Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Czy można wysłać kupon totto przez internet?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Leyla1

Leyla1

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 19 wrzesień 2012 - 13:01:34

Witam,

Bardzo mnie ciekawi czy spotkał się ktoś z Was z wysyłaniem kuponów lotto on-line?
W Anglii kupony również można wysłać w ten sposób. W Polsce, nie?

#2 ponadczasowa

ponadczasowa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 28 listopad 2012 - 15:09:08

W polskie Lotto niestety nie można. Są serwisy, które jedynie pośredniczą w grze. Zasilasz u nich konto , skreślasz kupon a oni puszczają kupon w kolekturze. Po wygranej wysyłają Ci do domu kupon lub kasę. Nie wiem czy wyślą jak trafisz szóstkę :-)

#3 ~maxiter~

~maxiter~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 22:03:24

Są polskie serwisy które pośredniczą w kupnie losów. wpisz w google lotto przez internet. ja np grywam na www.lottomania.com.pl
wszystkie biorą prowizję od kuponu, wszystkie w podobnych cenach, ale różnią się pewnością że na pewno ta szóstka zostanie przekazana, poczytaj regulaminy :)

#4 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 22:06:46

oczywiście, że tak. Ja gram  tutaj https://www.kuponylotto.pl/

#5 ~Lipoweskas~

~Lipoweskas~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2013 - 12:36:08

no na bank można się nauczyć jak wygrać w lotto :P ja po prostu wchodze na 

https://elotek.pl/

wysyłam los i nara :D

#6 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2013 - 13:46:07

Warto zagrać o większe pieniądze, na przykład 400 mln $, które oferuje loteria Mega Millions już w ten piątek

#7 dzoana

dzoana

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 styczeń 2014 - 12:10:04

Właśnie w tej sprawie szukam info w sieci. Tylko szukałam miejsca gdzie można kupić blankiety na zagraniczne lotto, ale w polsce chyba się nie da takich papierowych? Czy ktoś coś wie może na ten temat? A z kolei właśnie można zagrać przez internet, albo właśnie przez te strony podane przez osoby wyżej albo tutaj - oni mają możliwość pierwszego zagrania ze zwrotem pieniędzy jak nic się nie trafi www.lottoland.pl

Pozdrawiam serdecznie grających

Użytkownik dzoana edytował ten post 17 styczeń 2014 - 12:10:46

#8 Monik

Monik

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 kwiecień 2014 - 13:05:59

Pewnie, że tak. W Polsce jest to jeszcze temat dość kontrowersyjny, jednak gra w lotto online jest możliwa tylko trzeba sprawdzać dokładnie stronki na których się gra. Tutaj masz artykuł pt. Jak bezpiecznie grać w lotto przez internet? Artykuł jest dość ciekawy, zawiera kilka podstawowych informacji, o których każdy gracz lotto online musi pamiętać. Ja wstawiłam do ulubionych. Pozdrawiam  :)

#9 egoistka

egoistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 30 czerwiec 2014 - 10:49:26

A ja tam w lotto nie gram, bo jak dla mnie jest to jedne wielkie kłamstwo. Wiadomo, że od czasu do czasu ktoś musi wygrać, jednak nie liczyłabym na to, że będziemy to kiedyś my.

#10 ralfek

ralfek

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 09 listopad 2014 - 21:34:42

większe prawdopodobieństwo wziąć udział w katastrofie lotniczej niż wygrać :)

#11 ~ewa.944@interia.pl~

~ewa.944@interia.pl~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2015 - 13:14:17

Gralam pare razy /gry grupowe/...od czasu do czasu znikaly drobne wygrane /20,00 zl 70,00zl/ ale kiedy wygral kupon i kwota wynosila Stopień V 4 + 1 trafień 1 981x 1 070,02 zł wyslalam zapytanie dlaczego nie wyplacono wygranej?.....moje konto zostalo zablokowane!!!!

Omijajcie HIPERLOTTO szerokim lukiem!!!

#12 ~zbych~

~zbych~
  • Goście

Napisano 11 październik 2015 - 14:04:33

a ile przed losowaniem trzeba puścić ? znaczy ile czasu bo niektóre serwisy dają sobie dzień a w przypadku multi to bez sensu

#13 darkshine

darkshine

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 21 luty 2016 - 16:29:01

Nie można grać w lotto przez Internet! Uważajcie na wszystkie strony, które twierdzą inaczej! Wygląda to potem tak jak u Ewy, której zablokowali konto, albo okazuje się, że obstawiliście, które numery padną - co nie jest równoznaczne z obstawieniem numerów. Wygrywacie wtedy nie kilka milionów, a kilkanaście złotych - za to, że poprawnie wytypowaliście numery, które padną w Lotto!

#14 biedronazielona

biedronazielona

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 22 kwiecień 2016 - 08:32:52

Najlepiej i najbezpieczniej jest iść do kolektury i sobie puścić lotka. Po co ryzykować? Kolektury to najstarszy, ale i najbezpieczniejszy sposób.

#15 ~Natalia900808~

~Natalia900808~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2016 - 23:04:01

Bardzo fajna jest też strona playlotto.eu. Nie trzeba wychodzić z domu, wielka wygoda.

#16 ilonakaminska80

ilonakaminska80

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 52 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 09:02:56

no pewnie że tak ale nie wiem czy w duży lotek przez neta da radę

#17 ~Norbert~

~Norbert~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2017 - 15:23:14

Pewnie że można!Ja gram przez stronę kuponylotto pl :D

#18 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2018 - 22:39:31

Serwisy internetowe nie wykupują żadnych kuponów tylko biorą ryzyko na siebie jest to rodzaj bukmacherki (zamiast zarabiać państwo zarabiają serwisy) Jest to nielegalne w Polsce i jeżeli Wam nie wypłaca w przypadku głównej wygranej to nawet nie macie tego gdzie zgłosić bo to wy złamaliście prawo grając w takim serwisie. Oczywiście nagrody niższego stopnia są wypłacane bo oni i tak na tym zarabiają.

#19 ~weterynarz~

~weterynarz~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 17:33:19

lubię kiedy klikowi piana cieknie z pyska

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 13:17:41

Serwisy internetowe nie wykupują żadnych kuponów tylko biorą ryzyko na siebie jest to rodzaj bukmacherki (zamiast zarabiać państwo zarabiają serwisy) Jest to nielegalne w Polsce i jeżeli Wam nie wypłaca w przypadku głównej wygranej to nawet nie macie tego gdzie zgłosić bo to wy złamaliście prawo grając w takim serwisie. Oczywiście nagrody niższego stopnia są wypłacane bo oni i tak na tym zarabiają.

Z tym wypłacaniem wiekszych wygranych bywa różnie !

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych