Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy kiedyś kobiety były silniejsze, czy im wmawiano?

151 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~puch marny~

~puch marny~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 18:21:13

raczej wmawiano.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 18:51:55

--------------------

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 18:57:52

Znasz takie powiedzenie? ''Mądra kobieta nie obraża się tylko od razu zaczyna planować zemstę''

:)  :P

Jak to kobiety różne były i te silne i te słabe- w obecnych czasach jest więcej silniejszych kobiet- i bardzo dobrze! :)

Bo łapią frajerów i pobierają 500+

#4 misiabela

misiabela

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 607 postów

Napisano 25 styczeń 2018 - 19:02:49

Bo łapią frajerów i pobierają 500+

Nie miałam tego na myśli!! chodziło mi o uczucia, nie pozwolą sobą pomiatać już nic nie mówiąc o biciu kobiet i właśnie o niezależność finansową! Nie zgadzają się z jakimiś staroświeckimi poglądami, że kobiety do garów itd. A 500+ ? To chyba tego forum nie dotyczy tylko ludzi między 25-35 rokiem życia! Później to już czas na inne rzeczy, a nie na dzieci.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 19:04:52

Znasz takie powiedzenie? ''Mądra kobieta nie obraża się tylko od razu zaczyna planować zemstę''

:)  :P

Jak to kobiety różne były i te silne i te słabe- w obecnych czasach jest więcej silniejszych kobiet- i bardzo dobrze! :)

znowu założyłeś stanik i stringi? @Majek vel o wielu nickach odpuść sobie, załóż pampersa. Wiadomo czemu przebywasz na forum 24/24h na dobę, ponieważ piaskownice są puste a na lodowisku nie kusi :lol:

#6 ~27+~

~27+~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 19:11:10

No nareszcie misiabelek publicznie objasnia ...wiek i zainteresowania he he czas na inne rzeczy czyli pilnowanie forum he he

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 19:20:05

Nie miałam tego na myśli!! chodziło mi o uczucia, nie pozwolą sobą pomiatać już nic nie mówiąc o biciu kobiet i właśnie o niezależność finansową! Nie zgadzają się z jakimiś staroświeckimi poglądami, że kobiety do garów itd. A 500+ ? To chyba tego forum nie dotyczy tylko ludzi między 25-35 rokiem życia! Później to już czas na inne rzeczy, a nie na dzieci.

Dostawałeś od kobiet po ryju, współczuję ci stary dziadu. :P

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 19:24:36

Jakiś dwóch starszych gości? siedzi na forum dzień w dzień nawet w nocy i wszędzie widzą jakieś urojone osoby a to kiełka teraz Maje  :D Od rana od kiedy pamiętam wiecznie to samo gryzmolą.

misiabela i kiełka to ta sama osoba. Wiadomo było od samego początku. Znowu się zdradził stary piernik.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 19:25:03

Dostawałeś od kobiet po ryju, współczuję ci stary dziadu. :P

I ma na starosc pusty worek bez pieknych wspomnien. Dlatego tyle jadu w nim.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 19:26:22

:)  :wub:

Jeszcze cię nie zatwierdzili, pampersie ?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 19:53:06

Jeszcze cię nie zatwierdzili, pampersie ?

A po co mu to? Kiedy on nie odroznia zatwierdzenia od zatwardzenia. Sam pisze " pamieta co od rana" he he

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 20:10:16

A po co mu to? Kiedy on nie odroznia zatwierdzenia od zatwardzenia. Sam pisze " pamieta co od rana" he he

Ha ha ha.

#13 ~nie podam nicka~

~nie podam nicka~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 20:24:14

Jakiś dwóch starszych gości? siedzi na forum dzień w dzień nawet w nocy i wszędzie widzą jakieś urojone osoby a to kiełka teraz Maje  :D Od rana od kiedy pamiętam wiecznie to samo gryzmolą.

Jakichś  :)

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 20:39:29

Na wesoło i troszeczkę o mnie.  ;)

Nie mam wifi, ani fury,

nie mam także kasy z góry,

nie mam buzi jak z obrazka,

życie zbytnio mnie nie głaska,

wciąż upadam i powstaję,

smutkom zabić się nie daję,

z uśmiechniętą chadzam miną,

bo ja jestem zuch - dziewczyną!

;)

#15 misiabela

misiabela

Swojak

• PipPipPipPip
  • 607 postów

Napisano 25 styczeń 2018 - 22:02:52

Nie zrozumiałeś? Dla nich nie ma znaczenia ani pisownia ani co ty pier***..isz pod różnymi nickami :)

Tym razem nie pozdrawiam! Poprawiaj u siebie w domu i jeżeli masz kogo :) ? Bo wątpię...

#16 misiabela

misiabela

Swojak

• PipPipPipPip
  • 607 postów

Napisano 25 styczeń 2018 - 22:07:49

A i jeszcze jedno ...uważaj sobie co piszesz- to tak na przyszłość :wub:

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 22:17:00

Nie zrozumiałeś? Dla nich nie ma znaczenia ani pisownia ani co ty pier***..isz pod różnymi nickami :)
Tym razem nie pozdrawiam! Poprawiaj u siebie w domu i jeżeli masz kogo :) ? Bo wątpię...

Sam lub sama poprawiasz innych ale jak ktoś ciebie to już foch ? I ty uważasz się za silną osobę .Chyba tylko w snach albo słowach a nie w rzeczywistości .Można powiedzieć chciało by się .....

#18 misiabela

misiabela

Swojak

• PipPipPipPip
  • 607 postów

Napisano 25 styczeń 2018 - 22:23:02

Od ponad 6 mies. jestem użytkowniczkom bardzo ciekawego ..... portalu? nie wiem jak to nazwać!i  o co mi chodzi? nie ma czegoś takiego jak tutaj, tematy ciekawe, !!! A jaka społeczność ? ach   :wub:   :wub:  zapraszam   :)

#19 misiabela

misiabela

Swojak

• PipPipPipPip
  • 607 postów

Napisano 25 styczeń 2018 - 22:24:09

Sam lub sama poprawiasz innych ale jak ktoś ciebie to już foch ? I ty uważasz się za silną osobę .Chyba tylko w snach albo słowach a nie w rzeczywistości .Można powiedzieć chciało by się .....

spieradaj zboczeńcu!!!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 22:29:33

spieradaj zboczeńcu!!!

Co prawda w oczy kole .Widzę że wieśniak by chciał być celebryt end forum .Ale nawet tu popełniasz takie błędy jak 6 latek .Dorośnij mentalnie bo przestajesz być śmieszny .I nie pij tyle

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych