Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czym się odchudzacie?

odchudzanie Slimunox skuteczne odchudzanie

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marzena~

~Marzena~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:14:33

Jakie diety stosujecie, czy stosujecie środki wspomagające odchudzanie nie wiem takie jak Slimiunox?

#2 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:18:09

Jakie diety stosujecie, czy stosujecie środki wspomagające odchudzanie nie wiem takie jak Slimiunox?

Slimunoxu akurat nie znam, zresztą sama nigdy nie musiałam sie odchudzać. Nie mniej moja kuzynka stosowała Foreverslim i nie ukrywam, ze wynik jaki osiągnęła jest godzien podziwu

#3 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:19:38

Ja akurat dopiero co kupiłam Slimuniox, zobaczymy jakie będą efekty... Wcześniej stosowała go moja koleżanka i ona schudła 14 kg

#4 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:20:18

Ja akurat zdecydowałąm sie na Foreverslim i jestem jak na razie zadowolona z decyzji

#5 ~Urszula~

~Urszula~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:21:12

Ja akurat zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim, który to kupiłam na Allegro. Biorę go od dwóch miesięcy i jak na razie waga spadłą o 8 kilogramów

#6 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:35:37

Moim zdaniem, nie ma obecnie lepszego środka na odchudzanie jak Slimunox. Stosowałam go przez 3 miesiące i w tym czasie pozbyłam się 13 kilogramów nadwagi

#7 ~AlinaG~

~AlinaG~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:36:42

Ja akurat zdecydowałam się na Foreverslim. W moim przypadku jego zastosowania dało oczekiwany efekt. W 3 miesiące pozbyłam sie całej nadwagi

#8 ~Bożena~

~Bożena~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:37:35

A ja zdecydowała się na zastosowanie Foreverslim, który wczęsniej brala kuzynka. Podobie jak i u niej efekt super. napisze tylko tyle, ze nie pamiętam już co to nadwaga

#9 ~Karina~

~Karina~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:38:17

Ja stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiagnac. W końcu sukces i nie mam nadwagi. Szkoda tylko i tego naprawdę żałuję, że tak późno wzięlam się za siebie i zastosowałam Slimunox

#10 ~Oliwia~

~Oliwia~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:39:21

Ja stosowąłam z bardzo dobrym efektem Slimunox, moim zdaniem to jeden z najlepszych suplementów wspomagajacych odchudzanie jaki istnieje

#11 RUBBERBAND_WOMAN

RUBBERBAND_WOMAN

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 24 maj 2019 - 15:25:20

ja po prostu korzystam z diety mż... jem mniej ale częściej, pije dużo wody i jest ok :)

#12 pukla

pukla

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 29 maj 2019 - 22:35:33

Polecam zajrzeć na stronę  https://apteline.pl/ tam w zakładce odchudzanie będzie spis różnych suplementów i spalaczy tłuszczu która usprawnią proces odchudzania. Oczywiście zdrowa i zbilansowana dieta oraz odpowiednia dawka ruchu są niezbędne aby trochę zrzucić z wagi.

Warto zwrocic uwagę na to, iz ludzie myślą ze diete nalezy stosowac tylko podczas odchudzania, i potem rezygnują ze zdrowego trybu życia, jedzenia i pojawia się efekt jojo.  Zdrową dietę nalezy utrzymac caly czas, nalezy wprowadzić zdrowe nawyki zywieniowe i się ich trzymać. Inaczej to nie ma sensu.

#13 ~sisim~

~sisim~
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 20:50:50

Długi okres czasu nie miałam pojęcia co robię nie tak. Nie jedłam praktycznie żadnych słodyczy, fastfoodów, ziemniaków, białego ryżu, mięsa (poza rybami), nic nie smażyłam, „pochłaniałam” ogromne ilości warzyw, owoców i codziennie trening a waga stała w miejscu. Moja sylwetka nie podobała mi się, źle się czułam w swojej skórze. Dopiero dzięki Biphasic Slim to wszystko się jakby ruszyło. Metabolizm ruszył, apetyt zachamował się a waga spadła do poziomu o którym marzyłam, jednocześnie znikęly boczki, fałki i inne mankamenty. Kontakt: Agata - 517 614 677. Polecam

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odchudzanie, Slimunox, skuteczne odchudzanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych