Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy Kowar wziął urlop na kampanię?

Kowar Kowarowski

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~bit~

~bit~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 21:17:14

Nic nie robi tylko lata z konferencji na wywiad lub załatwia materiały wyborcze. Zenona się czepiał, że ten kampanię w czasie pracy prowadzi, a sam wziął urlop? Praktycznie go nie ma w MPGN.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 22:02:07

W mózgach się pie.... chołocie na tańce się wybiorą.

#3 ~Dar~

~Dar~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 03:31:49

On jest śmieszny wszyscy się śmieją z niego ze gwiazda idzie

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 04:45:14

Chołota

#5 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 06:46:57

No i co mnie zrobita ja jestem dyrektor i nie muszę brać urlopu bo jestem dyrektor gwiazda. ja chcę być posłem

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 06:50:40

A co nie wolno.Dorwałem się do władzy i koniec

#7 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 08:11:59

Jak to Kowar mówił dziękuję

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 10:54:47

On jest śmieszny wszyscy się śmieją z niego ze gwiazda idzie .

B)

#9 ~strateg~

~strateg~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 11:27:02

Powszechną praktyką przy łączeniu pracy zawodowej i płatnej funkcji z wyboru (ryczałt) staje się odliczanie od wynagrodzenia za pracę zawodową, kwoty wyliczonej z pomnożenia liczby godzin nieobecnych w pracy z tytułu działalności społecznej, politycznej, samorządowej, przez średnią stawkę godzinową. Myślę, że nasi "działacze" też dorośli do takiego poziomu, aby korzystać z takiego rozliczania godzin pracy. Jestem przekonany, że w znacznym stopniu wpłynie to na przesunięcie licznych konferencji prasowych, komisji, sesji, manifestacji... na godziny popołudniowe.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 12:06:05

Szef Grudziądza Kowar powiedział będzie wojsko i złote góry

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 13:28:14

Powszechną praktyką przy łączeniu pracy zawodowej i płatnej funkcji z wyboru (ryczałt) staje się odliczanie od wynagrodzenia za pracę zawodową, kwoty wyliczonej z pomnożenia liczby godzin nieobecnych w pracy z tytułu działalności społecznej, politycznej, samorządowej, przez średnią stawkę godzinową. Myślę, że nasi "działacze" też dorośli do takiego poziomu, aby korzystać z takiego rozliczania godzin pracy. Jestem przekonany, że w znacznym stopniu wpłynie to na przesunięcie licznych konferencji prasowych, komisji, sesji, manifestacji... na godziny popołudniowe.

Ty "strateg" nie strasz nam radnych, bo wszyscy pozrzekają się mandatów. Przecież im chodzi o dietę, jako dodatek do wynagrodzenia, a nie żeby działać za friko.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 17:14:36

Laxa powraca

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych