Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy w tym mieście są normalne kobiety?

348 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2019 - 17:19:31

Bez problemów umysłowych,nie dające na prawo i lewo,nie naciągające faceta?które potrafią posprzątać,ugotować obiad,i nie odpierd...cyrków,jak facet zapierd...po 12 godzin i które nie boli wiecznie głowa.i wie po co ma między nogami.Zdradza chyba że tylko chodzi wam o rozmiar,i dojenie frajera z kasy.Dlatego każdy facet powinien podpisać intercyzę,i robić badania dna po każdym dziecku.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2019 - 17:22:15

dzwuń do łynty ino gibko

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2019 - 17:26:42

Bez problemów umysłowych,nie dające na prawo i lewo,nie naciągające faceta?które potrafią posprzątać,ugotować obiad,i nie odpierd...cyrków,jak facet zapierd...po 12 godzin i które nie boli wiecznie głowa.i wie po co ma między nogami.Zdradza chyba że tylko chodzi wam o rozmiar,i dojenie frajera z kasy.Dlatego każdy facet powinien podpisać intercyzę,i robić badania dna po każdym dziecku.

W każdej miejscowości są normalne kobiety i mniej normalne, tak samo jest z facetami. Całe życie chyba pecha mieć nie będziesz, więcej cierpliwości.  :D

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2019 - 17:29:08

Odgrzewany kotlet tego samego frustrata. Widocznie kilka stron tłumaczeń w podobnym temacie kilkanaście tygodni temu nic nie dało. Dalej to samo

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2019 - 17:29:33

Chciałbym mieć kobite, który sprząta, pierze i gotuje. Dużo i wszystko domowej roboty. Tylko żeby nie miała dużych cycków,

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2019 - 17:32:40

Chciałbym mieć kobite, który sprząta, pierze i gotuje. Dużo i wszystko domowej roboty. Tylko żeby nie miała dużych cycków,

A jakie obowiązki ty byś przejął? bo chyba takich głupich już nie ma - równouprawnienie.   :D

#7 ~Kotek~

~Kotek~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2019 - 17:40:13

A kto to jest śpiewa tańczy recytuje daje dupy i gotuje?

#8 ~Kotek~

~Kotek~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2019 - 17:45:21

Zgłoś się do koła gospodyń wiejskich

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2019 - 17:46:11

A kto to jest śpiewa tańczy recytuje daje dupy i gotuje?

Najmniej mnie to obchodzi!  :D

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2019 - 17:47:06

Zgłoś się do koła gospodyń wiejskich

Kotek wszędzie mile widziany!  :lol:

#11 ~Ko~

~Ko~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2019 - 17:47:15

To wypad

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2019 - 17:48:49

To wypad

Mówisz i masz.  :)

#13 ~Ko~

~Ko~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2019 - 17:53:49

I spojrzał Pan na oblicze twoje i powiada to nie może być moje dzieło

#14 ~Kotek~

~Kotek~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2019 - 18:03:57

Ja nie mogę dzisiaj faceci to pizzy... w korach

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2019 - 18:08:48

Odgrzewany kotlet tego samego frustrata. Widocznie kilka stron tłumaczeń w podobnym temacie kilkanaście tygodni temu nic nie dało. Dalej to samo

A jakim cudem wiesz że niby ja piszę ciągle?Feministka 130kg która nigdy nie zobaczy penisa.Ja akurat zwiedzilem kilkanaście,ale żadna się nie nadawała na żonę.Jesteście poyebane.Tylko wam w głowie jak wyebać faceta z kasy.Od chwili gdy wyebalem bylą mam od huha kasy,robię co chcę,kupuję sobie co chcę,a nie jej 50 parę butów za tys zloty,i mieszkając z kobieta muszę walić konia.pier*** się bananem lub ogórkiem bo wy macie nasrane we łbach i gaśnice sobie wsadzicie.jak wam mudrzyn pokaze 30cm to gacie spadają.Babie jak psu nie można wierzyć,i trzeba pilnować ciągle.

#16 ~Kotek~

~Kotek~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2019 - 18:12:36

Jak jesteś po.....bany to Cię z kasy odciągnąć proste

#17 ~Kotek~

~Kotek~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2019 - 18:14:47

A kto to mudrzyn

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2019 - 18:15:14

A jakie obowiązki ty byś przejął? bo chyba takich głupich już nie ma - równouprawnienie.   :D

500+ alimenty,ew ślub i rozwód po mcu,podział majątku,czyli zapierd...za jedno dymanie mu dorobek życia.i ma mi płacić alimenty,ja nie pozwolę zobaczyć dziecka,bo jestem wredną suką.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2019 - 18:18:37

A jakim cudem wiesz że niby ja piszę ciągle?Feministka 130kg która nigdy nie zobaczy penisa.Ja akurat zwiedzilem kilkanaście,ale żadna się nie nadawała na żonę.Jesteście poyebane.Tylko wam w głowie jak wyebać faceta z kasy.Od chwili gdy wyebalem bylą mam od huha kasy,robię co chcę,kupuję sobie co chcę,a nie jej 50 parę butów za tys zloty,i mieszkając z kobieta muszę walić konia.pier*** się bananem lub ogórkiem bo wy macie nasrane we łbach i gaśnice sobie wsadzicie.jak wam mudrzyn pokaze 30cm to gacie spadają.Babie jak psu nie można wierzyć,i trzeba pilnować ciągle.

To żeś chłopie trafił.Wspóczuje Ci.Jak łysy grzywką o kant kuli.

#20 ~Kotek~

~Kotek~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2019 - 18:18:44

Zainwestuj w naukę w słownik języka polskiego i pisownię to będziesz miał porządne partnerki i żonę

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych