Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy nauczyciele w Radziejowie zarabiają tyle co poseł?

791 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 11:51:16

Dobrobyt nauczycieli. Lenistwo. Wakacje 3 miesiące w roku, a czasem nawet więcej. Po kilka godzin dziennie, a  potem laby. Średnie zarobki na poziomie 5 tys. Do tego dopłaty za 500+. Czego jeszcze chcą? 

#2 ~Mr. X~

~Mr. X~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 12:10:05

Wincy, wincy. 

Za wakacje nie powinni mieć wypłaty, ewentualnie przychodzić do szkoły.

#3 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 13:08:18

Oczywiście przychodzić i nadrabiać zaległości programowe z dziećmi słabszymi,dziecko mojej koleżanki jest dobra uczennica a i tak od czasu do czasu bierze korki,a co mają powiedzieć Ci slabsi

#4 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 13:57:28

Zwolnić strajkujących przyjąć nowych którzy będą szanować prace

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 13:57:29

tak, oni tyle zarabiają, wszędzie się to mówi i tylko mało który zarabia mniej. powinni w wakacje normalnie przychodzić codziennie i uczyć na lekcjach wakacyjnych te słabsze dzieci, a nie ze rodzice musza dzieci wysyłać na korepetycje, sami pieniędzy nie mają, czasem nawet głodne chodzą, a musza chodzić bo by nie zdali!!! 

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 14:07:21

Zwolnić strajkujących przyjąć nowych którzy będą szanować prace

Czy ty ludzi, którzy kończą studia za idiotów masz?

Za taką śmieszną kasę, jaką oferuje się nauczycielom, to żaden młody magister po studiach z ukończonym porządnym kierunkiem do szkoły pracować nie przyjdzie :-)

Wejdź so9bie na tabelę plac nauczycieli i zobacz, ile naprawdę zarabiają, zanim zaczniesz to gdakać dyrdymały.

#7 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 14:16:53

Tylko czemu te pieniądze mają być na korki bo nauczyciel nie potrafi nauczyć te pieniądze powinny być na przyjemności

#8 ~Lisk~

~Lisk~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 14:18:54

Nauczycielom nalezy sie wielki Szacunek. Moja Mama jest Nauczycielka i widze jaka ma ciezka prace.

Moja Mama po 30 latach pracy zarabia 2900 a ma Wysoki poziom jezeli chodzi o Stopnie Nauczyciela.

Sam chodziłem do Mechanika i wiem, ze gdyby nie nauczyciele nie byl bym w tym miejscu co teraz jestem, bardzo duzo im zawdzieczam i zawsze bede mial mega szacunek do Nauczycieli i wara od nich

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 14:23:31

Za taką śmieszną kasę, jaką oferuje się nauczycielom, to żaden młody magister po studiach z ukończonym porządnym kierunkiem do szkoły pracować nie przyjdzie :-)
Wejdź so9bie na tabelę plac nauczycieli i zobacz, ile naprawdę zarabiają, zanim zaczniesz to gdakać dyrdymały.

Bylam tylko nie przyjmuja, głupot nie pisz,odpowiedź dyrekcji:jak jakiś nauczyciel zrezygnuje to odezwiemy się tylko czemu skoro jest tak źle, siedzą i nie zrezygnuja,odpowiedź bo nigdzie nie będą mieli tyle wolnego jeszcze platnego

#10 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 14:34:45

Nauczycielom nalezy sie wielki Szacunek. Moja Mama jest Nauczycielka i widze jaka ma ciezka prace.
Moja Mama po 30 latach pracy zarabia 2900 a ma Wysoki poziom jezeli chodzi o Stopnie Nauczyciela.
Sam chodziłem do Mechanika i wiem, ze gdyby nie nauczyciele nie byl bym w tym miejscu co teraz jestem, bardzo duzo im zawdzieczam i zawsze bede mial mega szacunek do Nauczycieli i wara od nich

Może twoja mama była z powołania,dobrze nauczala,ale są tacy którzy uczą byle jak,znam kilku którzy dla kasy poszli na nauczycieli mam ich w rodzinie i wiem o czym mowie,na starcie ładnie zarabiają,dużo maja wolnego.Ci lepsi zarabiają na korkach.Ja to kim jestem i co robie zawdzięczam tylko sobie.

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 14:36:40

Tylko czemu te pieniądze mają być na korki bo nauczyciel nie potrafi nauczyć te pieniądze powinny być na przyjemności

To nie tak.

Owszem, zdarzają się nauczyciele, którzy albo nie mają daru przekazywania wiedzy, albo tej wiedzy po prostu nie mają.

Z drugiej strony spójrzmy prawdzie w oczy: nie każde dziecko jest jednakowo zdolne. Jednym nauka przychodzi bardzo łatwo i są w stanie dużo zapamiętać z lekcji, a inni wynoszą z lekcji niewiele albo wręcz nic i róże są tego powody. Czasem jest tak, że choćby nauczyciel na głowie stanął, to i tak dzieciaka nie nauczy, bo dzieciak jest po prostu niezdolny i tyle! Jaka jest w tym wina nauczyciela? Takiemu nauczycielowi to jeszcze współczuć należy, a nie wieszać na nim psy. No i oczywiście są i takie dzieciaki, które mają na lekcji mają nauczyciela i wszelkie jego wysiłki związane z przekazywaniem wiedzy głęboko gdzieś, bo wolą w tym czasie bawić się np. telefonem itp. W domu oczywiście też taki "uczeń" uczył się nie będzie, bo i po co się wysilać? Lepiej wyjść sobie ze znajomymi na spacer i połazić po ulicy albo posiedzieć i pograć na kompie, a jak będzie problem w szkole z ocenami i rodzice będą się pieklić, to całą winę zrzuci się na nauczyciela i po problemie! Przecież starzy to łykną jak młode rybki, że wina leży po stronie nauczycieli, bo oni też nauczycieli nie lubią! Podobnie jak większość społeczeństwa. :D

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 14:38:35

Ja tez byłem i usłyszałem że nie ma wolnych miejsc i raczej szybko nie będzie. Jakby mieli tak źle to już dawno by sie pozwalniali i poszli do innej pracy. Szczególnie angliści, którzy znają dobrze język to pewnie by prace wszędzie dostali, ale jednak wolą szkołę. Jaki z tego wniosek? Może jakbym miał znajomości to może bym miał szansę...

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 14:41:12

Może twoja mama była z powołania,dobrze nauczala,ale są tacy którzy uczą byle jak,znam kilku którzy dla kasy poszli na nauczycieli mam ich w rodzinie i wiem o czym mowie,na starcie ładnie zarabiają,dużo maja wolnego.Ci lepsi zarabiają na korkach.Ja to kim jestem i co robie zawdzięczam tylko sobie.

A ja znam przypadek nauczyciela, który najpierw skończył zawodówkę, później wieczorowo szkolę średnią i na sam koniec jakieś płatne studia, ale teraz to nauczyciel pełną gębą

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 14:46:30

Nauczyciele mają gwarantowane wynagrodzenie minimalne ustawą ! Czy ma ktoś tak dobrze ? Mam koleżankę która ze wszystkimi dodatkami ma 5000 brutto ! Mało tego to jeszcze chroni ich karta nauczyciela ! Poczytajcie sobie co to jest gwarantowane wynagrodzenie!

#15 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 14:48:37

Ja tez byłem i usłyszałem że nie ma wolnych miejsc i raczej szybko nie będzie. Jakby mieli tak źle to już dawno by sie pozwalniali i poszli do innej pracy. Szczególnie angliści, którzy znają dobrze język to pewnie by prace wszędzie dostali, ale jednak wolą szkołę. Jaki z tego wniosek? Może jakbym miał znajomości to może bym miał szansę...

masz całkowitą rację popieram w 100%,A Ci którzy nie potrafia nauczyc,przekazać wiedzy powinni sami się zwolnic

#16 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 14:52:15

Nauczyciele mają gwarantowane wynagrodzenie minimalne ustawą ! Czy ma ktoś tak dobrze ? Mam koleżankę która ze wszystkimi dodatkami ma 5000 brutto ! Mało tego to jeszcze chroni ich karta nauczyciela ! Poczytajcie sobie co to jest gwarantowane wynagrodzenie!

Zgadzam się z Tobą zwolnić strajkujacych,zlikwidować kartę nauczyciela,pracować 40 godzin tygodniowo to zobaczycie sami się zwolnia

#17 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 14:54:23

Masz rację i wtedy zostana prawdziwi nauczyciele z powolania

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 15:09:36

Znowu jakiś pisowski hejter szczuje - tym razem na nauczycieli.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 15:18:07

Znowu jakiś pisowski hejter szczuje - tym razem na nauczycieli.

hahaha no to jest argument,pokaż gdzie tu jest szczucie?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 15:21:39

Dobrobyt nauczycieli. Lenistwo. Wakacje 3 miesiące w roku, a czasem nawet więcej. Po kilka godzin dziennie, a  potem laby. Średnie zarobki na poziomie 5 tys. Do tego dopłaty za 500+. Czego jeszcze chcą? 

1751 zł. Tyle po podwyżce zarabia nauczyciel:

Zgodnie z tzw. rozporządzeniem płacowym MEN od 1 kwietnia 2018 r. 

stażysta – 1751 zł netto

kontraktowy – 1798 zł

mianowany – 2033 zł

dyplomowany – 2377 zł

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych