Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy Radek Sikorski otworzył w CG biuro w CG tak jak obiecał przed wyborami do Europarlamentu.

Gdzie to biuro?

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 00:29:44

Pamiętam jak przed wyborami pan Radek Sikorski wraz z naszym ukochanym posłem panem Tomaszem Szymańskim zrobili konferencję i ogłosili wszem i wobec, że pan Radek otworzy w Grudziądzu biuro poselskie. obiecał również w ramach możliwości jakieś pieniądze od zachodnich banków.

Czy to prawda, czy taki miałem sen, bo już mi się to wszystko kiełbasi.

#2 ~Zbigniew Adamczyk~

~Zbigniew Adamczyk~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 10:37:04

Pamiętam jak przed wyborami pan Radek Sikorski wraz z naszym ukochanym posłem panem Tomaszem Szymańskim zrobili konferencję i ogłosili wszem i wobec, że pan Radek otworzy w Grudziądzu biuro poselskie. obiecał również w ramach możliwości jakieś pieniądze od zachodnich banków.

Przed wyborami ogłosił , po wyborach zmienił zdanie zgodnie z doktryną PO, SLD i PSL, że tylko krowa poglądów nie zmienia.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 10:43:19

A prostytutki dalej tańcują :(

#4 ~ipko~

~ipko~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 11:02:28

On doskonale wiedział że tu mieszkają niekumate deb***E. deb***e są potrzebni aby ich wykorzystać w Wyborach. Teraz to deb***E mogą go pocałować w ........ Po co dla deb***I tu otwierać Biuro poselskie ?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 11:36:12

Siedzi teraz w PE śmieje się z głupców, którzy na niego głosowali i już nie mówi o robieniu laski i dożynaniu watahy, tylko szczuje na Polskę.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 11:53:41

a kiedy ci z Patologii Obywatelskiej mówili prawdę i dotrzymali słowa? tylko ciemny leming daje im się nabrać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych