Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czym się odchudzacie?

odchudzanie Slimunox skuteczne odchudzanie

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marzena~

~Marzena~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:14:33

Jakie diety stosujecie, czy stosujecie środki wspomagające odchudzanie nie wiem takie jak Slimiunox?

#2 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:18:09

Jakie diety stosujecie, czy stosujecie środki wspomagające odchudzanie nie wiem takie jak Slimiunox?

Slimunoxu akurat nie znam, zresztą sama nigdy nie musiałam sie odchudzać. Nie mniej moja kuzynka stosowała Foreverslim i nie ukrywam, ze wynik jaki osiągnęła jest godzien podziwu

#3 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:19:38

Ja akurat dopiero co kupiłam Slimuniox, zobaczymy jakie będą efekty... Wcześniej stosowała go moja koleżanka i ona schudła 14 kg

#4 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:20:18

Ja akurat zdecydowałąm sie na Foreverslim i jestem jak na razie zadowolona z decyzji

#5 ~Urszula~

~Urszula~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:21:12

Ja akurat zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim, który to kupiłam na Allegro. Biorę go od dwóch miesięcy i jak na razie waga spadłą o 8 kilogramów

#6 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:35:37

Moim zdaniem, nie ma obecnie lepszego środka na odchudzanie jak Slimunox. Stosowałam go przez 3 miesiące i w tym czasie pozbyłam się 13 kilogramów nadwagi

#7 ~AlinaG~

~AlinaG~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:36:42

Ja akurat zdecydowałam się na Foreverslim. W moim przypadku jego zastosowania dało oczekiwany efekt. W 3 miesiące pozbyłam sie całej nadwagi

#8 ~Bożena~

~Bożena~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:37:35

A ja zdecydowała się na zastosowanie Foreverslim, który wczęsniej brala kuzynka. Podobie jak i u niej efekt super. napisze tylko tyle, ze nie pamiętam już co to nadwaga

#9 ~Karina~

~Karina~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:38:17

Ja stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiagnac. W końcu sukces i nie mam nadwagi. Szkoda tylko i tego naprawdę żałuję, że tak późno wzięlam się za siebie i zastosowałam Slimunox

#10 ~Oliwia~

~Oliwia~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:39:21

Ja stosowąłam z bardzo dobrym efektem Slimunox, moim zdaniem to jeden z najlepszych suplementów wspomagajacych odchudzanie jaki istnieje

#11 RUBBERBAND_WOMAN

RUBBERBAND_WOMAN

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 24 maj 2019 - 15:25:20

ja po prostu korzystam z diety mż... jem mniej ale częściej, pije dużo wody i jest ok :)

#12 ~sisim~

~sisim~
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 20:50:50

Długi okres czasu nie miałam pojęcia co robię nie tak. Nie jedłam praktycznie żadnych słodyczy, fastfoodów, ziemniaków, białego ryżu, mięsa (poza rybami), nic nie smażyłam, „pochłaniałam” ogromne ilości warzyw, owoców i codziennie trening a waga stała w miejscu. Moja sylwetka nie podobała mi się, źle się czułam w swojej skórze. Dopiero dzięki Biphasic Slim to wszystko się jakby ruszyło. Metabolizm ruszył, apetyt zachamował się a waga spadła do poziomu o którym marzyłam, jednocześnie znikęly boczki, fałki i inne mankamenty. Kontakt: Agata - 517 614 677. Polecam

#13 ~JoannaF~

~JoannaF~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 23:44:13

W moim przypadku po pierwszych niepowodzeniach kluczem do sukcesu stała się systematyczność, codzienne ćwiczenia oraz suplement diety ForeverSlim. Dopiero połeączenie tego w całość, a jako systematycznośc uważam odpowiednią dietę, przestrzeganie reguł żywieniowych i samodyscyplinę

#14 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 23:45:32

Zgadzam się z tym co jest napisane na temat foreverslim, dla mnie okazał się on ostatną deską ratunku

#15 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 23:47:09

Zgadzam się z tym co jest napisane na temat foreverslim, dla mnie okazał się on ostatną deską ratunku

Z tą ostatnią deską ratunku to bym nie przesadzała, nie mniej sama dosyc długo zastanawiałam się nad tym jaki sposób będzie dla mnie najlepszy oraz jakim suplementem wpomagac proces odchudzania i u mnie tez wybór padł na Foreverslim

#16 ~Weronika~

~Weronika~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 23:48:37

W sumie to nie rozumiem, ale tego rodzaju ”trójka” powinna być podstawą w odchudzaniu. OK, można wymienic Foreverslim na inny środek, ale po co skoro lepszego i skuteczniejszego nie ma na rynku, diety (zmiany sposobu samego odżywiania) tak aby takowe było skuteczne nie da się uniknąć, podobnie jak ćwiczeń...

#17 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 23:50:29

Mnie udało się stracić w sumie 11 kg przy tabletkach Foreverslim. Kuracja trwała w sumie 3 miesiące. Zmieniłam nieco dietę, wprowadziłam wieczorne ćwiczenia.

#18 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 23:51:52

Jak dla mnie to że zdecydowałam się na Foreverslim okazało się idealnym rozwiązanie, w końcu pozbyłam się tego wszystkiego co mi pozostało po ciązy

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odchudzanie, Slimunox, skuteczne odchudzanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych