Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~Andzia~

~Andzia~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 22:06:09

Szkolenia to świetny pomysł, sama mam sporo wątpliwości odnośnie programu mimo, że czytałam wiele już na ten temat. Z pewnością skorzystam z takiego szkolenia, fajnie tez, że urzędnicy będą potrafili nam pomóc. Ile razy w urzędach spotykaliśmy się z niekompetentnymi ludźmi? Pewnie zliczyć się nie da ;-)

Ja już przeanalizowałam wiele możliwości i chciałabym przede wszystkim korzystając z dotacji wymienić swój stary piec węglowy pobabciny na dobry i solidny kocioł Kostrzewy EEI PELLETS . Trzymajcie kciuki żeby mi się powiodło :) Chciałabym mieć w końcu czyste sumienie, że nie podtruwam swoich dzieci i nie przyczyniam się do smogu w swoim rejonie.. 

#2 ~Andzia~

~Andzia~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 22:08:26

Szkolenia to świetny pomysł, sama mam sporo wątpliwości odnośnie programu mimo, że czytałam wiele już na ten temat. Z pewnością skorzystam z takiego szkolenia, fajnie tez, że urzędnicy będą potrafili nam pomóc. Ile razy w urzędach spotykaliśmy się z niekompetentnymi ludźmi? Pewnie zliczyć się nie da ;-)

Ja już przeanalizowałam wiele możliwości i chciałabym przede wszystkim korzystając z dotacji wymienić swój stary piec węglowy pobabciny na dobry i solidny kocioł Kostrzewy EEI PELLETS . Trzymajcie kciuki żeby mi się powiodło :) Chciałabym mieć w końcu czyste sumienie, że nie podtruwam swoich dzieci i nie przyczyniam się do smogu w swoim rejonie.. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szkolenia, świetny pomysł!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych