Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Debata o wolności słowa w Niemczech?

Schulz KORWiN PE wolność słowa demokracja Niemcy Kolonia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Frank~

~Frank~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2016 - 00:47:49

Jarosław Iwaszkiewicz z partii KORWiN zgłosi w Parlamencie Europejskim wniosek o zorganizowanie debaty na temat stanu demokracji w Niemczech i wolności mediów, którym nie wolno było mówić o zajściach w Kolonii.
 
– Taka propozycja padnie. Nie wiadomo, czy prezydium Parlamentu zgodzi się tę debatę odbyć, ale moim zdaniem warto – powiedział Korwin-Mikke.
Europoseł Janusz Korwin-Mikke odniósł się także do ostatniej wypowiedzi przewodniczącego PE Martina Schulza, który w niedzielnym wydaniu dziennika „Frankfurter Allgemeine Zeitung” porównał politykę uprawianą przez PiS do polityki Władimira Putina, prezydenta Rosji.
 
– Pan Schulz rozpoczął wojnę ze mną na rok wcześniej niż z całą Polską. Dwa razy zostałem nawet ukarany grzywną o wysokości 3 tysięcy euro za niewłaściwe zdaniem pana Schulza wypowiedzi. Pan Schulz jest europejskim socjalistą i walczy z wszelkim potępianiem socjalizmu. Obecne zachowanie pana Schulza w ogóle mnie nie dziwi – przypomniał JKM.
 
–Jeśli pan Schulz użył złego porównania, to ośmiesza siebie, nie nas. Myślę, że jesteśmy trochę przeczuleni. Ja jestem wrogiem pana Schulza, ale powtarzam: nie róbmy histerii – dodał.

 #2 ~Antycenzura~

~Antycenzura~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2016 - 20:44:06

To jest Niemców problem, my dopiero doświadczymy kaczystowskiej dyktatury i czarnej cenzury! B)#3 Obudź sie Narodzie

Obudź sie Narodzie

    Swojak

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1455 postów

Napisano 16 styczeń 2016 - 09:40:57

Członkowie samozwańczej straży obywatelskiej przyrzekają, że oczyszczą ulice Kolonii z migrantów. Wszystko odbywa się w rozgorączkowanej atmosferze wzajemnych oskarżeń, w jakiej znajdują się Niemcy od czasu dokonywanych w sylwestra przez przybyszów ataków na tle seksualnym na niemieckie kobiety.
 


#4 ~największa ladacznica~

~największa ladacznica~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2016 - 18:39:53

Niemców problem? To oni i ich Angela gnoju narobili całej Europie a teraz największa ladacznica na ulicy cnotkę zgrywa i moralizuje innych?Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Schulz, KORWiN, PE, wolność słowa, demokracja, Niemcy, Kolonia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych