Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy w MPGN będzie dwóch prezesów zamiast jednego?

34 odpowiedzi w tym temacie

#21 TAZ

TAZ

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1123 postów

Napisano 21 luty 2019 - 09:54:20

Miejmy tylko nadzieję,że nowi prezesi będą zajmować się wyłącznie materią związaną z kompetencjami tej Spółki...spływy kajakowe,koncerty i tv internetowe oddadzą w kompetencje odpowiednich ludzi...

Dokładnie.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 11:19:51

Miejmy tylko nadzieję,że nowi prezesi będą zajmować się wyłącznie materią związaną z kompetencjami tej Spółki...spływy kajakowe,koncerty i tv internetowe oddadzą w kompetencje odpowiednich ludzi...

Specjalnością Kozłowskiego są procesje kościelne, a Kowarowski ze swojego biura zrobi filię komuszków. Bo im się to po prostu należy.

#23 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 15:27:54

Malujemy MPGN na czerwono panie prezesie, ściany i fasady w kolorze kolesi

#24 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 15:28:18

Malujemy MPGN na czerwono panie prezesie, ściany i fasady w kolorze kolesi

#25 ~PeGeR-owiec z Dworcowej~

~PeGeR-owiec z Dworcowej~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 18:22:53

Łasin pęka ze śmiechu. 5-cio tysięczne miasteczko spuściło faceta, bo nic mu w pracy w ZGM nie wychodziło, a 100-tu tysięczny Grudziądz główkuje jakby go ulokować, aby mógł brać dietę przewodniczącego rady, kasę z MPGN i aby się nie napracował.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 18:26:13

Kabaret trwa popołudniu . Róbta wszystko to co ja. W głowach się pier ......

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 18:28:37

Plebania ostatnia mszą o 18

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 18:31:47

Łasin pęka ze śmiechu. 5-cio tysięczne miasteczko spuściło faceta, bo nic mu w pracy w ZGM nie wychodziło, a 100-tu tysięczny Grudziądz główkuje jakby go ulokować, aby mógł brać dietę przewodniczącego rady, kasę z MPGN i aby się nie napracował.

Znowu w życiu mi nie wyszło zdało by się zaśpiewać hihihi.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 18:35:10

Kabaret paranienormalnych i głupoty w mózgach.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 18:36:55

Jeszcze fotki brakuje na facebooku

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 07:36:02

Ile będzie to nas kosztować rocznie? Czy za ponad 200 tys nie wyremontowali byśmy budynku na Libelta?Skąd polityka tworzenia stanowisk dla kolegów u Prezydenta? Jeszcze Przemek nie ma dobrej fuchy..może on?

Nie zapominajcie o Tomku Tafelskim, on też by chciał awansować. To nic że nie ma chęci do pracy i się do niej nie nadaje, że woli egzotyczne wycieczki, ale od dawna marzy o tym aby być prezydentem Grudziądza.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 14:37:05

Będzie też szara eminencja, specjalista co ma wszystkie spółki w małym palcu. Tylko zapomiał za co wyleciał z Łasina

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 16:53:54

To jest skandal czy Glamowskiemu padło na oczy i słuch? Przecież tak bardzo kocha plotki z tym drugim lysym i nie słyszeli o Kowarowskim dlaczego z hukiem poleciał z Łasina? To niech się raczy dowiedzieć zainteresować a nie rozdaje stołki byle komu

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 17:20:20

To jest skandal czy Glamowskiemu padło na oczy i słuch? Przecież tak bardzo kocha plotki z tym drugim lysym i nie słyszeli o Kowarowskim dlaczego z hukiem poleciał z Łasina? To niech się raczy dowiedzieć zainteresować a nie rozdaje stołki byle komu

Ale się ktoś boi pana Kowarowskiego. Stale pisze -  Łasin i Kowarowski, Kowarowski i Łasin. I tak na okrągło. Łukasz, poradzi sobie a dla takich jak ty, miejsca w MPGN nie będzie i nie pouczaj pana prezydenta co ma robić.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 18:36:57

Nawet jak wie to i tak stołki daje tak jak mu poseł każe

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych