Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy w tym mieście są normalne kobiety?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
346 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2019 - 23:11:12

PRAWDZIWA Kobieta nie pokazuje, tak jak suczka

#42 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2019 - 23:41:21

Ja prawdziwa kobieta i on prawdziwy facet

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2019 - 23:44:12

Ja prawdziwa kobieta i on prawdziwy facet

Jaka jest w dzisiejszych czasach prawdziwa kobieta i jaki jest prawdziwy facet? Opisz siebie i jego? 

#44 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2019 - 23:49:19

Taka jak ja i on, a nie jak suczka i pies

#45 ~były~

~były~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2019 - 22:31:36

W tych czasach intercyza to podstawa.facet zapier... całymi dniami,wy tylko chcecie kasę na buty których macie 40 par,kosmetyczkę,fryzjera a nawet obiadu nie potraficie zrobić.Wielka łaska dać doopy facetowi.Obcemu to gacie porwiecie.Znam wiele mężatek co tylko szukają...ja.babie wierzyć tak samo jak psu.Za każdym razem jak urodzi test dna,i podstawa intercyza,wiem z kolegów doświadczeń.kobieta na mieć rozum,ci...pe ma każda.Za rok wam się skończy 500+.nie rząd  już to oświadczył.Dawajcie w kiblach za drinka.W końcu weżcie się i zacznijcie pracować wy nie powiem kto.

Kolego, możemy się na browara umówić :). Pierwsze trzy zdania to jakbyś o mojej byłej żonie pisał. Nic tylko kasa, buty, ciuchy, a facet najlepiej niech sprząta gotuje i z dzieckiem się bawi. Leniwe lafiryndy myslące że są coś warte. Brak porządnych kobiet. A facetem to lepiej jest być gnojem. Bo od dawien dawna jeśli są gdzieś porządne dziewczyny i tak zawsze ciągną do gnojków.

#46 ~były~

~były~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2019 - 22:32:03

W tych czasach intercyza to podstawa.facet zapier... całymi dniami,wy tylko chcecie kasę na buty których macie 40 par,kosmetyczkę,fryzjera a nawet obiadu nie potraficie zrobić.Wielka łaska dać doopy facetowi.Obcemu to gacie porwiecie.Znam wiele mężatek co tylko szukają...ja.babie wierzyć tak samo jak psu.Za każdym razem jak urodzi test dna,i podstawa intercyza,wiem z kolegów doświadczeń.kobieta na mieć rozum,ci...pe ma każda.Za rok wam się skończy 500+.nie rząd  już to oświadczył.Dawajcie w kiblach za drinka.W końcu weżcie się i zacznijcie pracować wy nie powiem kto.

Kolego, możemy się na browara umówić :). Pierwsze trzy zdania to jakbyś o mojej byłej żonie pisał. Nic tylko kasa, buty, ciuchy, a facet najlepiej niech sprząta gotuje i z dzieckiem się bawi. Leniwe lafiryndy myslące że są coś warte. Brak porządnych kobiet. A facetem to lepiej jest być gnojem. Bo od dawien dawna jeśli są gdzieś porządne dziewczyny i tak zawsze ciągną do gnojków.

#47 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2019 - 23:18:50

Zgadzam sie z Toba porzadne maja gnojka, a nie faceta

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2019 - 08:04:02

Po części to wasza wina moi drodzy panowie. Rozpieszczacie swoje panie, a potem narzekacie. Nieładnie. Widziały gały co brały.  :)

#49 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2019 - 08:41:00

Kobiety należy rozpieszczac, ale to my Kochane Panie rozpieszczaczamy swoich facetow. Kochani zamienncie sie obowiazkami na tydzien. Panie wyjezdzaja Panowie zostaja tydzien z dziecmi, później powtorka, co Wy ma to. Przestaniecie narzekac.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2019 - 08:56:32

Kobiety należy rozpieszczac, ale to my Kochane Panie rozpieszczaczamy swoich facetow. Kochani zamienncie sie obowiazkami na tydzien. Panie wyjezdzaja Panowie zostaja tydzien z dziecmi, później powtorka, co Wy ma to. Przestaniecie narzekac.

Obracam się w innym świecie. Obowiązki takie jak praca, dom, dzieci należą do kobiety. Facet po pracy odpoczywa, bo zmęczony. A może zbyt mocno rozpieściliśmy swoich "PANÓW"  :D

#51 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2019 - 09:51:44

Doceniaj swoja kobietę i matkę Twoich dzieci

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2019 - 10:02:50

Doceniaj swoja kobietę i matkę Twoich dzieci

A kobiety nich doceniają wartościowych mężczyzn.  :) Jeszcze tacy istnieją.  :P

#53 ~Były~

~Były~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2019 - 10:50:44

Ja jestem porządny. :) posprzątam zajmę się dzieckiem pozmywam dobrze pobzykam :). Lubię podróże ale domowe zacisze to baza. Fajny facet który trafił na Żnińską pustą lafirynde. Sam się nudzę więc lafiryndy nie pisać. Tylko fajne kobietki. :)

#54 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2019 - 10:58:12

Ja jestem porządna zona i matka, gnoj obok niepotrzebny, Pozdrawiam Rodzinki

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2019 - 10:59:26

Ja jestem porządny. :) posprzątam zajmę się dzieckiem pozmywam dobrze pobzykam :). Lubię podróże ale domowe zacisze to baza. Fajny facet który trafił na Żnińską pustą lafirynde. Sam się nudzę więc lafiryndy nie pisać. Tylko fajne kobietki. :)

Ile lat masz porządny mężczyzno?  :D  Reklamę kupiłam.  :P

#56 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2019 - 11:03:37

Stawiam na 60

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2019 - 11:05:43

Stawiam na 60

Załamka, bo ja po 70-tce.  :P

Wesołych Świąt.  :)

#58 ~Były~

~Były~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2019 - 11:36:09

43 :)

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2019 - 13:20:37

43 :)

Wiek średni.  :)  Wszystko jeszcze przed Tobą.  :P Gdybym była młodsza, już bym Cię podrywała na forum.  ;)

#60 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2019 - 13:26:39

Czyj byly 43

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych