Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy Burmistrz kupił MCK ?

wybory

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 14:25:13

Od kiedy do obowiązków pracowników MCK należy wywieszanie plakatów wyborczych AC ?

#2 ~Ferdziu~

~Ferdziu~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 14:41:40

Od kiedy do obowiązków pracowników MCK należy wywieszanie plakatów wyborczych AC ?

To pytanie tutaj nie jest na miejscu bo niby skąd mieszkańcy mają znać zakres obowiązków pracowników MCK czy tez innych.Zapytaj dyrektora MCK i otrzymasz informację.

Myślenie sprawia Tobie trudność??

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 16:41:20

Nie imbecylu. Słupy ogłoszeniowe "obsługuje" MCK. Jeśli zatem wykupisz pozwolenie na reklamę, to w ramach tego pracownik MCK wywiesi Ci ją tak samo, jak owe plakaty wyborcze.

A ja mam pytanie do Ciebie: czy MB kupił wszystkie latarnie miejskie bądź pozwolenie na zużytkowanie ich w celu promocji własnej osoby?

#4 kubaniec4

kubaniec4

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 10 listopad 2014 - 16:59:18

witam jak dodać załącznik do swojego posta?

#5 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 20:33:10

Nie imbecylu. Słupy ogłoszeniowe "obsługuje" MCK. Jeśli zatem wykupisz pozwolenie na reklamę, to w ramach tego pracownik MCK wywiesi Ci ją tak samo, jak owe plakaty wyborcze.

A ja mam pytanie do Ciebie: czy MB kupił wszystkie latarnie miejskie bądź pozwolenie na zużytkowanie ich w celu promocji własnej osoby?

A ja Ci odpowiem: gdyby nie miał odpowiednich zezwoleń, to już dawno Pan A. C. zerwał by wszystkie.

#6 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 22:46:13

Żebyś za to pomówienie nie beknął, wieszają plakaty, gdzie burmistrz zaprasza na koncert niepodległości. I tyle !

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 09:16:23

A ja Ci odpowiem: gdyby nie miał odpowiednich zezwoleń, to już dawno Pan A. C. zerwał by wszystkie.

I tu się gruuuubo mylisz, tylko tyle Ci powiem :)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 09:52:03

jest umowa z Energą :) to jedyny sztab (chyba), który formalnie załatwił temat, masz wątpliwości zapytaj na Narutowicza.... jesli masz odwagę :D

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych