Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Czy to ten sam Marcin Krol?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 swiniopas

swiniopas

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1056 postów

Napisano 28 marzec 2020 - 13:47:33

To pytanie do sciepowera co cytuje jakiegos polskiego filozofa o tym nazwisku,faceta mniej wiecej w moim wieku.

Hej,Narciasz,wymacaj czy to moze byc Marcin Krol,ktorego znalem w latach 1969-73w W-wie. Tamten byl niezle ustawiony bo pracowal jako sekretarz redakcji studenckiego magazynu itd. Mial juz samochod Garbusa pomimo mlodego wieku. Budzil nasza zazdrosc ale byl fajnym kolega.
Na obozie ideologicznym dla dziennikary studenckich pokazywal sie z ladna Rosjanka z Leningradu. Panna dawala d... mlodemu Marcinowi i wyraznie planowala przy pomocy usidlonego tak Polaka osiasc w W-wie. Wk... jednak niemozebnie towarzyszy w Ambasadzie. Przychodzila tam na zebrania Komsomolu modnie ubrana i z psem boxerem na pasku. Minelo lato, spotykam Marcina w redakcji i on cos smutny.Wyraznie niedoj...y. Jak tam Natasza?-pytam. Natasza wyjechala na lato do rodzicow w Lenigradzie. Kazano jej zdac paszport na milicji,tak na okres miedzysemestralny.No i paszportu juz jej nie oddano. Smutna historia-szczegolnie psa mi zal bo tez byl piekny.Pewnie go z zalu Natasza zezarla zamiast naszego Marcina Krola z redakcji.

#2 kabor

kabor

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 28 marzec 2020 - 14:44:08

To pytanie do sciepowera co cytuje jakiegos polskiego filozofa o tym nazwisku,faceta mniej wiecej w moim wieku.

Hej,Narciasz,wymacaj czy to moze byc Marcin Krol,ktorego znalem w latach 1969-73w W-wie. Tamten byl niezle ustawiony bo pracowal jako sekretarz redakcji studenckiego magazynu itd. Mial juz samochod Garbusa pomimo mlodego wieku. Budzil nasza zazdrosc ale byl fajnym kolega.
Na obozie ideologicznym dla dziennikary studenckich pokazywal sie z ladna Rosjanka z Leningradu. Panna dawala d... mlodemu Marcinowi i wyraznie planowala przy pomocy usidlonego tak Polaka osiasc w W-wie. Wk... jednak niemozebnie towarzyszy w Ambasadzie. Przychodzila tam na zebrania Komsomolu modnie ubrana i z psem boxerem na pasku. Minelo lato, spotykam Marcina w redakcji i on cos smutny.Wyraznie niedoj...y. Jak tam Natasza?-pytam. Natasza wyjechala na lato do rodzicow w Lenigradzie. Kazano jej zdac paszport na milicji,tak na okres miedzysemestralny.No i paszportu juz jej nie oddano. Smutna historia-szczegolnie psa mi zal bo tez byl piekny.Pewnie go z zalu Natasza zezarla zamiast naszego Marcina Krola z redakcji.

Zrób badania.Nigdy nie jest za póżno.

#3 Ateistka

Ateistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 29 marzec 2020 - 16:41:55

Szanowny pan Redaktor może podać mi link do ściepy bo gdzieś znikł wraz z usuniętymi wpisami :blink:

#4 Ateistka

Ateistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 29 marzec 2020 - 16:43:32

A propo wiesz co się dzieje na tym forum ??

#5 swiniopas

swiniopas

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1056 postów

Napisano 30 marzec 2020 - 11:29:17

A propo wiesz co się dzieje na tym forum ??

To forum swiadomie niszczy jakis pomyleniec a Dojczeta mu przyklaskuje,jak widac  na zalaczonym obrazku. Moje wpisy pilnie usuwano kiedys ale sie wycwanilem i co napisze to notuje zaraz.Kiedys wydam w polaczeniu z burdelowa poezja.

#6 Ateistka

Ateistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 30 marzec 2020 - 22:58:48

Właśnie musisz to opublikować :mellow: Będzie dziad słynny na całe województwo... :excl:  

#7 swiniopas

swiniopas

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1056 postów

Napisano 31 marzec 2020 - 01:24:25

Właśnie musisz to opublikować :mellow: Będzie dziad słynny na całe województwo... :excl:  

Ja juz jestem slawny na cale wojewodztwo. Poprawilem przeciez Switezianke Wieszcza bazujac ja lokalnie. Dam ci namiar gdy wejde na Firefoxa w gabinecie. Na razie sie grzeje przy kominku. Tutaj puscic nie moge bo zaraz zdejma.

#8 Ateistka

Ateistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 06 kwiecień 2020 - 22:08:44

Ja juz jestem slawny na cale wojewodztwo. Poprawilem przeciez Switezianke Wieszcza bazujac ja lokalnie. Dam ci namiar gdy wejde na Firefoxa w gabinecie. Na razie sie grzeje przy kominku. Tutaj puscic nie moge bo zaraz zdejma.

Chyba na całą Polskę... :D Ale wiersz mnie intresuje to fakt  B) 

#9 swiniopas

swiniopas

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1056 postów

Napisano 07 kwiecień 2020 - 10:41:08

Swiat sie wali wokol nas i wlasnie wczoraj zadzwonil do mnie Adam Mickiewicz.Nie ten z pomnikow ale rowniez rodem z Wilna.Pytal uprzejmie czy jeszcze zyje mimo ze sam,84-letni staruch, jest pierwszy do odstrzalu wirusem. Wiec puszcze ponizej moj hold oddany Wieszczowi przed laty, rzucam niczym perly przed bydgoskie wieprze:

Rusałka

Hen, opodal Tucholskiego Boru
Brda- rzeczułka czyste wody niesie.
Nie bacząc na to, że w krzakach obwiesie
Czają się, podglądają, a i dla splendoru
Konia zbiją czasem i zasapią srodze
Kąpała się rusałka w lodowatej wodzie.
Szelma, wiedziała, że mnie nie po drodze!

Że ustroń to czarowna, baśń stara, szeptów fale mokre
Już od króla Popiela co go zjadły myszy
Piekiełkiem jest nazwana i w tej Czeremoszy
Siedlisku czarów dzikim i wśród pianki
Wzbudzonej nóżką zgrabną, rusałka pląsała
A grzybek muchomorek co na brzegu przysiadł
Przyjaźnie jej uchylał swego kapelusza.
Ukłony Panno Mariolko! bo takoż  się zwała
Owa piękność nasza, rusałka ma luba co piersią dyszała
Jakby  z kamienia wykuta przez Fidiasza
Oczęta niczym chabrów bukiet i nosek perkaty
Dupka jabłuszkiem do wgryzienia nęci
Aż jęk okrutny się rozszedł wśród braci zwierzęci
Dreszcz rozkoszny, chuć dzika szły hyrem wśród lasów
Ach, tylko by tam kajakiem i zażyć z nią wczasów!

Wtem skrzypnęły wierzeje drzwi nienaoliwione
Zatrzęsła się od  podstaw kurna zgrzebna chata
Co stała podle lasów na łapie krogulczej i gdzie porzucone
Rumaki stygły z żelaza zrobione i- Bata!
Kurrrrwo bo jak chwycę bata! Glos chrypki i wcale nie dulcet
Zawołał, głos alfonsi, srogi, i- o kurcze!
I- czy ty już za siebie nie możesz, tłumoku?
Patrzcie! Kąpać się jej zachciewa, ku***e czystej
A tu boli, ach jak boli w kroku-
Wola klient namolny i- druta ciąg, druta! -drugi krzyczy
Trzeci zaś sam se ulgę zrobił zapatrzony w piczy
Powaby widoczne w ruczaju- ten wiadomo, już przepadł
Nie zapłaci on przecie za ten  widok rzyci .
I tak w rozpaczy oczywistej miotał się  sutener
Mariolkę piąchą w plecy zdzielił, zwyczajnie to w fachu
Tak już bywa miedzy bożymi krówkami
Nasączyć się perfumą nie zezwala, chodź tu brachu!
-to do frajera niczym słowik kląska
A Mariolkę kopniakiem do roboty goni, wszak nie gąska!
I pamiętaj mi ku*** wyrobić dziś normę, wiadro spermy
Ażeby hyr nie poszedł po ludziach że trzymam ofermy
będziesz tutaj pracować niczym Stachanowa żona
Normę wyrabiaj alboś tu skończona

I znowu dnia nadeszła cudowna odmiana. Nieopodal gaju
Pląsa się znowu rusałka pod gwieździstym niebem
Cipkę zbolałą myje przykucając w górnej Brdy ruczaju
Patrzy, a to stary zając zęby do niej szczerzy :
Jestem zgredem
Ale kocham cię platonicznie choć już nie jebliwy
Wszelako jestem nader sprawiedliwy.
Czegóż pragniesz miła Mariolko a wnet ci się stanie
Chcesz ty Belwederu świateł, chcesz być wielka dama
DuBarry, Lewinsky, de Pompadour Madama?
Nie, zającu miły, ja bym chciała powrócić skąd mnie wyrzucono
lat temu będzie kilka, na ojczyzny łono. Burdel w Amsterdamie
Niczym dom to był rodzinny, dobrze jak przy mamie!
Ach tam bym chciała dupy dawać za guldeny
A za dwa złote, prawdziwe, królewskie suwereny
Deszcz ciepły i złocisty mi buzię obmywał, ach to było życie
Nie tak jak na tym zadupiu gdzieś koło Bydgoszczy
Gdzie byle pętak da dychę i myśli że  oszczy!

fatso

#10 Ateistka

Ateistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 07 kwiecień 2020 - 12:15:57

Szok to ma być wiersz ?? Taki wulgarny ja nie mam słów masz żal do jakiejś prostytutki ?? Uszy więdną :blink:

#11 swiniopas

swiniopas

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1056 postów

Napisano 07 kwiecień 2020 - 17:32:37

Kim byla tym byla ale na pewno byla b.ladna i na pewno miala na imie Mariola.

Mariolki i Janusze to typowe imiona z polskiej dzisiejszej prowincji.Zakochalem sie

i sie ozenilem -23 lata temu. Po 9 tygodniach pozycia z nieznana mi wczesniej osobka,

poznalem ja na tyle dobrze by zrzucic ja ze schodow. A powyzsza wersja mickiewiczowskiej

Switezianki to hold oddany mojej Marylce Wereszczakownie.

#12 Ateistka

Ateistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 09 kwiecień 2020 - 00:10:00

Szczerze to ja nie lubię za bardzo staroci, inny wiek było minęło... czas idzie do przodu...Czy Mickiewicz wiedział,  że jest krewniakiem szympansa nie.. jakby wiedział to tak by nie beczał :) Co tam oni w XIX wieku wiedzieli straszne czasy barbarzyństwa i feudalizmu ....

#13 swiniopas

swiniopas

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1056 postów

Napisano 09 kwiecień 2020 - 16:36:30

No wiesz, Micek nie wiedzial,ze jest krewnym szympansa ale przeciez stworzyl wspolczesny jezyk polski. Bogaty i piekny,nie do podobienia. Ja znam osobiscie dwoch Mickow-ojca i syna. Adamow oczywiscie. No i Witolda M.w Wilnie tez odwiedzilem. Zaden z nich nie mial literackich talentow, pomimo genetycznego pokrewienstwa.Tak wiec geniusz owego Micka co na Wawelu lezy to GwiazdaNowa,unikalna i niepowtarzalna. "My wszyscy z niego"-jak mowil Prof.Pigon,literaturoznawca.

#14 ~swinopas~

~swinopas~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2020 - 16:38:53

ty kretynie swiniopas tak z deklem nie masz dobrze czytajac twoje fekalia idioto.  kilka twoich tematów i postów trafiło juz do prokuratury pacanie uposledzony.

#15 swiniopas

swiniopas

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1056 postów

Napisano 13 kwiecień 2020 - 11:15:47

Tak donosimy  z natury czy z obwiazku bo nam placa?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych