Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy warto jeszcze łowić na tych jeziorach,jak rybacy mają puste sieci?

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 15:35:37

Ludzie ale macie jadu aż kipi

#22 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 16:52:47

Ryby są ,ale tylko w jednym jeziorze zwanym Świętym Sami sobie szkodzą, żeby coś mieć trzeba inwestować, a nie tylko doić, a tłumaczenie typu ,,ryby są ale nie umieta łowić można włożyć między książki "

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 20:30:31

Ja tam sobie duze jak będzie lód wykupie.

Kilka lat temu 3-5 juz nie pamietam przez 2 tygodnie bedac na urlopie w Lutym tyle okonisk wylowilem że szok.Jakbym miał iśc tokiem myślenia co nie których to po kilku dniach jestem na zero.

Ale ja chodzę na ryby nie po ryby.Zauważcie różnice , okonie na Dużym są potęzne takie 1,5 kg też łowiłem.

ja tylko lód a reszta u znajomych na komercji.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 22:37:03

Miałeś piękny sen.1,5kg okonie.Rybak takich nie ma w sieciach.I pewnie leszcze po 7kg łowisz itd.Ile masz za wpis od pana s??

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 22:49:24

Miałeś piękny sen.1,5kg okonie.Rybak takich nie ma w sieciach.I pewnie leszcze po 7kg łowisz itd.Ile masz za wpis od pana s??

Synku ty się przebudź bo majaczysz.

Tobie się nie będę tłumaczył mam filmy z każdej dziury 

jak zapłacisz to ci udostępnie.

No nie ma .

Płocie na Wenecji ten chudy jak zobaczył to mówi ,,Nom w siotke takie nie wchodzą''.

Ot cała prawda panie niedowiarku.
Co do Leszczy jak już się podpiąłeś , to powiem że w 2015 ostatni raz na Wenecji od Figury na dół udało mi się nacieszyć takimi 1- 1,5 kg.Ale tylko 7 sztuk.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 22:50:49

A co cie d..a boli że ktoś może a ty ci..a???

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 23:01:47

Do czego się prujesz?Co mnie rybak ja wędkarzem jestem.

Łazisz do Rybaka?

No proszę cię.Nie osłabiaj mnie.

machaj wędą ryby będą.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 23:26:59

Ludzie ale macie jadu aż kipi

Albowiem tak się objawia ta legendarna miłość  i szacunek dla bliźniego ! :P

#29 ~ja okoń~

~ja okoń~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2019 - 00:08:18

Ludzie, a zwłaszcza wędkarze, zrzeszeni i nie zrzeszeni, z kół wędkarskich PZW i spoza PZW, jedyne wyjście walczyć o zakaz połowów gospodarczych w wodach płynących i przepływowych. Tak jak jest w starej Unii. Wody przepływowe tylko dla rekreacji i turystyki. Czas najwyższy przełamać tę niemoc. Tak dalej być nie musi. Wędkarze, koła i kluby wędkarskie powinny być gospodarzami wód a nie komercyjne spółki, np. w naszym rejonie GR Łysinin. Naciskajcie na swoje Zarządy Kół PZW i Stowarzyszeń spoza PZW. A WTEDY BĘDĄ RYBY DLA WĘDKARZY, ROZUMIECIE TO???

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych