Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy paliwo ekologiczne cokolwiek daje?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kajkon~

~kajkon~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 07:59:24

Chodzi mi o paliwo stosowane w urządzeniach ogrodowych. Czy jego używanie cokolwiek daje? W sensie - czy przejście z normalnej benzyny ze stacji przyniesie jakąkolwiek zmianę in plus?

#2 ~baseko~

~baseko~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 07:42:11

Bardzo duża zmiana, zdecydowana i zauważalna. Poważnie. Równa praca silnika, kosiarka lepiej idzie, zużycie paliwa podobne. Na pewno plus za dłuższą żywotność paliwa, bo normalna benzyna po 30 dniach nie nadaje się już do użytku. 

#3 ~kajkon~

~kajkon~
  • Goście

Napisano 28 październik 2019 - 08:55:05

A jakiego paliwa używasz i czy mają jakieś małe opakowania, żebym mógł sprawdzić różnicę? Tzn. czy widać zmianę?

#4 ~baseko~

~baseko~
  • Goście

Napisano 30 październik 2019 - 08:44:03

Warter Fuels, zamawiasz z netu, są małe opakowania, możesz przetestować. Ile idzie ci tego paliwa do kosiarki? 2 litry miesięcznie? Nie wiem, czego dotąd używałeś, jakiej benzyny, ale jeśli to jakiś badziew ze zwykłej stacji, to różnicę na bank zauważysz.

#5 ~kajkon~

~kajkon~
  • Goście

Napisano 31 październik 2019 - 09:00:17

Ale jak z netu? Patrzę w Google, patrzę na Allegro i nigdzie tego nie ma. Szukałem po nazwie paliwa - trzeba wpisać coś innego? Na pewno nazwa jest taka, jaką podajesz? 

#6 ~baseko~

~baseko~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 08:42:15

Ja zamawiałem na Allegro. Musi być. Może coś źle wpisujesz. A jak nie tam, to w sklepach online. Po prostu podajesz nazwę paliwa i na bank wyskoczy. Oni mają też paliwa pod grubsze zastosowania.

#7 ~mariusz wolski~

~mariusz wolski~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 08:43:40

Też zamawiałem z netu, ale jakoś na początku września. Nigdzie tego nie spotkałem stacjonarnie, zresztą - lepiej kupować online, niższe ceny, a przynajmniej dowiozą ci do domu. Potwierdzam, że warto. Jest widoczna różnica w działaniu sprzętu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych