Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dentysta w sobotę?

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2012 - 12:02:05

Tak jak w temacie, czy w Rypinie przyjmie mnie dziś jakiś dentysta z bólem zęba?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2012 - 12:45:01

Tak jak w temacie, czy w Rypinie przyjmie mnie dziś jakiś dentysta z bólem zęba?

Pani dr Lisińska tel jest w książce telefonicznej

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2012 - 13:07:22

Niestety do nikogo dziś nie idzie się dodzwonić, także do pani Lisińskiej. Jedynie pan z Mickiewicza wspomina coś o możliwej wizycie 5 marca, nie ważne, że z bólem. Chyba trafi iść na pogotowie po jakiś zastrzyk i spróbować ponownie w poniedziałek... Ech.

#4 ~RYPINIAK~

~RYPINIAK~
  • Goście

Napisano 18 luty 2012 - 14:46:15

Co do dentystów to w rypinie zapomnij o nich! Kilka tygodni temu byłem z czteroletnią córką którą bardzo bolał "zatruty" ząbek. Ząb był robiony w Toruniu a ból przyszedł na drugi dzień koło godz. 19:00 Wystarczyło tylko wyjąć tą "trutkę" liczyłem się oczywiście z zapłatą jak za prywatną wizytę. Podjechaliśmy do gabinetu Pani R. za nowym kościołem w sąsiedztwie ulicy 11-go Listopada. Pani doktor była, miała jeszcze pacjętkę- pomyślałem super! Wyszła z gabinetu, zapytałem czy przyjmie dziecko do wyjęcia "trutki" powiedziała, że NIE MA NARZĘDZI ŻEBY WYJĄĆ "TRUTKĘ" Z ZĘBA!!! Wyszedłem jeb*** dzrzwiami. Pojechałem do Pani L. w pobliżu ulicy Konopnickiej. Znów tłumaczę o co chodzi a ona na to, że NIE ONA ZATRUWAŁA, ŻEBYŚMY POJECHALI TAM GDZIE ROBILI TEGO ZĄBKA. Dziecko ze łzami w oczach wyszło dostała Pani doktor parę epitetów pod swoim adresem i odjechaliśmy. Dzwoniłem jeszcze gdzie tylko mogłem do dentysty w Okalewie też nie mógł przyjąć. TACY SĄ DENTYŚCI W NASZYM MIEŚCIE!!! NIE POMOGLI CZTEROLETNIEMU DZIECKU Z BÓLEM ZĘBA!!!

#5 ~daro~

~daro~
  • Goście

Napisano 18 luty 2012 - 16:14:12

Co do dentystów to w rypinie zapomnij o nich! Kilka tygodni temu byłem z czteroletnią córką którą bardzo bolał "zatruty" ząbek. Ząb był robiony w Toruniu a ból przyszedł na drugi dzień koło godz. 19:00 Wystarczyło tylko wyjąć tą "trutkę" liczyłem się oczywiście z zapłatą jak za prywatną wizytę. Podjechaliśmy do gabinetu Pani R. za nowym kościołem w sąsiedztwie ulicy 11-go Listopada. Pani doktor była, miała jeszcze pacjętkę- pomyślałem super! Wyszła z gabinetu, zapytałem czy przyjmie dziecko do wyjęcia "trutki" powiedziała, że NIE MA NARZĘDZI ŻEBY WYJĄĆ "TRUTKĘ" Z ZĘBA!!! Wyszedłem jeb*** dzrzwiami. Pojechałem do Pani L. w pobliżu ulicy Konopnickiej. Znów tłumaczę o co chodzi a ona na to, że NIE ONA ZATRUWAŁA, ŻEBYŚMY POJECHALI TAM GDZIE ROBILI TEGO ZĄBKA. Dziecko ze łzami w oczach wyszło dostała Pani doktor parę epitetów pod swoim adresem i odjechaliśmy. Dzwoniłem jeszcze gdzie tylko mogłem do dentysty w Okalewie też nie mógł przyjąć. TACY SĄ DENTYŚCI W NASZYM MIEŚCIE!!! NIE POMOGLI CZTEROLETNIEMU DZIECKU Z BÓLEM ZĘBA!!!

Po pierwsze trutka to jest na szczury,a w zębie trucizna,po drugie trzeba było wziąć igłę , wyjąć dziecku opatrunek i po problemie.Jeśli nie można inaczej ,to trzeba samemu sobie radzić.Pozdrawiam

#6 ~Rypiniak~

~Rypiniak~
  • Goście

Napisano 18 luty 2012 - 18:34:13

Po pierwsze trutka to jest na szczury,a w zębie trucizna,po drugie trzeba było wziąć igłę , wyjąć dziecku opatrunek i po problemie.Jeśli nie można inaczej ,to trzeba samemu sobie radzić.Pozdrawiam

No widzę ktoś się uraził?! Myślisz, że niepróbowałem wyjąć. Tylko wytłumacz to dziecku które czóje ból i się boi. A dentystę miał za kogoś kto dba mu o ząbki i pomoże. A dentysta ma chyba bardziej odpowiednie i sterylne narzędzia do tego niż igła którą możesz ukłuć dziecko!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2012 - 18:46:14

To trzeba było w takim razie jechać faktycznie do Torunia tam gdzie robiłeś a nie bluzgac teraz. Czemu nie nazekasz na tametgo z Torunia skoro bolało to chyba coś nie tak.

#8 ~Rypiniak~

~Rypiniak~
  • Goście

Napisano 18 luty 2012 - 20:08:49

Nie jestem dentystą więc nie wiem czy coś tamten dentysta z Torunia zrobił nie tak, być może. Podobno coś takiego może wystąpić bo zbierają się gazy i poprostu trzeba wyciągnąć opatrunek. A to, że był zakładany w Toruniu to chyba nie powinno mieć znaczenia, bo idąc twoim tropem to przykładowo kto urodził się w Poznaniu to ze złamaniem ręki też tam powinien jechać? Pomyś co piszesz. Dziecko z bolącym zębem nie otrzymało pomocy od dwóch pań które nazywają się dentystkami.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2012 - 20:33:44

To trzeba było w takim razie jechać faktycznie do Torunia tam gdzie robiłeś a nie bluzgac teraz. Czemu nie nazekasz na tametgo z Torunia skoro bolało to chyba coś nie tak.

a co z przysięgą (gówno)dentysta też lekaż ale co tam

#10 ~NIUNIA~

~NIUNIA~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 21:37:30

a co z przysięgą (gówno)dentysta też lekaż ale co tam

Nieważne gdzie było się u dentysty w Toruniu czy w Krakowie. Zakichany obowiązek dentysty /i lekarza/jest pomóc dziecku /człowiekowi/.

#11 ~kama~

~kama~
  • Goście

Napisano 23 luty 2012 - 16:05:51

Nie jestem dentystą więc nie wiem czy coś tamten dentysta z Torunia zrobił nie tak, być może. Podobno coś takiego może wystąpić bo zbierają się gazy i poprostu trzeba wyciągnąć opatrunek. A to, że był zakładany w Toruniu to chyba nie powinno mieć znaczenia, bo idąc twoim tropem to przykładowo kto urodził się w Poznaniu to ze złamaniem ręki też tam powinien jechać? Pomyś co piszesz. Dziecko z bolącym zębem nie otrzymało pomocy od dwóch pań które nazywają się dentystkami.

Jeśli się dobrze orientuję,to pogotowia stomatologicznego w Rypinie nie ma.W sobotę każdy może mieć swoje plany,może chcieć po prostu odpocząć od pacjentów.To też trzeba wziąć pod uwagę.Jesteśmy tylko ludżmi.

#12 ~Rypiniak~

~Rypiniak~
  • Goście

Napisano 23 luty 2012 - 22:36:06

Jeśli się dobrze orientuję,to pogotowia stomatologicznego w Rypinie nie ma.W sobotę każdy może mieć swoje plany,może chcieć po prostu odpocząć od pacjentów.To też trzeba wziąć pod uwagę.Jesteśmy tylko ludżmi.

Sytuacja z czteroletnią dziewczynką nie miała miejsca w sobotę.

#13 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 26 luty 2012 - 01:09:45

Widze że jak ktoś niema dzieci to nie powinien sie udzielać !!! mówie do :~`daro~` i sam sobie wygrzebac igła bolącego zęba aż by sie posrał z bólu!!!!!!!!!!!!!!

#14 ~mrówka~

~mrówka~
  • Goście

Napisano 26 luty 2012 - 07:32:22

To prawda , ciężko z dentystami.Kiedyś zadzwoniłam żeby zarejestrowac męża z bólem , to w gabinecie na ulicy Wodnej powiedziano mi , że "nie ma limitów" i zapytano czy jestem klientką Pani doktor.Od kiedy to kiedy idzie się prywatnie i płaci sa jakieś limity??Na kasę chorych to rozumiem...Do innego dentysty za kościołem też dzwoniłam , niestety odmówiono mi.Mogę polecić dentystę pana Rydza, przyjął męża tego samego dnia po godzinach , chodzi teraz do Niego i jak narazie jest zadowolony:)

#15 ~daro~

~daro~
  • Goście

Napisano 27 luty 2012 - 16:12:09

Widze że jak ktoś niema dzieci to nie powinien sie udzielać !!! mówie do :~`daro~` i sam sobie wygrzebac igła bolącego zęba aż by sie posrał z bólu!!!!!!!!!!!!!!

W takim razie jak ma to zrobić dentysta?Trzeba było dbać o zęby i nie doprowadzać do takiego stanu.Pozdrawiam

#16 ~xxxxx~

~xxxxx~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2013 - 20:48:47

JA pierd........to było dziecko dorosły zwija sie ja go boli ząb a co tu dopiero dziecko ogarnijcie sie ludzie to co ze ząbek był robiony w Toruniu mogli robić i na końcu świata a obowiązkiem Dentysty jest przyjąć pacjenta tym bardziej dziecko ......a grzebać igła to se możecie w du*** !!!!!!!

#17 ~tic tac~

~tic tac~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2013 - 13:15:14

JA pierd........to było dziecko dorosły zwija sie ja go boli ząb a co tu dopiero dziecko ogarnijcie sie ludzie to co ze ząbek był robiony w Toruniu mogli robić i na końcu świata a obowiązkiem Dentysty jest przyjąć pacjenta tym bardziej dziecko ......a grzebać igła to se możecie w du*** !!!!!!!

Mylisz się, kazdy dentysta prowadzący prywatną praktykę przyjmuje kogo chce i kiedy chce. Obowiązek to mają ci przyjmujący w przychodni i to na dyżurze.

#18 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2013 - 22:01:41

A ja do dentysty jeżdżę do Sierpca do doktor Ewy Dębskiej. Pracują tam fajni dentyści z Płocka. Kiedyś też miałam taką sytuację z bolącym mleczakiem synka i też Lisińska odesłała mnie z kwitkiem, poleciła pojechać na pogotowie. Na szczęście ta pani koło nowego kościoła się zlitowała nad nami i otworzyła ząbek. Ale tej pani na codzień raczej nie poleciłabym z tego powodu, że umawiala (bo nie wiem jak teraz) kilka osób na jedną godzinę. Poza tym przyjmuje w Skrwilnie w ośrodku, a właściwie nie przyjmuje, bo ciągle jej nie ma.

#19 ~Roman~

~Roman~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 20:49:16

Dentyści w Rypinie to rzeczywiście jakaś porażka. Jeżeli nie jesteś ich stałym klientem (ale jak być skoro każą sobie tyle czekać?!), to na wizytę sobie poczekasz, nawet 3 miesiące... Przysięga przysięgą, ale jak się PANŚTWU nie chce, to co zrobisz.

Nie wiem czy już od pieniędzy im się poprzewracało, czy to zmęczenie materiału, ale nawet mając 'okienko' w godzinach pracy usłyszałem, że pewien stomatolog mnie nie przyjmie. Nie, bo nie.

Dlatego przestałem się prosić i do dentysty jeżdżę do Brodnicy.

Zastanówcie się Rypiniacy czy jest sens dorabiać takich 'lekarzy'.

#20 ~Mario~

~Mario~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 22:25:12

mogłeś zatelefonować do Bartosza Rydza napewno by Cie przyją w takiej cięzkiej sytuacji . Nie mam co do tego wątpliwości , a jeżeli by nie było go na miejscu to Szczesiak napeno by równiez nie odmówił. Pozdrawiam i oby wiecej takie nieprzyjemności twojej pociesze sie nie zdarzały .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych