Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy to są klamstwa i manipulacje w wykonaniu Mariusza Piątkowskiego ? Roman Tasarz wyjaśnia.

PiS PO SLD PSL Piątkowski Burmistrz Golub-Dobrzyń

71 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Nie dla Piątkowskiego~

~Nie dla Piątkowskiego~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 07:57:19

Dziś na stronach gazety pomorskiej w wydaniu papierowym oraz się bardzo ciekawy materiał.

„Jako radny Mariusz Piątkowski dokładnie znał sytuacje miasta i sam miał na nią wpływ. W 2002r., gdy obejmowałem urząd burmistrza, przejęliśmy zadłużenie ponad 40 proc., po poprzednikach, nie biadoliliśmy, a je spłacaliśmy. Zrealizowaliśmy inwestycje za ponad 100 mln zł. Budżet 2014 zamknął się kwotą 46 726 000. Zadłużenie wynosiło 23 mln zł- 49,2 proc. Pan Mariusz Piątkowski „informuje” , że zmniejszył zadłużenie miasta o 3,5 mln zł. Nie wspomina, że na ten „sukces”, złożyły się pieniądze „załatwione” jeszcze przez moją ekipę 2 406 646 zł dofinansowania na Gospodarkę Wodno-ściekową oraz 423 290 zł na dokumentację w parku przemysłowym. Kwoty te pojawiły się w styczniu 2015 na koncie UM.  Po odjęciu tych kwot, które załatwili poprzednicy , a które zasiliły budżet tego samorządu , miasto pod przywództwem pana M. Piątkowskiego, własnymi siłami zmniejszyło zadłużenie o ok. 670 tyś. Zł. Rocznie to około 170 tyś. Zł. Przy rocznym ok. 60 milionowym budżecie miasta i bez przeprowadzania w tym czasie znaczących inwestycji.”

Należy też pamiętać o zaciągniętym kredycie w 2018 roku.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 08:01:54

No fakt- gospodarka wodno ściekowa jest cudowna- tyle milionów na ten cel poszło, a podczas deszczu miasto dosłownie płynie....

#3 ~TZMO~

~TZMO~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 08:04:03

Dziś na stronach gazety pomorskiej w wydaniu papierowym oraz się bardzo ciekawy materiał.

„Jako radny Mariusz Piątkowski dokładnie znał sytuacje miasta i sam miał na nią wpływ. W 2002r., gdy obejmowałem urząd burmistrza, przejęliśmy zadłużenie ponad 40 proc., po poprzednikach, nie biadoliliśmy, a je spłacaliśmy. Zrealizowaliśmy inwestycje za ponad 100 mln zł. Budżet 2014 zamknął się kwotą 46 726 000. Zadłużenie wynosiło 23 mln zł- 49,2 proc. Pan Mariusz Piątkowski „informuje” , że zmniejszył zadłużenie miasta o 3,5 mln zł. Nie wspomina, że na ten „sukces”, złożyły się pieniądze „załatwione” jeszcze przez moją ekipę 2 406 646 zł dofinansowania na Gospodarkę Wodno-ściekową oraz 423 290 zł na dokumentację w parku przemysłowym. Kwoty te pojawiły się w styczniu 2015 na koncie UM.  Po odjęciu tych kwot, które załatwili poprzednicy , a które zasiliły budżet tego samorządu , miasto pod przywództwem pana M. Piątkowskiego, własnymi siłami zmniejszyło zadłużenie o ok. 670 tyś. Zł. Rocznie to około 170 tyś. Zł. Przy rocznym ok. 60 milionowym budżecie miasta i bez przeprowadzania w tym czasie znaczących inwestycji.”

To oszust i kłamca, musiał dobrze wciskać kit jako akwizytor.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 08:39:35

Niech wraca do sprzedaży pieluch i podpasek.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 08:41:54

Niech wraca do sprzedaży pieluch i podpasek.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 08:47:51

tylko nikt z sitwy, mamy dosc rozkradania miasta

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 08:56:11

No fakt- gospodarka wodno ściekowa jest cudowna- tyle milionów na ten cel poszło, a podczas deszczu miasto dosłownie płynie....

Chyba to ty popłynąłeś  :angry: A swoją drogą jaka to spłata zadłużenia , którą tak się cały czas chwali Piątkowski? ŻADNA!? Wychodzi na to , że w dużej mierze te pieniądze na spłatę zadłużenia zabezpieczył Tasarz.  A Piątkowski tylko  z nich skorzystał. Sam spłacił zaledwie niewielką  część. A całą kadencję sobie mordę wycierał długami Tasarza. I znów wychodzi kolejne kłamstwo Piątka. 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 09:08:44

tylko nikt z sitwy, mamy dosc rozkradania miasta

Nie przesadzaj. To, ze Piątkowski nic nie robi, zwala na innych swą niemoc, a on i jego ludzie bez żenady biorą dużą kasę jak ze swojego (bo im sie należy?), nie znaczy od razu że kradną. Po prostu biorą, sa na etatach przecież, zleceniach, kilometrówkach...A że miasto nic nie ma lub bardzo niewiele to jta sztuka akwizytorska sprzedawcy pieluch.

#9 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 09:23:33

Kupiłam gazetę, jest tam dużo więcej ciekawostek. 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 09:25:23

Może ktoś zrobić zdjęcie tekstu z gazety ?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 10:07:37

Po deszczu miasto się topi. Wyremontowany dach w Golubiu na szkole sypie się przy byle podmuchach wiatru tak za Tasarza i jego dyrektora Jasińskiego odbywał się remont że nawet gwarancji nie było. Najważniejsze w tym wszystkim to było ogłoszenie przetargu i za małą "wdzięczność wykonawcy" rozpocząć pracę.

#12 ~Bolt~

~Bolt~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 11:54:12

Po deszczu miasto się topi. Wyremontowany dach w Golubiu na szkole sypie się przy byle podmuchach wiatru tak za Tasarza i jego dyrektora Jasińskiego odbywał się remont że nawet gwarancji nie było. Najważniejsze w tym wszystkim to było ogłoszenie przetargu i za małą "wdzięczność wykonawcy" rozpocząć pracę.

Szczyt manipulacji i plugastwa, zarzucać Panu Tasarzowi , że jest winien anomaliom pogodowym. Zdarza się czasami i w metropoliach, że przez nagłe opady deszczu studzienki nie są wstanie odebrać takiej ilości wody. To samo można zauważyć podczas wichur i ich następstw. Myśląc tym tokiem podsuwanym przez zapewne ludzi od Piątkowsiego , że winni są burmistrzowie, starostowie i wójtowie np. tragedii która dotknęła powiat Nakielski. Lepszych bzdur nie czytałem. 

#13 ~Gosia W.~

~Gosia W.~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 12:37:27

Głosowałam na Piątkowskiego w wyborach, teraz żałuję. Nie ważne kto będzie kandydował na fotel burmistrza ale już tego błędu nie popełnię, zagłosuję nawet na Tasarza. Nie sprawdził się Piątkowski, niestety zmarnowane 4 lata.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 13:11:37

Głosowałam na Piątkowskiego w wyborach, teraz żałuję. Nie ważne kto będzie kandydował na fotel burmistrza ale już tego błędu nie popełnię, zagłosuję nawet na Tasarza. Nie sprawdził się Piątkowski, niestety zmarnowane 4 lata.

Gosia ach Gosia..... Sprawdzał cię w lesie?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 19:05:17

Ma ktoś zdjęcie artykułu? Bo dziś gazeta szybko zniknęła z kiosków.

#16 ~Roman~

~Roman~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 21:44:40

Jest na stronie Facebooka u Pana Tasarza. Mam mętlik w głowie. .. uważam, że pan Tasarz ma wiele racjii w tym artykule, a nie jestem jego zwolennikiem. Dlatego uważam, że może dobra by była tabdebata kandydatów o której kiedyś ktoś pisał.

#17 ~Tomas~

~Tomas~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 21:45:02

Jest na stronie Facebooka u Pana Tasarza. Mam mętlik w głowie. .. uważam, że pan Tasarz ma wiele racjii w tym artykule, a nie jestem jego zwolennikiem. Dlatego uważam, że może dobra by była tabdebata kandydatów o której kiedyś ktoś pisał.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 21:48:08

A ja czytałem,  że Tasarz to jeszcze rozważa kandydowanie. To już by musiał być naprawdę chyba "koniec świata" jakby ludzie zapomnieli co tu się działo. 

Po mieście chodzą jacyś ankieterzy i pytają o szanse na wygranie wyborów i wymieniają wśród kandydatów także tego Pana choć on "sam ciągle się zastanawia" - ciekawe kto zlecił ten sondaż?

Coś czuję że wynik będzie taki, że jest on poważnym kandydatem do zwycięstwa i pewnie pod wpływem tego sondażu jednak zdecyduje się kandydować!!!

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 21:48:25

A ja czytałem,  że Tasarz to jeszcze rozważa kandydowanie. To już by musiał być naprawdę chyba "koniec świata" jakby ludzie zapomnieli co tu się działo. 

Po mieście chodzą jacyś ankieterzy i pytają o szanse na wygranie wyborów i wymieniają wśród kandydatów także tego Pana choć on "sam ciągle się zastanawia" - ciekawe kto zlecił ten sondaż?

Coś czuję że wynik będzie taki, że jest on poważnym kandydatem do zwycięstwa i pewnie pod wpływem tego sondażu jednak zdecyduje się kandydować!!!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 21:51:50

Zobaczcie co to się porobiło Pan Tasarz wypowiada się w pomorskiej a kiedyś jak był burmistrzem to mógł się wypowiadać w gazecie swojego zięcia. Zięć pracował w wodociagach a pec płacił gazecie za coś tam po 3000. Jednak jak ktoś mądry to potrafi!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PiS, PO, SLD, PSL, Piątkowski, Burmistrz, Golub-Dobrzyń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych