Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy władze MPGN szantażują pracowników/ współpracowników byłego prezesa Zenona Różyckiego?

127 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 11:08:26

Jak nic nie znaleźli to znaczy że źle szukają. Dziewczyny Zenka pewnie pilnują żeby dużo spraw nie ujrzał światła dziennego. Jego faworyty z haremu przecież tam cały czas pracuja

Baju baj wszyscy wiedzą, że z Różyckim nie było szans na przekręty. Takich fachowców jak ten cały zarząd i dyrektorzy to by nawet na kopaczy nie przyjął ... upsss o stanowisko kopacza to iuż pani prezes zadbała ha ha ha

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 11:45:17

Baju baj wszyscy wiedzą, że z Różyckim nie było szans na przekręty. Takich fachowców jak ten cały zarząd i dyrektorzy to by nawet na kopaczy nie przyjął ... upsss o stanowisko kopacza to iuż pani prezes zadbała ha ha ha

ha ha ja przekręty to on sam robil

#43 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 13:35:54

Ale sie kazdy broni jak ciekawie sienrobi:) Zobaczcie artykul na grudziadz365.

#44 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 13:45:36

Ale sie kazdy broni jak ciekawie sienrobi:) Zobaczcie artykul na grudziadz365.

Komentarz na profilu FB ciekawy. Jeśli zasadny to żenada...:/

#45 ~czytacz~

~czytacz~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 14:35:51

Komentarz na profilu FB ciekawy. Jeśli zasadny to żenada...:/

Haha z tv online przeszlo na portal online. P. Naczelny zrob jakiego prywatnego bloga z opiniami a nie portal informacyjny ;)

#46 TAZ

TAZ

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1166 postów

Napisano 28 marzec 2019 - 15:07:35

Słabo to wszystko świadczy o nowym prezydencie. Jeśli z takimi ludźmi chce rozwijać miasto. Szkoda pięknego Grudziądza, szkoda.

#47 ~Roland~

~Roland~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 15:53:23

Haha z tv online przeszlo na portal online. P. Naczelny zrob jakiego prywatnego bloga z opiniami a nie portal informacyjny ;)

Dajcie chlopu spokoj

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 16:45:18

Ciekawe czy i jak się dogaduje z nowymi władzami spółki stary mecenas?

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 19:51:44

nie robił i to cie boli że nic sensownego znaleźć nie możesz

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 19:53:33

A może wkleimy kilka wypocin z czasów redaktorka w GP, to dopiero były wypociny i stronnicze opinie. było się z czego pośmiać

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 21:52:57

Czy to prawda, że mpgn nie płaci zobowiązań? Czy to nie jest nadużycie? Zbierają dla siebie na wysokie pensje, a ludzie w firmach nie mają dla swoich pracownikow i rodzin

#52 ~Re~

~Re~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 11:16:52

Pomoc faktury czekają,pierw weryfikacja czy właściciel nie ma Różyckiego w gronie znajomych na FB;)hahahaha

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 13:18:13

A może wkleimy kilka wypocin z czasów redaktorka w GP, to dopiero były wypociny i stronnicze opinie. było się z czego pośmiać

No obaj jednego "sortu" cytując. Do polityki, a nie do mediów tam można wiele jak widać;)

#54 ~Roberto~

~Roberto~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 17:47:23

To jest kłamstwo nikt nikogo nieszantazuje,są to brednie wymyślają to ludzie którzy tęsknią za Zenkiem,bo czują że poleca że stołków bo byli przy swoim Guru jak startował na prezydenta udzielali się FRG i wysyłali esemesy.Nowa władza sprawdza wszystko i dobrze.Tak trzymac.

#55 ~Roberto~

~Roberto~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 17:51:48

Pani Prezes bardzo dobrze robi sprawdzając ludzi z którymi pracuje.Jeszcze czas sprawdzić kierowników czy sumiennie wykonują powierzone zadania w szczególności pewne Panie.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 17:53:33

Życie jest piękne tylko ludzie to fauszywe k......

#57 ~Roberto~

~Roberto~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 17:56:39

To prawda.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 18:31:34

Pani Prezes bardzo dobrze robi sprawdzając ludzi z którymi pracuje.Jeszcze czas sprawdzić kierowników czy sumiennie wykonują powierzone zadania w szczególności pewne Panie.

Tak zwłaszcza jedna Pani kierownik-kwoka. Dla której Zenek stworzył stanowisko bo do niczego się nie nadawała i jako jedyna ma czas pic kawki po biurach i jadac śniadania ze swoimi bliskimi dwa razy dziennie. Przez tyle lat pracy tyle błędów A Zenek za każdym razem ja krył...?

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 18:34:10

Tak zwłaszcza jedna Pani kierownik-kwoka. Dla której Zenek stworzył stanowisko bo do niczego się nie nadawała i jako jedyna ma czas pic kawki po biurach i jadac śniadania ze swoimi bliskimi dwa razy dziennie. Przez tyle lat pracy tyle błędów A Zenek za każdym razem ja krył...?

ale kogoś boli, że się na nim w mpgn poznali i nie chcieli

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 18:51:53

Elszkowska

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych