Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Depilacja laserowa Gdańsk

32 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~KasiaMar~

~KasiaMar~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 13:02:57

Dziewczynki szukam informacji o miejscu, w którym mogłabym zapisać się w Gdańsku na depilację laserową.Zależy mi na tym aby jednak był jakiś efekt i aby włoski były usunięte na zawsze.

ps. Co sądzicie o zabiegach z grupona? 

#2 ~lucja~

~lucja~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 13:49:54

Clinica Cosmetologica na gdańskim wrzeszczu. Baardzo dobre miejsce, może i depilacja nie jest taka tania jak taki ipl ale daje trwałe efekty ponieważ maja tam palomar vectus (aktualnie jest to najnowocześniejszy laser). Zanim sama zdecydowałam się na zxapisanie się na depilację to zrobiłam sobie kochana spore rozpoznanie w laserach, poczytałam które są najlepsze i dopiero wtedy się wybrałam. Polecany jest light sheer i palomar vectus ale zdecydowanie lepiej jest wybrac sie na ten drugi poniewaz w nim wiązka lasera nakierowana jest wląsnie na włosa. I tym samym jest to skuteczniejsze. Co do gruponów to nie widziałam tam light sheer albo palomara. Ale jakby były to czemu nie...Trzeba byłoby przejrzeć sobie oferty.

#3 ~Kasiamar~

~Kasiamar~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2017 - 13:07:53

Z tego co czytam to jest tam ipl, jest jeszcze jakiś laser diodowy. To nie jest laser? 

#4 ~Lucja~

~Lucja~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2017 - 13:13:29

Nie, nie jest. Sama się kiedys na coś takiego nabrałam niesety, wykupiłam sobie taki pakiet i byłam zawiedziona, bo nie dość,ze nie było to przyjemne i bolało to efekt nie był na stałe :( Potem włoski odrosły. I to dość szybko bo po 2 miesiącach (nawet całych wakacji sie nie nacieszylam nogami bez owłosienia). Potem wybrałam sie na palomar vectus i róznica znaczna. Nie dość,ze nie bolało to jeszcze była to rzeczywiśćie depilacja na stałe. Włoski nie odrosły. Nie ma sensu oszczędzać ( szczególnie, że grupony wcale nie są takie tanie). 

#5 ~kasiamar~

~kasiamar~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 12:51:25

Dobrze, że mi napisałas bo już powaznie zastanawiałam sie nad zakupem.Co do tej kliniki którą poleciłaś to jak tam? Jesteś zadowollona rozumiem? Ile musiałaś mieć zabiegów? I kto tam robi ten zabieg? Bo to chyba klinika medyczna? 

#6 ~Lucja~

~Lucja~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2017 - 12:29:59

Kosmetologiczna ale pracuja tam kosmetolodzy po studiach :) A nie kosmetyczki po kursach i to mnie włąśnie zachęciło do wybrania się (szczególnie, że miałam po tym ipl kiepskie doświadczenia). Jestem mega zadowlona i jakbym miała ponownie sie wyrać to na pewno wybrałaym ten gabinet. Wystarczyły 4 zabiegi na usunięcie wszystkich włosków z bikini i pach.

#7 ~pokasa~

~pokasa~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2017 - 13:03:23

U mnie fajnie dziala wosk do depilacji HB - jest naturalny, robi duża różnicę, cera przy nim wygląda mi całkiem pozytywnie, nie mam z nią żadnych problemów. A plusów jednak całe mnóstwo. Tym największym - coraz rzadsza depilacja. Nie lubię tego tak samo bardzo, jak wszystkie inne kobiety. Dlatego cieszę się, że te efekty są naprawdę coraz lepsze. 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2017 - 22:44:38

kiedyś chodzilam na zabiegi ale niestety zabrakło mi systematyczności a potem już cąłkowicie dałam sobie spokoj, od paru tygodni jestem posiadaczką depilatora ipl babyliss, do mojej jasnej karnacji sprawdza się super, włosków ubywa, choć dopiero parę zabiegów za mną to już ciut mniej ich odrasta, na pewno mniej wydałam na urządzenie niżbym wydała na chodzenie gdzieś na zabiegi

#9 ~Kania~

~Kania~
  • Goście

Napisano 15 luty 2018 - 13:49:32

Ja chodziłam na depilację bikini do Laser Delux w Gdańsku. Jestem bardzo zadowolona z efektów i to miejsce polecę każdemu. Robią zabiegi laserem Light Sheer ! 

#10 ~karinawelko~

~karinawelko~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2018 - 08:33:32

Ja wykonywałam zabieg epilacji w Centrum Zdrowej Skóry Damian. Zabieg został przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Mają miły personel. Wcześniej miałam duży problem z niechcianym owłosieniem . Włosy były bardzo twarde i ciemne. Teraz bez problemu w wakacje wskoczyłam w kostium. 

#11 majkowska1

majkowska1

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 27 czerwiec 2018 - 13:19:53

No właśnie polecam poczytać sobie o tych wszystkich laserach bo jednak laser laserowi nie jest równy... Sa lepsze i gorsze lasery.Niektóre są bardziej skuteczne niektóre mniej. Nie polecam zdecydowanie depilacji światłem ipl bo nie jest to depilacja. O wiele lepszy jest laser diodowy ( light sheer albo vectus, na który sama chodziłam)

#12 ~N. z Clinica Cosmetologica~

~N. z Clinica Cosmetologica~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 14:29:00

Depilacja laserowa, to najskuteczniejsza metoda trwale usuwająca zbędne owłosienie. Przed rozpoczęciem zabiegów warto dowiedziec się na jakim sprzęcie pracuje dany gabinet. Obecnie najskuteczniejszy jest laser Vectus. Zalecana jest seria zabiegowa - około 6 sesji.

#13 ~Jane~

~Jane~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 12:18:36

No ok, ale przy jasnych włosach efekty są różne. Dlatego ja zastanawiam się nad zamówieniem Epilclear - bo mam problem z owłosieniem na twarzy. Któraś z Was używała? Jakie efekty?

#14 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 10:48:39

Na twarzy to nie miałam, za to na rękach tak i też polecam Vectus, jestem bardzo zadowolona z niego i z Clinica Cosmetologica, bo obsługa super i promocje fajne, poszłam z koleżanką i dodatkowo 10 % rabatu.

#15 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 13:20:59

Korzystałam z depilacji laserowej bikini w salonie Laser Delux Gdańsku i jestem super zadowolona z rezultatów! Pacują tam na laserze light sheer. Faktycznie wystarczyło mi 6 zabiegów i moja skóra jest idealnie gładka!

#16 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 18:16:36

No ok, ale przy jasnych włosach efekty są różne. Dlatego ja zastanawiam się nad zamówieniem Epilclear - bo mam problem z owłosieniem na twarzy. Któraś z Was używała? Jakie efekty?

Ja stosuje od dłuższego czasu i polecam. Jestem bardzo zadowolona. Robisz wszystko w domowym zaciszu, sama. Masz pęsetę ze światełkiem i serum, które potem wcierasz po usunięciu włosków. I tak możesz powtarzac co kilka dni :)

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2018 - 14:59:02

Ja nie mam dobrych doświadczeń z laserem. Tydzień temu zmieniłam krem do depilacji na Bielendę z serii Vanity. Za szybko, żeby coś więcej powiedzieć, ale pierwsze wrażenie pozytywne.

#18 ~oleena~

~oleena~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 00:26:27

Ja stosuje od dłuższego czasu i polecam. Jestem bardzo zadowolona. Robisz wszystko w domowym zaciszu, sama. Masz pęsetę ze światełkiem i serum, które potem wcierasz po usunięciu włosków. I tak możesz powtarzac co kilka dni :)

To na ile taki zestaw wystarcza, skoro tak często powtarzasz?

#19 ~marakujaa~

~marakujaa~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 12:06:42

chodziłam kiedyś na zabiegi ale ciągle mi cos wypadało i w koncu dałam sobie spokój, męczyłam sę z goleniem, potem przeszłam na depilator ipl od babyliss, to był strzal w 10tkę, na długo mogę zapomnieć o goleniu, depilacja nie boli i nawet delikatniejsze strefy można depilować bez obaw

#20 ~KasiaZnk~

~KasiaZnk~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 10:20:13

No własnie sama zastanawialam się nad kupieniem sobie depilatora ipl ale poczytałam sobie opinie oraz zobaczyłam jak taka depilacja wyglada i zrezygnowałam z pomysłu kupienia sobie urządzenia. Jest to bardzo długotrwałe i trzeba i tak używać go regularnie co 4-6 tygodni.A swoje kosztuje.

Tak wieć dla mnie osobiscie o wiele lepsza była depilacja laserowa.Jest to większy koszt i rozumiem osoby, które sie na coś takiego nie decyduja z uwagi na ten koszt, jednak wolałam zapłacić ten tysiak za bikini i potem nie martwić się o depilowanie (a wasnie z tą okolicą miałam problem).A I depilowałam w gabinecie wspomnianym w temacie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych