede wszystkim daje poczucie komfortu.

#29 ~Helka~

~Helka~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 08:29:05

Czytam wasze opinie i chyba ta klinika na skłodowksiej-curie jest dobra, planuje na jesień zrobić depilacje pach i nóg, może akurat wtedy też będą mieli takie zniżki jak teraz :)

#30 ~nusila~

~nusila~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 15:19:51

ja niestety dostałam podrażnienia od lasera :( ale na szczęście są tez skutecze metody, kupuję sobie plastry veet, mają takie fajne easy gelwax, super długo utrzymuje się gładka skóra, po depilacji jest jak po solidnym peelingu, bardzo gładka i przyjemna w dotyku

#31 Kalipso

Kalipso

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 czerwiec 2019 - 16:40:35

ja nie próbowałam depilacji laserowej, z racji tego że mam wrazliwą skórę i boję się jakiś "powikłań", niedawno odkryłam krem do depilacji do skóry wrażliwej z kojącym aloesem i muszę powiedzieć sprawdziłasię w 100%. Nie podrażnia a nawilża, włosy nie odrastakja do 7 dni  anie wrastają. Fajna sprawa

#32 ~Loria~

~Loria~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 22:21:13

Właśnie dzisiaj testowałam po raz pierwszy te plastry z woskiem z Veet, nie sądziłam, że poradzą sobie z takimi krótkimi włoskami jakie miałam, ale poszło naprawdę świetnie! Doczytałam, że to właśnie ten formuła Easy-Gelwax, jestem póki co bardzo zadowolona. 

#33 ~MariolaZ~

~MariolaZ~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 10:32:22

ja niestety dostałam podrażnienia od lasera :( ale na szczęście są tez skutecze metody, kupuję sobie plastry veet, mają takie fajne easy gelwax, super długo utrzymuje się gładka skóra, po depilacji jest jak po solidnym peelingu, bardzo gładka i przyjemna w dotyku

Kurcze nie wiedziałam, że laser podrażnia. No ja byłam na vectusie w gdyni na powstania styczniowego już kilka razy i nigdy nic takiego mi się nie przytrafiło.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych