Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy Pani Rzanna stosuje mobbing?

mobbing szkoła

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2017 - 15:58:49

Czy kontrolowanie pracy nauczycieli przez dyrekcję m.in. podczas prowadzenia lekcji można zaliczyć do mobbingu? Jest to wielki stres dla nauczyciela, do czego to zmierza?

#2 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 04 październik 2017 - 18:17:27

cos wiecej ,moze imie i z jakiej szkoly

#3 ~Frfht~

~Frfht~
  • Goście

Napisano 04 październik 2017 - 18:24:51

Pisz skargi do UM wydział edukacji. Pisz do kuratorium, zgłoś sie do zwiazków, a nie smeć na forum... Zapewniam Cie, że da sie to załatwić. To tylko kwestia czasu...

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2017 - 19:14:41

Czy kontrolowanie pracy nauczycieli przez dyrekcję m.in. podczas prowadzenia lekcji można zaliczyć do mobbingu? Jest to wielki stres dla nauczyciela, do czego to zmierza?

Wizytacja to mobbing? Żarty waść stroisz, żeby nie powiedzieć, że duby smalone pleciesz!

#5 Alexander

Alexander

PeaceMaker

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 1415 postów

Napisano 04 październik 2017 - 20:28:13

Czy nadzór nad pracownikami nie jest przypadkiem dbaniem o standardy ? To raczej nie mobbing...

#6 ~b. nauczyciel~

~b. nauczyciel~
  • Goście

Napisano 04 październik 2017 - 20:40:28

Dyrektor jest zobowiązany by okresowo hospitować (wizytować i oceniać) zajęcia prowadzone przez poszczególnych nauczycieli. Hospitacje muszą być zapowiedziane. A więc być może nic nadzwyczajnego.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2017 - 07:47:25

Co innego jeśli jesteś prostytutką, wówczas ocena Twojej pracy może być rzeczywiście stresująca, również dla Twojego ucznia :)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2017 - 13:37:51

cos wiecej ,moze imie i z jakiej szkoly

Pani Katarzyna z SOSW nr.2 w Grudziądzu

#9 ~alala~

~alala~
  • Goście

Napisano 06 październik 2017 - 10:03:45

proponuję szybciutko usunąć te dane, łatwa identyfikacja   :mellow:  opis w necie może być użyty jako pomawianie.......

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2017 - 10:32:03

A tam nie pracuje czasem pani Sokołowska z ZNP. Intrygi to jej specjalność.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2017 - 13:10:40

A tam nie pracuje czasem pani Sokołowska z ZNP. Intrygi to jej specjalność.

Ciepło, ciepło, a może i gorąco!!!

#12 ~Gośka~

~Gośka~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2018 - 22:50:33

Ja też mam problem ale czy to podlega pod Mobbing to nie wiem - jedno wiem na bank ,że jestem strzępkiem nerwów.Mój szef a raczej pseudo szef- kierownik placówki bankowej jak tylko chce wyrazić swoje zdanie na dowolny temat związany z bankiem w którym pracuje reaguje agresją .Dzisiaj po raz kolejny zwróciłam mu uwagę ,że obsługuje klientów z którymi ja byłam umówiona - dostał szału. Zaczął mi ubliżać i wymyślać historię wyssane z palca dotyczących rzekomego niezadowolenia klientów z mojej obsługi. Placówka w której pracuje znajduje się w małym miećcie więc siłą rzeczy trochę się z ludźmi znamy. Zarzucił mi złą obsługę osoby którą akurat znam więc na zarzut zlej obsługi tej osoby postanowiłam powiedzieć kierownikowi ,że zapytam osobiście klienta niby z czego był niezadowolony. Mój kierownik wówczas dostał szału - krzyczał i ubliżał mi i zabronił mi kontaktować się z klientem. Ogólnie problem polega na tym,że kierownik pochodzi z innego odległego miasteczka i od pierwszych dni mojej pracy dawał mi do zrozumienia ,że wszyscy w moim mieście to gbury i chamy.Próbowałam zgłaszać problem właścicielom placówki ale wszystko "rozeszło się po kościach"Jutro boję się pójść do pracy bo chłopak zwyczajnie nie panuje nad swoimi emocjami . Nie wiem na co go jeszcze stać . Potrzebuję pomocy ale nie wiem gdzie jej szukać . Jakieś wskazówki ? pomóżcie proszę .

#13 ~Gośka~

~Gośka~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2018 - 22:51:49

Ja też mam problem ale czy to podlega pod Mobbing to nie wiem - jedno wiem na bank ,że jestem strzępkiem nerwów.Mój szef a raczej pseudo szef- kierownik placówki bankowej jak tylko chce wyrazić swoje zdanie na dowolny temat związany z bankiem w którym pracuje reaguje agresją .Dzisiaj po raz kolejny zwróciłam mu uwagę ,że obsługuje klientów z którymi ja byłam umówiona - dostał szału. Zaczął mi ubliżać i wymyślać historię wyssane z palca dotyczących rzekomego niezadowolenia klientów z mojej obsługi. Placówka w której pracuje znajduje się w małym miećcie więc siłą rzeczy trochę się z ludźmi znamy. Zarzucił mi złą obsługę osoby którą akurat znam więc na zarzut zlej obsługi tej osoby postanowiłam powiedzieć kierownikowi ,że zapytam osobiście klienta niby z czego był niezadowolony. Mój kierownik wówczas dostał szału - krzyczał i ubliżał mi i zabronił mi kontaktować się z klientem. Ogólnie problem polega na tym,że kierownik pochodzi z innego odległego miasteczka i od pierwszych dni mojej pracy dawał mi do zrozumienia ,że wszyscy w moim mieście to gbury i chamy.Próbowałam zgłaszać problem właścicielom placówki ale wszystko "rozeszło się po kościach"Jutro boję się pójść do pracy bo chłopak zwyczajnie nie panuje nad swoimi emocjami . Nie wiem na co go jeszcze stać . Potrzebuję pomocy ale nie wiem gdzie jej szukać . Jakieś wskazówki ? pomóżcie proszę .

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 11:05:21

Ja bym nagrał gościa. A potem do Uwagi. Jeśli jest tak jak piszesz i bedziesz mial to nagrane, nie sądze że Bank ktory dowie sie ze ma takiego pracownika (kierownika) ktory nie spelnia standardów bedzie chcial trzymac takiego menagera. Ale najpierw spokojnie asertywnie powiedziałbym że nie życzę sobie aby tak do mnie mówiono. W przypadku gdyby jego zachowanie nie uleglo zmianie zrobiłbym jak na wstępie. Po wszystkim pozwał bym gościa cywilnie za szkody psychiczne.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mobbing, szkoła

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych