Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy warto jeszcze łowić na tych jeziorach,jak rybacy mają puste sieci?

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 12:32:19

Brak słów.

#2 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 06:35:37

Jeziora które dzierżawy gosp. lysinin są tak wyczerpane z ryb że brak słów,czasami ktoś się pochwali że udało się złapać pojedynczego sandacza, szczupaka,nie mówiąc o wegorzu ,dużym leszczu ,przy tej technologii której dysponują teraz wędkarze super echosondy i co pływają po tych jeziorach i szukają tych ryb których nie ma .Dziwię sie że niektórzy powykupywali dodatkowe zezwolenia na listopad, ostatni akt desperacji, może jakiś sandaczyk się trafi,brak na to wszystko slów

#3 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 08:04:01

Jeziora które dzierżawy gosp. lysinin są tak wyczerpane z ryb że brak słów,czasami ktoś się pochwali że udało się złapać pojedynczego sandacza, szczupaka,nie mówiąc o wegorzu ,dużym leszczu ,przy tej technologii której dysponują teraz wędkarze super echosondy i co pływają po tych jeziorach i szukają tych ryb których nie ma .Dziwię sie że niektórzy powykupywali dodatkowe zezwolenia na listopad, ostatni akt desperacji, może jakiś sandaczyk się trafi,brak na to wszystko slów

30 lat brak jakiejkolwiek gospodarki. Widać gdzie szły środki.

#4 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 08:05:34

Dlatego od 15 lat nie wykupilem zezwolenia i nie zamierzam

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 08:58:42

Do portfela pana s..Teraz córka ma podobno to przejąć,i ona to dopiero podobno ...........a.

#6 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 10:01:28

Ryby są ,ale tylko w jednym jeziorze zwanym Świętym Sami sobie szkodzą, żeby coś mieć trzeba inwestować, a nie tylko doić, a tłumaczenie typu ,,ryby są ale nie umieta łowić można włożyć między książki "

#7 ~Stanisław~

~Stanisław~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 20:53:03

kiedy zmienił się rybak na jeziorze żnińskim dużym pogłowie sandacza zwiększyło się 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 21:41:48

Niewarto , jedynie z pod lodu.

Tego roku o ile będzie lód to wymiotę wszystko ,okonie byki 30+.

Czlowiek się litował i wypuszczał .Wezmę na swój staw wpuszczę.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 23:36:19

Ryby są ,ale tylko w jednym jeziorze zwanym Świętym Sami sobie szkodzą, żeby coś mieć trzeba inwestować, a nie tylko doić, a tłumaczenie typu ,,ryby są ale nie umieta łowić można włożyć między książki "

A ty słuchasz tych bredni !

Mnie nigdy nikt tak nie powiedział .

Słuchasz bajek to wierz dalej w bajki.

#10 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 06:28:58

Więcej osób słyszało tą wypowiedź, to było podczas zawodów wedkarskich

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 08:09:06

kiedy zmienił się rybak na jeziorze żnińskim dużym pogłowie sandacza zwiększyło się 

Zwiększyło sie bo przestali przewłoką ciągać po gniazdach.Pogadamy jak za pare lat się ew, odnowi stado zarodowe z którego będzie coś co roku się trzeć.Tak samo jak inne ryby,płoć,leszcz itd.kto pamięta ten wie że jak fafał po 1200 pęczków walił dzień w dzień.To jak może być węgorz,sandacz,szczupakowi sie nie pozwolił wytrzeć.Ja pamiętam jak 20 lat temu takie ponad 10kg samice szczupaka w lutym woził.Jak w przed czerwcem,w firmowym sklepie po 15kg sandacze z ikrą skakały,a równocześnie w domu kultury,,,,obol twierdził że jak już to śnięte i przypadkowe.Gdy mu w pysk powiedziałem że kłamie,zniszczono moje mostki,łódki,łamano wiosła latami.Mówiłem na dużym,któregoś ranka nie będzie już teleranka,ty głupi jesteś,góry dziury nie wyłowią.Serio??Oceany dali radę a takie duże 465h nie da rady??I niestety wyszło na moje.Płoć szła na tarło,nie poczekali by się wytarła,bo pare deko więcej,tonami co noc.Jak się leszcz tarł,cała wyspa na około.To gospodaż??Bandyta.Jak by rolnik szedł zabić proszącą się loche.Brak słów.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 08:13:51

Ps,Przestali ciągać przewłoką,bo brak frajerów z koła którzy u nich za roboli robili,licząc na to że fafał się zetnie i worami,brak ryb,oraz za zezwolenie na przewłokę trzeba płacić,Nie opłaca się skoro nie ma ryb.Ot i cała filozofija.Dla ryb ok.Ale i tak z 20 lat by musieli nie dotykać wody,by się coś unormowało.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 08:16:15

Kumpel tam jezdził po cichu.Mówił że amury karpie,szczupłe to takie po 5kg łowił.Teraz tam podobno co 2gie drzewo kamera.reflektory nie połowisz.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 00:32:35

Totalne bzdury, na Świętym nie ma nic oprócz karasi i małych linków. Nie wierzcie w te brednia. Ryby naprawdę okazowe są w jeziorach GR Łysinin

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 04:36:57

Totalne bzdury, na Świętym nie ma nic oprócz karasi i małych linków. Nie wierzcie w te brednia. Ryby naprawdę okazowe są w jeziorach GR Łysinin

Płatny troll.W jeziorach pusto.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 22:56:25

A kto kontroluje Gospodarstwo Rybackie z ilości odławianych ryb?

#17 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 23:00:40

Zwiększyło sie bo przestali przewłoką ciągać po gniazdach.Pogadamy jak za pare lat się ew, odnowi stado zarodowe z którego będzie coś co roku się trzeć.Tak samo jak inne ryby,płoć,leszcz itd.kto pamięta ten wie że jak fafał po 1200 pęczków walił dzień w dzień.To jak może być węgorz,sandacz,szczupakowi sie nie pozwolił wytrzeć.Ja pamiętam jak 20 lat temu takie ponad 10kg samice szczupaka w lutym woził.Jak w przed czerwcem,w firmowym sklepie po 15kg sandacze z ikrą skakały,a równocześnie w domu kultury,,,,obol twierdził że jak już to śnięte i przypadkowe.Gdy mu w pysk powiedziałem że kłamie,zniszczono moje mostki,łódki,łamano wiosła latami.Mówiłem na dużym,któregoś ranka nie będzie już teleranka,ty głupi jesteś,góry dziury nie wyłowią.Serio??Oceany dali radę a takie duże 465h nie da rady??I niestety wyszło na moje.Płoć szła na tarło,nie poczekali by się wytarła,bo pare deko więcej,tonami co noc.Jak się leszcz tarł,cała wyspa na około.To gospodaż??Bandyta.Jak by rolnik szedł zabić proszącą się loche.Brak słów.

100/100 racji

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 09:51:24

Rybak na dużym płacze,ma puste sieci.Nie ma co od niego kupić.A chytrus jeszcze zrobił zakaz sprzedawania.U nich kupisz PADLINĘ po której trafisz do szpitala.Wielokrotnie zamrażane,rozmrażane,trucizna.I nikt na to nie reaguje.Tak samo jak na to co wyprawiają na wodach.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 10:03:53

Ogólny syf i brak dostępu do wody.Dojenie na maxa wędkarzy z kasy,ograniczanie okresów gdy można łowić.Za chwile będą chcieli tys zł za tydzień z łodzi.Zobaczcie ile zostało łodzi.Nikt już z Bydgoszczy,Poznania nie przyjezdza.Autobusy były co tydzień.Ludzie nie są tacy głupi,jak się pewnemu panu wydaje.Płotka szła wiosną taka od 5cm do 15cm,czasem jedna miała 20cm.No zapłacić 280zł,by złowić takie okazy,czysty biznes.Przez cały rok tata złowił jednego,JEDNEGO węgorzyka..Rybak nawet już pęczki nie stawia,bo puste zbierał.Drzewa nielegalnie potrafią wyciąć,ale dostęp do wodny już nie.Koła wędkarskie,tylko wszyscy liczą na karty za free,lub wcześniej z łodzi tak jak fryzjer.Ogólna degradacja.Przestać płacić i łowić na gł.Niech idą z torbami.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 11:29:42

Podobno pan s odchodzi,i przejmuje córka,nie napiszę jak o niej mówią rybacy,,ale podobno w porównaniu do niej,tata był cienias.Rybacy już szukają roboty.Będzie się działo.ja już zezwolenia nie kupię.Wolał bym wydać na studentkę.te 280zł,Ryby też u nich nie kupię,widziałem kiedyś,jak kilka razy dziennie rozmrażają i zamrażają tołpygi itd..Można zdechnąc po tym.I mogę zeznać na Policji,wrazie czego.Rybe się kupuje jak skacze w skrzynce.Śnięta jak nadusisz palcem,mięso musi wrócić,jak dziura zostaje w mięsie,nie kupuj.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych