Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy w Kruszwicy obradowali radni?

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 15:13:47

Czy prawdą jest, że dzisiaj na tajnym posiedzeniu radni w Kruszwicy uchwalili budżet i przegłosowali rozdawnictwo pieniędzy? Czemu mają służyć takie działania? Nie było żadnej publicznej informacji na ten temat, ani w BIP, ani na stronie urzędu czy też lokalnych portalach. Widać, że ci radni i ten burmistrz nie szanują już nikogo i niczego. Na nowy rok wypada życzyć mieszkańcom, by nastąpiła zmiana na lepsze. Albo traktowania przez władze, albo władz.

#2 ~Ted~

~Ted~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 16:53:30

Było bo można na bip gminy zobaczyć transmisję. Była czarowna para i pewnie dlatego utajnili by ni zeszli sie gapie i pisarczyki. Ale mi najbardziej podobał sie tekst D. Witczaka burmistrza o małżeństwie. Akurat on mógł sobie oszczędzić takiej gadki, chyba że kierował do kogoś z radnych a zapomniał o sobie.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 13:51:47

To że mieszkańców mają gdzieś widać choćby po braku życzeń świątecznych i noworocznych na oficjalnej stronie gminy.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 20:50:52

Obejrzałem i mam dziwne wrażenie, że przewodniczący jakoś tak bardzo niewyraźnie czyta i mówi. Z szacunku dla uczestniczących w sesji i tych co chcą obejrzeć transmisję proponuję aby albo sam czytał wyraźniej, albo przekazał to zadanie komuś kto to zrobi. Reklamy gminie raczej nie przysparza.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 10:07:14

Obejrzałem i mam dziwne wrażenie, że przewodniczący jakoś tak bardzo niewyraźnie czyta i mówi. Z szacunku dla uczestniczących w sesji i tych co chcą obejrzeć transmisję proponuję aby albo sam czytał wyraźniej, albo przekazał to zadanie komuś kto to zrobi. Reklamy gminie raczej nie przysparza.

Zgadzam się, ale też trza chłopa zrozumieć- on to musi w całości odczytać- od a do z... a że to jest dość nudne niczym referat I sekretarza KC PZPR to się trochę spina i podkręca tępo co powoduje że wychodzi to trochę bełkotliwie :/

ale fakt faktem tak brzmieć to nie powinno!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2020 - 20:53:49

A czemu nie ma w bipie uchwał z ostatniej sesji? Ktoś się boi zaskarżenia?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2020 - 23:23:20

A czemu nie ma w bipie uchwał z ostatniej sesji? Ktoś się boi zaskarżenia?

Dokładnie!

Uchwały wchodzą w życie, ale ich prawdziwą treść tzn. to o co dokładnie w nich chodzi znają tylko radni i "I Sekretarz" na miasto i gminę.

Zapewne znów pokażą się tuż przed następna sesją, albo i wcale- a przecież ktoś nasz szmal zgarnia m.in. za to by to publikować!!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2020 - 00:48:00

Ile teraz ludnosci w grodzie z mysia wieża ?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 16:40:31

Ignorowanie mieszkańców stało się jedynym zajęciem kruszwickich władz. Komuś wydaje się, że ma dożywotni monopol na rządzenie w gminie. Ale to tylko pozór. Wkrótce wyjdą na jaw pewne fakty, których nie da się zamieść pod dywan.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 22:36:35

Wkrótce wyjdą na jaw pewne fakty, których nie da się zamieść pod dywan.

Nie ma takich faktów, których w dzisiejszych czasach pod dywan zamieść się nie da oczywiście jak się jest po właściwej stronie mocy (ciemności).

Ps.

Jeszcze tylko "uśmiercenie" niezawisłych sądów i ani dywan ani miotła nie będzie potrzebna.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych