Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy G-D jest gotowe na realizację programu 500+ ?

Golub-Dobrzyń

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 04 luty 2016 - 09:11:27

Ostatnio można poczytać sporo wywiadów i laurek burmistrza, a nigdzie nie można znaleźć informacji, gdzie będzie można składać wnioski w ramach programu 500+ (zostały niespełna 2 miesiące). Czy będzie to robił Urząd Miasta, czy MOPS? Czy nasz lokalny samorząd jest na to gotowy, by ruszyć od kwietnia?

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2016 - 09:22:48

MOPS podobno gotowy - placówka po reorganizacjach kadrowych

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2016 - 20:54:11

Najpierw człowieku niech sejm uchwali ustawę dotyczącą programu 500 plus a potem będziesz się martwić gdzie złoźyć wniosek.co cię tak pili z tym 500 plus jak będziesz miał dostać to dostaniesz. Martwić to się mogą te rodziny które niestety nie dostaną bo mają jedno dziecko ,tak jakby im na utrzymanie dziecka manna z nieba leciała. Nie ma co fajny program.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2016 - 10:10:54

Ale chyba chodzi o to, zeby sie wiecej dzieci rodzilo. Z jakiej racji maja na jedno dziecko dostac. Niech sie zdecyduja na drugie.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2016 - 19:20:56

A z jakiej racji mają na drugie i następne dzieci płacić. Przecież pieniądze na 500 plus z podatków wszystkich obywateli. Skoro twierdzisz że na pierwsze dziecko nie powinni płacić to niech płacą na drugie i kolejne dziecko ale nie z moich podatków. A dzietności to i tak nie poprawi. Becikowe i dodatek za urodzenie teź nie zwiększyło dzietności.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2016 - 22:40:13

A ja myślę, że to bardzo dobry pomysł, w końcu ktoś myśli o tym aby kraj był dla obywateli a nie tylko dla elit. 500 zł przyda się rodzinom. Nadmieniam iż płacę podatki i  mam jedno dziecko i raczej nie zamierzam mieć więcej

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2016 - 00:32:21

A z jakiej racji mają na drugie i następne dzieci płacić. Przecież pieniądze na 500 plus z podatków wszystkich obywateli. Skoro twierdzisz że na pierwsze dziecko nie powinni płacić to niech płacą na drugie i kolejne dziecko ale nie z moich podatków. A dzietności to i tak nie poprawi. Becikowe i dodatek za urodzenie teź nie zwiększyło dzietności.

Tobie to jeszcze powinni płacić po 500 za gotowość do posiadania dzieci :)   

#8 ~pat~

~pat~
  • Goście

Napisano 10 luty 2016 - 09:00:49

Ja tez mam jedno dziecko drugiego porostu niemogę mieć.I dlaczego niedostanę , przecież w kampani wyborczej było ,,na każde dziecko, dla wszystkich rodzin,, wychodzi na to , że jestem patologią!!!Oboje pracujemy, oczywiście trochę przekraczamy próg dochodowy 800zł.NO Jestem bogata i stać mnie na wychowanie, to dlaczego niema progu dla bogatych gdzie zarabiaja po 20 tyś no ale mają 2 dzieci-chociaż program nazywa się pomocą w wychowywaniu dzieci.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2016 - 09:20:57

HALLO Czy jest ktoś w Urzędzie Miasta za ten program odpowiedzialny ???? Czy w koncu jak ??? Gdzie się można coś konkretnego dopytać ????? Czy jak zawsze nasza WŁADZA narzeka że nie ma na nic kasy i zapomniała o Tej drobnej rzeczy ????

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2016 - 11:17:34

po co siejesz zamęt? 

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2016 - 16:35:52

JESZCZE SSIE TAKI NIE URODZIŁ , CO BY WSZYSTKIM DOGODZIŁ. Jestem osobą starszą i tez płacę podatki.  Z dodatku 500 + nie skorzystam , bo moje dzieci już wyrosły , ale bardzo się cieszę że dużo osób skorzysta  i to jest najważniejsze.  Ci co krytykują  to znaczy ,że ulegli propagandzie POpaprańców , bo im nic się nie POdoba , co trafi do zwykłych ludzi, a tym samym zabraknie im  na przysłowiowe ośmiorniczki.Mieli 8  długich lat,mogli wymyślać programy dla rodzin a nie tylko własne kieszenie napychać za pomocą wszelkiego rodzaju afer, Teraz głośno wyją, nic im się nie podoba,  bo myślą,że jak będą głośno ryczeć to unikną odpowiedzialności za swoje przekręty i afery. 

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2016 - 19:26:17

JESZCZE SSIE TAKI NIE URODZIŁ , CO BY WSZYSTKIM DOGODZIŁ. Jestem osobą starszą i tez płacę podatki.  Z dodatku 500 + nie skorzystam , bo moje dzieci już wyrosły , ale bardzo się cieszę że dużo osób skorzysta  i to jest najważniejsze.  Ci co krytykują  to znaczy ,że ulegli propagandzie POpaprańców , bo im nic się nie POdoba , co trafi do zwykłych ludzi, a tym samym zabraknie im  na przysłowiowe ośmiorniczki.Mieli 8  długich lat,mogli wymyślać programy dla rodzin a nie tylko własne kieszenie napychać za pomocą wszelkiego rodzaju afer, Teraz głośno wyją, nic im się nie podoba,  bo myślą,że jak będą głośno ryczeć to unikną odpowiedzialności za swoje przekręty i afery. 

Macic, ty tylko okradasz nas z podatków.

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2016 - 08:32:03

To Miasto jest gotowe na realizację programu, czy nie?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2016 - 18:17:38

Wielki szacunek, tak samo myślałem i tak samo napisać chciałem - nie muszę bo nie jestem odosobniony w tym myśleniu. Dziękuję

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2016 - 21:35:29

Wielki szacunek, tak samo myślałem i tak samo napisać chciałem - nie muszę bo nie jestem odosobniony w tym myśleniu. Dziękuję

To się chyba fachowo nazywa relatywizm, gdy chodzi o ocenę swoich. Czemu nie masz tej wyrozumiałości dla poprzedników. Nie wszystko można zrobic od razu, a przecież dużo dobrego zrobili, ale dla ciebie tp POpaprańcy, tak po katolicku mówiąc? Pewno jescze pare innych przymiotników pełnych mowy miłości ....

Pozostaje faktem, jakkolwiek byś zaklinał, że pis  mówił o KAŻDYM dziecku, a wyszło, ze ponad 3 miliny to drugi sort. Co z lekarstwami dla seniorów? Żle zrozumieli? Co z kwotą wolną od podatku? , co z wcześniejszymi emeryturami? Co z podatkiem dla kupców? Mieli płacic tylko duzi, a oberwą i osiedlowi. Co z górnikami? Juz się buntują. Co z frankowiczami? Tak wielu żle zrozumiało pis?  Nie, , ludzie dobrze zrozumieli ale teraz wychodzi szydło z worka .I dobrze, niech ludzie zobaczą tych oszukańców, niech zobacza o co tak im naprawdę chodzi.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2016 - 21:37:43

To się chyba fachowo nazywa relatywizm, gdy chodzi o ocenę swoich. Czemu nie masz tej wyrozumiałości dla poprzedników. Nie wszystko można zrobic od razu, a przecierż dużo dobrego mzrobili.

Pozostaje faktem, jakkolwiek byś zaklinał, że pis  mówił o KAŻdym dziecku, a wyszło, ze ponad 3 miliny to drugi sort. Co z lekarstwami dla seniorów? Żle zrozumieli? Co z kwotą wolną od podatku? , co z wcześniejszymi emeryturami? Co z podatkiem dla kupców? Mieli płacic tylko duzi, a oberwą i osiedlowi. Co z górnikami? Juz się buntują. Co z frankowiczami? Tak wielu żle zrozumiało pis?  Nie, , ludzie dobrze zrozumieli ale teraz wychodzi szydło z worka .

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2016 - 00:11:03

To się chyba fachowo nazywa relatywizm, gdy chodzi o ocenę swoich. Czemu nie masz tej wyrozumiałości dla poprzedników. Nie wszystko można zrobic od razu, a przecież dużo dobrego zrobili, ale dla ciebie tp POpaprańcy, tak po katolicku mówiąc? Pewno jescze pare innych przymiotników pełnych mowy miłości ....

Pozostaje faktem, jakkolwiek byś zaklinał, że pis  mówił o KAŻDYM dziecku, a wyszło, ze ponad 3 miliny to drugi sort. Co z lekarstwami dla seniorów? Żle zrozumieli? Co z kwotą wolną od podatku? , co z wcześniejszymi emeryturami? Co z podatkiem dla kupców? Mieli płacic tylko duzi, a oberwą i osiedlowi. Co z górnikami? Juz się buntują. Co z frankowiczami? Tak wielu żle zrozumiało pis?  Nie, , ludzie dobrze zrozumieli ale teraz wychodzi szydło z worka .I dobrze, niech ludzie zobaczą tych oszukańców, niech zobacza o co tak im naprawdę chodzi.

Mata costa chcieli.

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2016 - 00:18:24

To się chyba fachowo nazywa relatywizm, gdy chodzi o ocenę swoich. Czemu nie masz tej wyrozumiałości dla poprzedników. Nie wszystko można zrobic od razu, a przecierż dużo dobrego mzrobili.

Pozostaje faktem, jakkolwiek byś zaklinał, że pis  mówił o KAŻdym dziecku, a wyszło, ze ponad 3 miliny to drugi sort. Co z lekarstwami dla seniorów? Żle zrozumieli? Co z kwotą wolną od podatku? , co z wcześniejszymi emeryturami? Co z podatkiem dla kupców? Mieli płacic tylko duzi, a oberwą i osiedlowi. Co z górnikami? Juz się buntują. Co z frankowiczami? Tak wielu żle zrozumiało pis?  Nie, , ludzie dobrze zrozumieli ale teraz wychodzi szydło z worka .

Nie wszystko można zrobić od razu -rozliczaj po czterech latach a nie po trzech miesiącach 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Golub-Dobrzyń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych