Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

czy drogowcy znów zaspali? wasza opinia w tamecie

akcja zima odśnieżanie mzk drogowcy śnieg grudziądz wasza opinia co o tym myślisz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~john~

~john~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 09:02:28

Czy drogowcy znów zaspali?

Ile widzieliście dziś pługosolarek? o 6:30 na średnicówce jechała 1 i zawracała koło Reala- tylko kierowca-operator zapomniał że ma opuścić siłowniki żeby zacząć zgarniać śnieg :/

Czy to sposób na oszczędzanie funduszy miejskich czy może brak im informacji o nadchodzących opadach? Nawet mój sąsiad Pan Ździch wiedział że "ma padać śnieg" i okrył czołową szybę ceratą w kwiatki w swojej lagunie. Nawet ja szary obywatel domyśliłem sięże będzie trzeba wyjechać wcześniej żeby być na czas w pracy ale inni zrobili tak samo a i tak nie dało się jechać więcej niż 40km/h bo średnicówka cała zasypana.

16 Styczeń i spadł śnieg to Ci nowina !

Dzwoniłem do MZK żeby zapytać czy ktoś w ogóle ma u nich nocny dyżur ale nikt nie odebrał..

Pozdrówmy ciepło osobę odpowiedzialną za ten stan nawierzchni

#2 ~Mieszczuch.~

~Mieszczuch.~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 09:07:36

Nie drogowcy, tylko MZK.

To MZK przejęło sprzątanie ulic.

Wydało masę pieniędzy na sprzęt, a tego sprzętu ani  latem ani teraz nie bardzo widać.

Ja nie widziałem.

#3 ~Mieszczuch.~

~Mieszczuch.~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 09:25:56

Możesz mnie pozwać za to, ale uważam, że jesteś kretynem

Cóż masz prawo do takiego zdania.

Jak się dobrze zapoznasz z zadaniami służb, zmienisz zdanie.

Przepraszać nie będziesz musiał/a. Już Ci wybaczyłem :)

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 10:14:24

o 2 w nocy wyjechałem do pracy i srednicowka dramat. szklanka, zero plugo solarek. 30 km.h to był max.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 10:46:15

Do niedzielnych kierowców:

Kolejny temat, aby można ponarzekać.

Pługi jeżdżą. Jest zima. Przydałoby sie trochę umiejętności za kierownicą. I opony zimowe.

#6 ~sąsiad~

~sąsiad~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 11:01:05

Nadal prawie jest nieprzejezdna pieszojezdnia pod Strzemięcinem ul. Długosza, Morcinka, Nałkowskiej,

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 11:11:00

Akcję odśnieżną powinien nadzorować ZDM - pani Dyrektor Łazarczyk, Murgała i ich świta, powinni mieć dyżur i osobiście ("jako wysokiej klasy specjaliści od dróg") nadzorować i koordynować prawidłowe odśnieżanie, a nie spać w cieplutkim łóżeczku i mieć Grudziądzan w d...!

#8 ~do cwaniaka z cadylaka~

~do cwaniaka z cadylaka~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 11:25:04

Do Szanownego Pana/Pani cwaniaka z umiejętnościami i zimówkami:

Co Ci one dadzą jak na drodze w nocy była szklanka i zanim zahamujesz to już lecisz bezwładnie na krawężnik. i nie ważne czy masz ABS,EBD, Traction Control, ESP, czy nawet latasz bokiem na realu ;)

Zresztą sam na drodze nie jesteś i nawet jak jesteś świetnym kierowcą to znajdzie się inny niedzielny kierowca który może zrobić Ci małe kuku na aucie.

Dlatego służby w okresie zimowym powinny mieć dyżury co noc, a miasto niech płaci niech te podatki idą na utrzymanie dróg!

Po to są "drogowcy" nawet Ci z MZK i po to mają ten sprzęt !

Czekam na dalszą Twoją polemikę może masz na imię Włodek i pracujesz TESZ w MZK

"if you know what i mean"

#9 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 11:33:26

na drogach dramat, jest południe a drogi nadal nieodśnieżone

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 11:55:47

Do Szanownego Pana/Pani cwaniaka z umiejętnościami i zimówkami:

Co Ci one dadzą jak na drodze w nocy była szklanka i zanim zahamujesz to już lecisz bezwładnie na krawężnik. i nie ważne czy masz ABS,EBD, Traction Control, ESP, czy nawet latasz bokiem na realu ;)

Zresztą sam na drodze nie jesteś i nawet jak jesteś świetnym kierowcą to znajdzie się inny niedzielny kierowca który może zrobić Ci małe kuku na aucie.

Dlatego służby w okresie zimowym powinny mieć dyżury co noc, a miasto niech płaci niech te podatki idą na utrzymanie dróg!

Po to są "drogowcy" nawet Ci z MZK i po to mają ten sprzęt !

Czekam na dalszą Twoją polemikę może masz na imię Włodek i pracujesz TESZ w MZK

"if you know what i mean"

Do niedzielnego kierowcy: 

1. Naucz się jeździć w warunkach zimowych. Są kursy.

2. Nie pracuję w MZK.

3.Nie mam na imię Włodek.

4."Zrobiłem" już dziś kilkadziesiąt kilometrów po Grudziądzu i okolicach. Pługów i solarek widziałem sporo i nie zazdroszczę ich operatorom roboty.

5.Ponieważ również płacę podatki ( także na utrzymanie dróg ), nie chciałbym, aby za moją kasę przed każdym niedzielnym kierowcą - zapewne takim jak ty - musiała jechać piaskarko-solarka. Lepiej niech ta kasa pójdzie na remonty tych dróg. Spójrz jak jest w Skandynawii - a śniegu i mrozu tam chyba więcej.

Pozdrawiam niedzielnych kierowców!

.

#11 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 11:58:43

To jes5 jakiś koszmar! Wrocilam z Gdańska a tam kilometrowe iorki, wypadki, tutaj szklanka...a opony zimowe sa cwaniaczku wiec proponuje udzielać sie nq forach z przybliżona twoja inteligencją.

#12 ~john~

~john~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 12:10:40

może ten kierowca co robi kilkadziesiąt kilometrów po Grudziądzu i jednocześnie przesiaduje na forum niech poda swoje dane osobowe albo czym jeździ to wtedy ocenimy jego wiedzę i technikę jazdy.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 12:29:16

przybliżona twoja inteligencją.

Wobec czego nie zniżę sie do twojego poziomu.

może ten kierowca co robi kilkadziesiąt kilometrów po Grudziądzu i jednocześnie przesiaduje na forum niech poda swoje dane osobowe albo czym jeździ to wtedy ocenimy jego wiedzę i technikę jazdy.

A "john" to twoje imie, nazwisko czy kategoria prawa jazdy?

#14 renegat

renegat

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 17 styczeń 2014 - 12:34:05

Moja żona przejechała całe miasto dwa razy, gdy zapytałem jak droga odpowiedziała tylko że ślisko i trzeba uważać i tyle na temat.

Jeśli KOBIETA miała tylko tyle do powiedzenia na temat jazdy to kim wy jesteście PANOWIE?

Użytkownik renegat edytował ten post 17 styczeń 2014 - 13:43:59

#15 ~MR TAXI~

~MR TAXI~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 12:41:53

co za cwaniak, siedzi i hejtuje sprzed komputera a jeszcze sciemnia że w tym czasie jździ kilkadziesiąt km po mieście :/

jak to robisz weź mi powiedz??

naucz się czytać ze zrozumieniem i myśleć nad czytanym tekstem przecież Gość u góry napisał wyraźnie "na utrzymanie dróg" a co za tym idzie i wchodzi w skład tego pojęcie jest to bieżąca konserwacja, remonty, czyszczenie w lato i odśnieżanie w zimę.

Takie posty jak tego jak już tu określono " cwaniaka " sugerują że jest jakimś urzędasem albo co lepsze pracownikiem Straży Miejskiej :D

nawet mając najlepsze auto i wielkie umiejętności możesz trafić do rowu albo na drzewo więc uważaj jak będziesz jeździł bo wystarczy kilka sekund i możesz mieć pecha a zaliczenia drzewa nikomu nie życzę bo sam 1 zaliczyłem za młodu i wiem co to za cierpienie ból i męka a potem jeszcze koszty i stres u ubezpieczyciela :/

pozdro 

MR TAXI

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 13:30:58

Do MR TAXI:

1. Nie. Nie jestem pracownikiem UM, SM. itp.

2. Potrafię czytać ze zrozumieniem, a ty naucz się pisać, tak aby inni mogli ciebie zrozumieć.

3. Skoro jeździsz taxi, raczej nie zaryzykuję jazdy z tobą, ponieważ w tej chwili narzekasz na warunki jazdy. Strach jak zareagujesz, gdy będzie gorzej.

Do tej pory myślałem, ze taksiarz to "facet z jajami", a ty tu płaczesz jaj przysłowiowa baba, bo ci garść śniegu pod koło zawiało.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 19:23:37

To jes5 jakiś koszmar! Wrocilam z Gdańska a tam kilometrowe iorki, wypadki, tutaj szklanka...a opony zimowe sa cwaniaczku wiec proponuje udzielać sie nq forach z przybliżona twoja inteligencją.

kilometrowe iorki to takie pieski? :D

#18 ~niewiemocob~

~niewiemocob~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 20:40:06

to chyba piszecie o innym mieście,bo ja kręcilem się od 9.30 do 13.00 po Grudziądzu w woj. kuj-pom i problemów nie było....

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 21:12:06

Ja od 5:30 do 16:00 i też nie narzekam. Mało tego widziałem dużo sprzętu MZK jak i PUM i to przy pracy ;). Ale jak wiadomo Polakowi nie dogodzi i każdy myśli że 15min po opadach wszystkie ulice będą cacy.

#20 ~ROKKI~

~ROKKI~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 21:35:36

Nadal prawie jest nieprzejezdna pieszojezdnia pod Strzemięcinem ul. Długosza, Morcinka, Nałkowskiej,

A po co odśnierzać te ulicy żeby było błoto ? , Zapewnie nie ma się zimówek i masz problemy.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: akcja zima, odśnieżanie, mzk, drogowcy, śnieg, grudziądz, wasza opinia, co o tym myślisz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych