Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy w Urzędzie złamano prawo wyborcze?

wybory

31 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 11:29:46

Szramka jest posłem.

#22 ~statystyczny Kowalski~

~statystyczny Kowalski~
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 11:46:57

Śp.Kuroń
Chodził w swetrze i dżinsach jako poseł. Niech chodzi jak chce i nie udaje kogoś innego.

Inne czasy były i też inny człowiek. Poza tym na swetrze i dżinsach Kuronia podczas jego posłowania nie widziałem nigdy żadnego loga. A Pan Szramka przyszedł do nas w trakcie kampanii odziany w emblematy, co według mnie nie wygląda dobrze. 

#23 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 12:34:38

Był też minister sweter... i posły w biało-czerwonych krawatach. Ale w trakcie kampanii trzeba uważać z agitacją, bo jak już po wszystkiemu taki Pan poseł Szramka przyjdzie do burmistrzów (pewnie nie przyjdzie bo po wyborach regułą już jest olewanie takich dziur jak G-D) to może mieć wyszyty cały garnitur, koszulę, krawat i buty emblematami Kukiza i tyle. Są pewne reguły, równe dla wszystkich. Gratuluję Panie pośle Szramka i życzę dobrej pamięci o mieście Anny Wazówny również położonym nad Drwęcą jak Pańska Brodnica.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 12:51:46

Miał szramka darmowa kampanie w urzedzie i przez urzędowego fejsa. To co najmniej niestosowne i obciachowe.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 18:37:57

Kampania wyborcza jakakolwiek w urzedach i jednostkach podległych jest ustawowo zabroniona.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 20:18:38

Kampania wyborcza jakakolwiek w urzedach i jednostkach podległych jest ustawowo zabroniona.

No własnie.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 20:27:13

No to zgłaszaj gdziekolwiek , a potem to udowodnij. Bo tak pisać to każdy może. Podaj jakieś fakty, a nie swoje wymysły i teorie.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 20:33:48

No to zgłaszaj gdziekolwiek , a potem to udowodnij. Bo tak pisać to każdy może. Podaj jakieś fakty, a nie swoje wymysły i teorie.

Nawet zgłaszać nie trzeba, bo jak spojrzeć na zdjęcie na urzędowym fejsie to wszystko jasne. To nie tylko w złym guscie, ale widać, że Piątkowski traktuje urząd jak swój nie przymierzajac folwark. To po prostu delikatnie mówiąc jest niesmaczne .

#29 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2015 - 08:50:01

Dowody są ... tylko kto podskoczy?

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2015 - 20:39:18

Szramka jest posłem.

kto to szramka?

#31 ~T~

~T~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2015 - 18:57:44

T

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2015 - 23:30:03

Nawet zgłaszać nie trzeba, bo jak spojrzeć na zdjęcie na urzędowym fejsie to wszystko jasne. To nie tylko w złym guscie, ale widać, że Piątkowski traktuje urząd jak swój nie przymierzajac folwark. To po prostu delikatnie mówiąc jest niesmaczne .

A na zwykłych mieszkańców to Piątkowski nie ma czasu ma tylko na kampanie. Chciałam mieszkanie to wysyłał mnie do takich  dziewuszek co i tak nic nie mogą.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych