Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy władze MPGN szantażują pracowników/ współpracowników byłego prezesa Zenona Różyckiego?

127 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 19:37:03

Ta od śniadań to nie jedyna pani kierownik która powinni zastąpić. Ze dwie by się jeszcze znalazły

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 19:44:45

Ta od śniadań to nie jedyna pani kierownik która powinni zastąpić. Ze dwie by się jeszcze znalazły

Ta od śniadań teraz się leczy...ha ha może depresja po stracie przyjaciela albo nerwica ...tyle lat ukrywania...UPS bo się wyda

#63 ~Roberto~

~Roberto~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 19:51:18

Ciekawe komu Zenek wynajmował mieszkania społeczne tylko zwykłym Grudziądzaną czy też może swojim.

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 11:13:14

ja tylko słyszę ze wg nowej władzy Rozycki beee, ale jak sobie analizuje to działa dla stali, czyli na miejskie obiekty i dzieci, nie wziął sobie kasy dla siebie!!! Nowa władza chwali się ze powstanie osiedle w centrum, dawno o tym była mowa, nie podoba mi sie cala ta ekipa dwoch prezesow, 3 dyrektorów i jeden specjalista! ślepy widzi, ze to zenuła, a pozostawienie KAZIKA w TBS to jest kpina nad kpinami, robienie z ludzi wariatów. W Stali trenuje ponad 300 dzieciaków i Pan Prezydent mści się obnizajac dotacje o 50%, nawet nie raczy się zorientować ile kosztuje utrzymanie siatkarzy seniorów, a co dopiero tyle dzieciaków, ale nie jest swój! To ie jest działanie prezydent dla rozwoju miasta, to jest działanie mściwe! A ja nie chcę w takim razie takie Prezydenta. Popełniłam błąd głosując na niego i mam nadzieję, że karty się  odwrócą szybko. 

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 11:32:46

Ciekawe komu Zenek wynajmował mieszkania społeczne tylko zwykłym Grudziądzaną czy też może swojim.

Mieszkania społeczne ? A co to takiego ? Gdzie niby takowe mieszkania społeczne ma MPGN ? Może coś bliżej w temacie ?

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 11:44:51

swoim swojim pracownicy dostawali wyremontowane

#67 ~Roberto~

~Roberto~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 11:57:09

Ciekawe ile metrowe mieszkania dawał swojim i za jakie pieniądze.

#68 ~Roberto~

~Roberto~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 12:02:28

A odnośnie Stali to dobrze że prezydent obciął znacznie dofinansowanie bo są biedniejsze kluby w Grudziądzu którym trzeba pomóc.A Zenek sobie poradzi z tak małym problemem dla niego.

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 13:00:30

Dobrze?? To jest świństwo, tam trenuje najwiecej dzieci, nikt nie zbiera żadnych składek!!! Co ty wiesz ze dobrze, niedobrze!!! Idź na stal zobacz co tam się dzieje!! To jest nie fair w stosunki do dzieci które tam trenują, przez obecnego prezydenta traktowane są jak trenduwaci bo da ze stali

#70 ~Roberto~

~Roberto~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 16:27:24

To niech klub zacznie pobierać składki od rodziców wtedy będzie wszystko ok.Znajda się pieniądze na wszystko.A z resztą z tego co mi wiadomo są pobierane miesięczne składki tylko nie wszyscy płacą za swoje dzieci.Ha,Ha,Ha

#71 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 02:02:40

Kpina, o te oszczerstwo można spotkac Się w sądzie..forum nie jest bezimienne..

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 08:34:00

Poseł zdecydował że trzeba Zenka ukarać za start w wyborach i wymienić kadrę w mpgn na swoich

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 09:40:25

Jeszcze nikogo nie wymieniają

#74 ~Bart~

~Bart~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2019 - 06:28:44

W kolejce po kasę czekają sponsorzy kampanii...pieniążki trzeba oddać..

#75 ~Azo25~

~Azo25~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2019 - 18:23:47

O jakich sponsorów chodzi, przecież Zenek sam płacił za star w wyborach.Dajcie spokój już tym wszystkim plotkom.

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2019 - 19:58:26

O jakich sponsorów chodzi, przecież Zenek sam płacił za star w wyborach.Dajcie spokój już tym wszystkim plotkom.

Zenek płacił sam ale Glamowski i Szymański muszą spłacić zobowiązania

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 08:15:20

koledzy i koleżanki Szymańskiego dostają posadki

#78 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 10:23:37

Co to znaczy że od śniadań?

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 06:20:31

Krolowa księstwa ma doświadczenie w mobbingu to zna sztuczki.

#80 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 14:08:08

Pracownicy mpgn mają nowe obowiązki, biegają ze szmatą i sprzątają w czasie pracy??? Przecież to kretyństwo żeby sprzątać biura w czasie godzin otwarcia firmy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych