Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy to są klamstwa i manipulacje w wykonaniu Mariusza Piątkowskiego ? Roman Tasarz wyjaśnia.

PiS PO SLD PSL Piątkowski Burmistrz Golub-Dobrzyń

71 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 22:14:34

Zobaczcie co to się porobiło Pan Tasarz wypowiada się w pomorskiej a kiedyś jak był burmistrzem to mógł się wypowiadać w gazecie swojego zięcia. Zięć pracował w wodociagach a pec płacił gazecie za coś tam po 3000. Jednak jak ktoś mądry to potrafi!

A teraz Piątkowski w całości finansuje se gazetę z naszych podatków niby urzędową takie jego łgarskie lustereczko a za chwilę pewno jeszcze razem z macicem zaczną wydawać folwarki. Teraz to pewno na kredowym papierze, a co ?

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 22:15:32

Zobaczcie co to się porobiło Pan Tasarz wypowiada się w pomorskiej a kiedyś jak był burmistrzem to mógł się wypowiadać w gazecie swojego zięcia. Zięć pracował w wodociagach a pec płacił gazecie za coś tam po 3000. Jednak jak ktoś mądry to potrafi!

Dziwne, że za tego kuriera to trzeba było jeszcze płacić.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 22:21:55

A teraz Piątkowski w całości finansuje se gazetę z naszych podatków niby urzędową takie jego łgarskie lustereczko a za chwilę pewno jeszcze razem z macicem zaczną wydawać folwarki. Teraz to pewno na kredowym papierze, a co ?

Roman  toć ty nie płacisz w mieście podatków!!!

Gazetki samorządowe wydawane są w wielu miastach, gminach i powiatach. Np. w naszym powiecie. Nie ma w nich miejsca na kłamliwe felietony tylko informacje o samorządzie a ich wydawcą nie jest prywatna osoba blisko spokrewniona z włodarzem. 

Nie porównuj tych spraw bo tego porównać się nie da. Wiele osób zwraca też uwagę na to, że w tej prywatnej gazecie reklamy wykupywały firmy związane kontraktami z miastem.  Może zastanawiać co kierowało nimi, że reklamowały się właśnie w tej gazecie?

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 22:23:41

A ja czytałem,  że Tasarz to jeszcze rozważa kandydowanie. To już by musiał być naprawdę chyba "koniec świata" jakby ludzie zapomnieli co tu się działo. 

Po mieście chodzą jacyś ankieterzy i pytają o szanse na wygranie wyborów i wymieniają wśród kandydatów także tego Pana choć on "sam ciągle się zastanawia" - ciekawe kto zlecił ten sondaż?

Coś czuję że wynik będzie taki, że jest on poważnym kandydatem do zwycięstwa i pewnie pod wpływem tego sondażu jednak zdecyduje się kandydować!!!

Tak sobie myślę, że chyba trafiłeś w sedno. Jeśli scenariusz będzie taki jak to opisałeś to będzie kolejna  kompromitacja. 

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 22:48:13

Jest na stronie Facebooka u Pana Tasarza. Mam mętlik w głowie. .. uważam, że pan Tasarz ma wiele racjii w tym artykule, a nie jestem jego zwolennikiem. Dlatego uważam, że może dobra by była tabdebata kandydatów o której kiedyś ktoś pisał.

Jestem za. Zauważyliście, ze jak Piątkowski był radnym, to nic nie mógł, bo burmistrz nie ten. jak jest burmistrzem to nic nie może,. bo radni nie ci. A może problemem jest po prostu Piątkowski. Nie nadaje sie do samorządu i tyle.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 23:59:07

Roman  toć ty nie płacisz w mieście podatków!!!

Gazetki samorządowe wydawane są w wielu miastach, gminach i powiatach. Np. w naszym powiecie. Nie ma w nich miejsca na kłamliwe felietony tylko informacje o samorządzie a ich wydawcą nie jest prywatna osoba blisko spokrewniona z włodarzem. 

Nie porównuj tych spraw bo tego porównać się nie da. Wiele osób zwraca też uwagę na to, że w tej prywatnej gazecie reklamy wykupywały firmy związane kontraktami z miastem.  Może zastanawiać co kierowało nimi, że reklamowały się właśnie w tej gazecie?

Roman wróć to będziem zyć. A tak napakowany marek prawie bankrutuje, wojtek nie dostaje od miasta milionowych odszkodowań i ogólnie z tym Piuntkiem to żadnego byznesu nie można zrobić

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2018 - 06:03:10

Jestem za. Zauważyliście, ze jak Piątkowski był radnym, to nic nie mógł, bo burmistrz nie ten. jak jest burmistrzem to nic nie może,. bo radni nie ci. A może problemem jest po prostu Piątkowski. Nie nadaje sie do samorządu i tyle.

Wyszło kto w mieście pierwszy do kłótni, dzielenia, podchdów i rozpierdziuchy . Nic dobrego  dla miasta Piatkowski nie wnosi.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2018 - 10:58:30

Roman wróć to będziem zyć. A tak napakowany marek prawie bankrutuje, wojtek nie dostaje od miasta milionowych odszkodowań i ogólnie z tym Piuntkiem to żadnego byznesu nie można zrobić

Wyszło kto w mieście pierwszy do kłótni, dzielenia, podchdów i rozpierdziuchy . Nic dobrego  dla miasta Piatkowski nie wnosi.

I byznesy nie idą. Taki pies ogrodnika z tego Piątka sam nie ukradnie i innym tez nie da. Roman wracaj

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2018 - 12:19:32

I byznesy nie idą. Taki pies ogrodnika z tego Piątka sam nie ukradnie i innym tez nie da. Roman wracaj

My z TARa Tyż Roman na Ciebie czekama bo Piuntek zabrał nam wszystko i jak tu żyć?

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2018 - 12:23:04

Zawsze o kradzieży najczęściej mówią sami złodzieje. Tak było jest i będzie. Nie wiem czy Piątkowski i jego macic kradną, ale wiem ,ze biorą ze wspólnego jak ze swojego, bez skrupułów niby ,że za robote, ale efektów tej roboty nie widać, a poszły juz na to miliony

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2018 - 14:36:25

Teraz kłóci się z radnymi o medale dla zasłużonych dla miasta , co je Tasarz wprowadził. Na kilka miesięcy przed wyborami siega po medale. Qwa o co chodzi, o kłótnie o medale?To juz w tym miescie nie ma ważniejszych spraw?

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2018 - 16:43:41

Ani Tasarz ani Piątkowski.Nie można wciąż wybierać kierując się mniejszym złem!!!Postawić na kogoś innego i na pewno taki się pojawi.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2018 - 17:06:32

Ty to na pewno zrobiłeś interes życia Z bezrobocia na tłusty etat za sianie pomówień i nienawiści.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2018 - 17:08:20

Uważam, że jest nieuczciwością porównywanie Piątkowskiego z Tasarzem. Tych ludzi dzieli wszystko. Na pewno nie mozna Piatkowskiemu zarzucić złodziejstwa, kombinatorstwa, prywaty i dlatego zagłosuję na niego znowu.

Pisanie głupot o tym, że to Piątkowski skłóca to pozwolę sobie przypomnieć słynną wojnę między Panem Burmistrzem i Panem Starostą, pamiętacie słynne nagrania, pamiętacie jak smarowali się w gazetach a ul strażaków, której nie można było oddać bo Panowie się kłócili...

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2018 - 20:57:10

Teraz kłóci się z radnymi o medale dla zasłużonych dla miasta , co je Tasarz wprowadził. Na kilka miesięcy przed wyborami siega po medale. Qwa o co chodzi, o kłótnie o medale?To juz w tym miescie nie ma ważniejszych spraw?

Są. Sianie nienawiści przez wynajętego przez piatkowskiego maćkiewicza i innych obdarowanych etatami i obietnicami. A i sam piątkowski sieje dezinformacje , brzydko insynuuje.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2018 - 21:16:42

Są. Sianie nienawiści przez wynajętego przez piatkowskiego maćkiewicza i innych obdarowanych etatami i obietnicami. A i sam piątkowski sieje dezinformacje , brzydko insynuuje.

To prawie jak za Tasarza ale prawie robi dużą różnicę.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2018 - 22:49:14

Ty to na pewno zrobiłeś interes życia Z bezrobocia na tłusty etat za sianie pomówień i nienawiści.

I nie chodzi tylko o Maćkiewicza. Mistrzowie destrukcji i brania za to kasy.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2018 - 17:19:30

Jest na stronie Facebooka u Pana Tasarza. Mam mętlik w głowie. .. uważam, że pan Tasarz ma wiele racjii w tym artykule, a nie jestem jego zwolennikiem. Dlatego uważam, że może dobra by była tabdebata kandydatów o której kiedyś ktoś pisał.

Warto przeczytać by sie dowiedzieć jaki kombinuje Piątkowski.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2018 - 22:08:25

Czy został wrzucony na publiczny, bo nie mam w znajomych a chętnie przeczytam

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2018 - 23:27:41

Czy został wrzucony na publiczny, bo nie mam w znajomych a chętnie przeczytam

To se kup gazete 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PiS, PO, SLD, PSL, Piątkowski, Burmistrz, Golub-Dobrzyń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych