Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy ogladaliscie wczorajszy Expres reporterów?

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Wojciech R...wł. REVOY~

~Wojciech R...wł. REVOY~
  • Goście

Napisano 31 październik 2012 - 06:54:30

Oglądając I część o Spółce ( 3 wspolników) co to " spuściła " z majatku swoją ZAŁOZYCIELKĘ( wspólniczkę) pozbawiając Ją GŁOSU( podział udziałów) , a następnie ZAMIENIWSZY SIĘ W PRALNIĘ PALIW( FAKTUR LEWYCH I DOJENIA BUDŻETU PAŃSTWA!) działąła jak " paczek w maśle".
Odtwórzcie sobie( to do tych policjantów i ???? z jurysdykcji lipnowskiej) raz jeszcze i obejrzyjcie WRĘCZ INSTRUKTAŻOWY PRZYKŁĄD NA " DOJENIE BUDŻETU" pod " taką sobie kontrolą"--- niestety Prokuratury; wszak zarówno Urząd Celny jak i "Skarbówka" ---doszukały się " prania"(!!!).

Wsłuchajcie się w słowa
Pana Prokuratora, jak " spłyca" przekręt DRANI- PRACZY(...)

mówiąc ( co najmniej DWA RAZY) , ze Prokuratura nie znalazła dokumentów( a on i P. nie wiedzą kto i ile !)

P.S.

Wypisz i " wymaluj" -jak z tymi co to kupowali S4 w ilosćiach ( ho-ho-ho, albo i wiecej) i w wiadomy sobie
( I MNIE!!!) sposób -oni mówią , że spalili,
a ja WIDZIAłem co z TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKICH S4 O DCK > 30 CM!!!
Robiono(Sic!)
O czym Ci w tle( za " firanką) w przeciwieństwie do
Tej oszukanej i " spuszczonej"--- TWARZĄ DO KAMERY I BEŻ ŻADNYCH " FIRANEK"( SIC!)
mówią i jak mówią? czy nie o PALIWOWYM ELDORADO!!!?
TEN "PĄCZEK PALIWOWY" w powiatach lipnowsko- włocławskich znałem i widziałem jak

" pęczniał, a następnie rozkwitał: aby po latach "
[po dojściu PIS-u do władzy zaczęli się " ZWIJAĆ"...bo i Ustawa transparentna(Sic!) o "Paliwie rolniczym"[ moje dziecko!] i był TREND DO WALKI Z SZARĄ STREFĄ(!!!) ]

STAĆ SIĘ NIEOMAL ROCKEFFELERA NAMIASTKĄ W OK W.
ZNAM GENEZĘ I TYCH, CO TO BYLI ZMUSZENI ---U TAKICH (!!!) KUPOWAĆ NP. O 20 GR. ZA 1 L -ON , WIECEJ JAK MIAŁ NA LICZNIKU NA TZW. BONY PALIWOWE(ALE TO TYLKO JEDEN Z "PIKUSI"!) Opisałem ten proceder dokładnie w moim programie dla ????
a także z pewną Panią red. z Pomorskiej(!)

Legenda:

O takich przekrętach moŻna powiedzieć w JEDNYM ZDANIU:

Nigdy..., gdyby Organa ścigania pracowały NORMALNIE i z " nosem"
--- nie miałby(NIE MIELIBY!) żadnych szans!!!
dZIŚ WKLEJAM ODCINEK JAKO WPROWADZENIE, na razie i świadomie(!!!) nie na temat " eldorad paliwowych"( bo nie ma go jeszcze w internecie) ale jako "klucz do ..."
http://vod.pl/magazy...ow,98360,w.html

#2 ~PIS~

~PIS~
  • Goście

Napisano 31 październik 2012 - 07:10:08

A oto i słowo, które w okresie dwu lat stawało się Prawem(!)

Prokuratura i CBŚ na tropie

am, Sobota, 10 Marca 2007

Kolejne osoby aresztowano wczoraj w sprawie przestępstwa związanego z obrotem paliwami i oszustwem podatkowym.
Włocławska prokuratura nie udziela jakichkolwiek informacji w tej sprawie. Wiadomo jednak, że do aresztu trafiły kolejne osoby zamieszane w to przestępstwo. Przypomnijmy, że śledztwo wszczęto po doniesieniu dyrektora Izby Celnej w Białej Podlaskiej. Zauważył on, od marca do października 2004 r, wzmożony import przez pewną włocławską firmę, węglowodorów aromatycznych z Białorusi. W deklaracjach celnych importer oświadczał, że substancja ta nie będzie wykorzystywana na cele paliwowe, lecz do dalszej odsprzedaży. To było podstawą do uzyskania zwolnienia z podatku akcyzowego.
Dotychczas ustalono między innymi, że większość firm, które miały kupować paliwo od włocławskiego importera, to tzw. „słupy”. Śledczy podejrzewają, że surowiec był sprzedawany jako paliwo i w Polsce trafiał do baków samochodów.
Szacuje się, że Skarb Państwa mógł stracić ponad 3,5 mln zł z tytułu podatku akcyzowego oraz prawie 800 tys. zł podatku VAT.

#3 ~PIS~

~PIS~
  • Goście

Napisano 31 październik 2012 - 07:10:58

Kolejne osoby aresztowano wczoraj w sprawie przestępstwa związanego z obrotem paliwami i oszustwem podatkowym.
Włocławska prokuratura nie udziela jakichkolwiek informacji w tej sprawie. Wiadomo jednak, że do aresztu trafiły kolejne osoby zamieszane w to przestępstwo. Przypomnijmy, że śledztwo wszczęto po doniesieniu dyrektora Izby Celnej w Białej Podlaskiej. Zauważył on, od marca do października 2004 r, wzmożony import przez pewną włocławską firmę, węglowodorów aromatycznych z Białorusi. W deklaracjach celnych importer oświadczał, że substancja ta nie będzie wykorzystywana na cele paliwowe, lecz do dalszej odsprzedaży. To było podstawą do uzyskania zwolnienia z podatku akcyzowego.
Dotychczas ustalono między innymi, że większość firm, które miały kupować paliwo od włocławskiego importera, to tzw. „słupy”. Śledczy podejrzewają, że surowiec był sprzedawany jako paliwo i w Polsce trafiał do baków samochodów.
Szacuje się, że Skarb Państwa mógł stracić ponad 3,5 mln zł z tytułu podatku akcyzowego oraz prawie 800 tys. zł podatku VAT.

#4 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 31 październik 2012 - 08:28:39

A ja 30 IX 2004 r " NA 4 SPUSTY ZAMKNĄŁEM STACJĘ PALIW" ; nie zarabiała nawet na karmę dla 2 psów..., o podatku od nieruchomosci--- nie wspomnę!
Po zlikwidowaniu sprzedaży ON NA BONY(!) , sprzedaż tegoż , z mojej stacji wynosiła ok. 1500 l/ m-c; co dawało różnicę ( NIE ZYSK!) na sprzedaży [ 12-15 gr/ litrze)

ok. 200-225 zł/ m-c!!!
Podatek -w rozl. na m-c jaki płaciłęm--- wynosił ok. 750 zł!!!

Zapytacie---KTO RZĄDZIŁ WÓWCZAS W GMINIE( w powiecie) ?
Polecam odpowiednie dokumenty; lata 2000-2004 (!!!).

---z bilansem
[-] 70 000 zł( za 3 lata " NA PALIWACH W g."!)... :-(((

u MNIE KUPOWANO " NA BONY" i ok. 16 tu z 8 okolicznych sołectw(...).
Poza tym, 3 VAT-owców( rolników) i dwóch szwagrów!);
gdyby nie Oni, dług byłby jeszcze większy!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2012 - 08:42:28

No i ? Długo jeszcze posiedzą te osoby? Bo piszesz o winie, a o karze ani słowa.

#6 ~Rockeffeler z W.~

~Rockeffeler z W.~
  • Goście

Napisano 31 październik 2012 - 08:46:30

No i ? Długo jeszcze posiedzą te osoby? Bo piszesz o winie, a o karze ani słowa.

Ja cytuję info z G.P z okresu WZMOZONYCH SLEDZTW WOBEC PRZEKRĘTÓW PALIWOWYCH- CZYLI ZA RZĄDÓW PRawa i Sprawiedliwości( WÓWCZAS MOJEJ PARTII).

Ot i cała wiedza...Ale jeżeli Ty znasz karę , to dawaj..., dawaj...
A może określisz jeszcze i ukażesz na forum np. " GŁÓWNEGO OD PALIW PODRABIANYCH" na okręg włoclawski!!!
Byłbym Ci nie tylko wdzięczny!!!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2012 - 09:17:52

Co to? A ty jeszcze nie jesteś pogodzony z tym swoim nieudacznictwem biznesowym???
To se ne wrati!!!!!!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2012 - 09:32:21

Ja cytuję info z G.P z okresu WZMOZONYCH SLEDZTW WOBEC PRZEKRĘTÓW PALIWOWYCH- CZYLI ZA RZĄDÓW PRawa i Sprawiedliwości( WÓWCZAS MOJEJ PARTII).

Ot i cała wiedza...Ale jeżeli Ty znasz karę , to dawaj..., dawaj...
A może określisz jeszcze i ukażesz na forum np. " GŁÓWNEGO OD PALIW PODRABIANYCH" na okręg włoclawski!!!
Byłbym Ci nie tylko wdzięczny!!!

Wiadomość w gazecie pochodzi z marca 2007. Prowadzono dochodzenie. A potem wybory wygrała PO. Ty jeszcze masz anse do PiS...zgłoś się do swojego idola. Może ci udzieli informacji. Albo złoży zapytanie poselskie w tej sprawie.

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2012 - 10:36:58

Wiadomość w gazecie pochodzi z marca 2007. Prowadzono dochodzenie. A potem wybory wygrała PO. Ty jeszcze masz anse do PiS...zgłoś się do swojego idola. Może ci udzieli informacji. Albo złoży zapytanie poselskie w tej sprawie.

Jak PiS go wykołował tak jak wielu to i ma ANSE; Hehe ha. A ty tego idola chwaliłeś jak był w PiS-ie, a to pewnie mądry człowiek i chyba wysadził z tego PiS-u w odpowiednim czasie.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2012 - 10:44:55

Panie Wojciechu! To Pan oglądał Express Reporterów?
Jeszcze niedawno Pan pisał, że TV nie ogląda od lat bo to uwłacza ludziom mającym
wysokie IQ ? To właściwie co to oznacza?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2012 - 14:22:24

Jak PiS go wykołował tak jak wielu to i ma ANSE; Hehe ha. A ty tego idola chwaliłeś jak był w PiS-ie, a to pewnie mądry człowiek i chyba wysadził z tego PiS-u w odpowiednim czasie.

A co, myślisz że znów wysadzi?

#12 druhna10

druhna10

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 458 postów

Napisano 31 październik 2012 - 15:00:00

Panie Wojtku oglądałam ten program ,ten program w każdej innej odsłonie jest wstrząsający.

#13 ~Wojciech R. były PIS-owiec~

~Wojciech R. były PIS-owiec~
  • Goście

Napisano 31 październik 2012 - 15:00:39

Panie Wojciechu! To Pan oglądał Express Reporterów?
Jeszcze niedawno Pan pisał, że TV nie ogląda od lat bo to uwłacza ludziom mającym
wysokie IQ ? To właściwie co to oznacza?

Pan zaraz na 100 % -tak totalnie uwierzył w ( nawet) moje - weredyka( przecież) zapewnienia...?
TVP ogladam w minimalnej odsłonie, czyli te programy, do których prowadzących mam zaufanie:
--- "Jaka to melodia" R. Janowski, wyjatkowy ciepły i refleksyjny program muzyczny!
--- Expres Reporterów , też mam uznanie; wieksze jak do Pani Ja......
Oraz cykl filmowy ( nie każdy) z tzw. historii.
dzienników; informacji i Lisa(!!!) nie toleruję i CHWATIT!

#14 ~Tak, to ja~

~Tak, to ja~
  • Goście

Napisano 31 październik 2012 - 17:23:09

Co to? A ty jeszcze nie jesteś pogodzony z tym swoim nieudacznictwem biznesowym???
To se ne wrati!!!!!!

Prawo już puka..., a za Nim i sprawiedliwość - wróci! SPOKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2012 - 18:26:15

Pan zaraz na 100 % -tak totalnie uwierzył w ( nawet) moje - weredyka( przecież) zapewnienia...?
TVP ogladam w minimalnej odsłonie, czyli te programy, do których prowadzących mam zaufanie:
--- "Jaka to melodia" R. Janowski, wyjatkowy ciepły i refleksyjny program muzyczny!
--- Expres Reporterów , też mam uznanie; wieksze jak do Pani Ja......
Oraz cykl filmowy ( nie każdy) z tzw. historii.
dzienników; informacji i Lisa(!!!) nie toleruję i CHWATIT!

Chwacit, chwacit Panie dwulicowy... Jak widać Pan pisze swoje treści na forum w zależności od potrzeby tematu i chwili...
PS. Jak jednak Pan ogląda TV pomimo tak wysokiego IQ to radzę oglądać TVP Historia oraz
TVP Kultura bo te programy warto oglądać no i PONIAŁ!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2012 - 21:04:28

A ja 30 IX 2004 r " NA 4 SPUSTY ZAMKNĄŁEM STACJĘ PALIW" ; nie zarabiała nawet na karmę dla 2 psów..., o podatku od nieruchomosci--- nie wspomnę!
Po zlikwidowaniu sprzedaży ON NA BONY(!) , sprzedaż tegoż , z mojej stacji wynosiła ok. 1500 l/ m-c; co dawało różnicę ( NIE ZYSK!) na sprzedaży [ 12-15 gr/ litrze)

ok. 200-225 zł/ m-c!!!
Podatek -w rozl. na m-c jaki płaciłęm--- wynosił ok. 750 zł!!!

Zapytacie---KTO RZĄDZIŁ WÓWCZAS W GMINIE( w powiecie) ?
Polecam odpowiednie dokumenty; lata 2000-2004 (!!!).

---z bilansem
[-] 70 000 zł( za 3 lata " NA PALIWACH W g."!)... :-(((

u MNIE KUPOWANO " NA BONY" i ok. 16 tu z 8 okolicznych sołectw(...).
Poza tym, 3 VAT-owców( rolników) i dwóch szwagrów!);
gdyby nie Oni, dług byłby jeszcze większy!

te 2 stare dystrybutory nazywasz stacją?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych