Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy Pan jutro będzie trzeźwy czy przywiezie Pana żona ?

49 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Al Comat~

~Al Comat~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 20:03:58

chyba żona :lol: :D

#2 ~śruba~

~śruba~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 20:18:59

ja nie lubię/mogę prowadzić więc będzie jak po wyżej

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 20:30:09

szkoda że Pan nie mieszka nad jeziorem bo w tedy mogła by przypłynąć kajakiem czy rowerem wodnym

posterunku na małym już nie ma a kajaki i rowery są w complecie :lol:  :D

#4 ~ale mam rurę~

~ale mam rurę~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 20:32:21

czy w raporcie dr było coś o rurze do cukrowni ?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 03:01:18

Nie mogę spać. Walnąłem czubatą szklanę wisky i chyba zasnę. Dobranoc.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 08:40:37

Chciałbym zrobić tak żeby przepłynąć rowerem wodnym z Wyngorzewa prosto do Żnina.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 09:20:32

Kilku mieszkańców tej pałuckiej ziemi , opozycjoniści Burmistrza od kilkunastu dni powtarzają niesprawdzonej plotki o rowerach wodnych. Widać, że nawet im się tłustego dupska nie chce unieść z fotela komputerowego i przejść nad jezioro.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 09:26:55

Czyli juz wróciły? Hahahaha

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 09:33:30

Czyli juz wróciły? Hahahaha

Od samego początku tam były, ale byłeś zbyt leniwy żeby to zobaczyć. Za to rozpowszechniać pierdoły jak to masz w zwyczaju ze swoimi kolegami i koleżankami już owszem. Czasem się zastanawiam po cholerę jasną to robisz i albo od tak bo masz taki kaprys, albo jesteś za odauniętą opcją polityczną i cię boli. Tak czy owak jesteś już spalony "w mieście", a wszelkie próby podgryzania wywołują uśmiech politowania. Mam cichą nadzieję, że jesteś tego świadomowy.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 09:54:11

O czym ty do mnie mówisz? Jakie wybory? Jaka polityka? Żebyś wkrótce ty nie został „spalony” w tym mieście. Tik tak. Moje aspiracje sięgają wyżej niż bycie małomiasteczkowym urzędnikiem i polityczkiem. Ja po prostu nie znoszę dyletantów, kłamców i glupiomadrych cwaniaczków. Pochwal się jak wiele razy kłamales. Lepiej będzie jak ty to zrobisz wcześniej, bo inni zrobią to za ciebie. Jesteś cieniasem i tylko na cwaniactwie i lizustwie dostałeś fuchę na wyrost twoich kiepskich możliwości. Śmieją się z ciebie w powiecie. Nie znasz się na tym co robisz. Zawsze byłeś kiepski. W szkole, w w robocie, wiec znalazłeś swoje miejsce, gdzie głupota i ludzka naiwność cię wyniosła. Najlepsi pracują w dużych miastach, ale dla ciebie Radom to metropolia. Ty nawet nie słyszysz jak po kątach się z ciebie śmieją.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 10:04:13

Od samego początku tam były, ale byłeś zbyt leniwy żeby to zobaczyć. Za to rozpowszechniać pierdoły jak to masz w zwyczaju ze swoimi kolegami i koleżankami już owszem. Czasem się zastanawiam po cholerę jasną to robisz i albo od tak bo masz taki kaprys, albo jesteś za odauniętą opcją polityczną i cię boli. Tak czy owak jesteś już spalony "w mieście", a wszelkie próby podgryzania wywołują uśmiech politowania. Mam cichą nadzieję, że jesteś tego świadomowy.

skoro się tak często żalisz to chyba jednak boli cię coś. A prawda boli najbardziej. A kto wpadł na „genialny” pomysł obniżki pomostu? Pochwal się. I ile ta naprawa kosztowała mieszkańców? Tak to jest jak dyletant wtyka nosa w sprawy, na których się nie zna. Ty w ogóle jakieś papiery na marketing masz? Z hasła EPICENTRUM śmieje się cała gmina. A te koszulki to nie noszą mieszkańcy, tylko wy. Tak uparcie i na siłę. A chyba żaden turysta tego nie kupił. Miłego dnia dyletancie.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 10:12:36

I jeszcze jedno. Jak się źle dzieje i trudne sprawy to spietniczasz na urlop i cię nie widać. Nie potrafisz bronić i zabrać głosu. Za miękki jesteś i cienki. Ale jak otwarcia hali i festiwale optymizmu, to do przecinania wstęgi i zdjęć pierwszy. Zawsze. Taki małomiasteczkowy spryciarz z ciebie. No i masz parcie na szkło. Jak się wepchniesz na telewizji i wydusisz z siebie kilka frazesów, to od razu wrzuta na fejsa. I takich typów najbardziej nie trawię. Potrafisz to zrozumieć? Czy znowu te swoje frazesy i brednie o niespełnieniu w polityce? Odpocznij przed nowym tygodniem pracy. Przyda się :)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 10:21:06

Up

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 10:57:43

Sezon się skończył to wróciły do szopy

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 12:25:34

skoro się tak często żalisz to chyba jednak boli cię coś. A prawda boli najbardziej. A kto wpadł na „genialny” pomysł obniżki pomostu? Pochwal się. I ile ta naprawa kosztowała mieszkańców? Tak to jest jak dyletant wtyka nosa w sprawy, na których się nie zna. Ty w ogóle jakieś papiery na marketing masz? Z hasła EPICENTRUM śmieje się cała gmina. A te koszulki to nie noszą mieszkańcy, tylko wy. Tak uparcie i na siłę. A chyba żaden turysta tego nie kupił. Miłego dnia dyletancie.

Tisze jediesz dalsze budiesz. A tobą stetować można jak samochodzikiem dla dzieci. Wieje amatorką bo krowa króra duzo ryczy mało mleka daje.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 12:49:09

Tisze jediesz dalsze budiesz. A tobą stetować można jak samochodzikiem dla dzieci. Wieje amatorką bo krowa króra duzo ryczy mało mleka daje.

no ty jesteś ekspertem od rycia tylko na forum. W realu to dwóch zdań sklecić nie umiesz. Jesteś kilka lig niżej. Pogódź się z tym. Ulży ci wazeliniarzu

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 13:22:43

no ty jesteś ekspertem od rycia tylko na forum. W realu to dwóch zdań sklecić nie umiesz. Jesteś kilka lig niżej. Pogódź się z tym. Ulży ci wazeliniarzu

Przyganiał kociał garnkowi. W realu to z partyzanta potrafisz zdjęcia robić i na psy dzwonić bo i takie przypadki byly. A co do wazeliniarstwa to nie jest żadną tajemnicą, że wchodzisz pewnej Pani z innej opcji w dupkę w imię własnych mózgowych przebojów. Jesteś starym kawalerem pewnie i walikoniem. Już wiesz dlaczego. A paniętasz czemu się zwolnić z pracy musiałeś ? No właśnie

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 13:27:23

Wąski zaczął weekend od użalania się na forum. Na policji w Olsztynie już maja twoje wpisy i maile. A i sprawdzają jeszcze inny temat. Dowiesz się niedługo Wąski

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 13:34:32

Twoi pracownicy patrzą na ciebie z politowaniem jak mówisz. Mam nadzieję, że jesteś chociaż trochę tego świadomy. Spójrz na zdjęcie. Buahahaha

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 13:40:39

Wąski zaczął weekend od użalania się na forum. Na policji w Olsztynie już maja twoje wpisy i maile. A i sprawdzają jeszcze inny temat. Dowiesz się niedługo Wąski

Na policji w Olsztynie ?. Rozumiem że tam nie istnieje takie coś jak rejonizacja. Ty głupcze. Masz pojęcje jak ch*** !!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych