Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 14:56:31

W mojej ocenie powinni ją zamknąć, ponieważ w szkołach są biblioteki a na osiedlu, ul. Chopina znajduje sie inna filia. W mojej ocenie lepiej doposażyć w woluminy (z tej filii) inne biblioteki. Mam tylko nadzieję, że to nie rozpocznie serri zamknięć bibliotek bo to wówczas byłaby patologia.

#2 ~e-mol e-książkowy~

~e-mol e-książkowy~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 15:03:45

Ja czytam e-booki na e-czytniku. To niesamowicie wygodne, nie męczy wzroku, mam całe regały książek przy sobie, nie ma pośpiechu z oddawaniem bo termin mija. Niestety albo na szczęście, rewolucja technologiczna wykończy biblioteki takie jakie znamy obecnie. To już się dzieje.

#3 ~mieszkaniec bursy~

~mieszkaniec bursy~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 15:53:10

O czym tu mowa? Jaka biblioteka? Zlikwidowano ją i wyprowadzono z Bursy już jakiś czas temu, czy wyście poszaleli? Syf i tyle, władza ma orientację nie ma co
Startują z uchwałą, debatują o bibliotece której dawno już ma...SKANDAL

#4 ~jk~

~jk~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 18:22:17

ludzie od pol roku juz jest zamknieta! o czym wy teraz mowicie?

#5 ~kat~

~kat~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 18:25:44

Jak to zamknięta, przecież aby zamknąć musi być najpierw uchwała rady miasta, a nie odwrotnie. Nie bronię biblioteki, bo to lamusowaty twór, ale pan Malinowski powinien działać zgodnie z prawem a nie łamać je i wprowadzać radnych w błąd, którzy bronią coś po czym już ślad nie został.Co się w tym mieście dzieje? Gazeta mogłaby to sprawdzić.Kto w końcu zlikwidował bibliotekę z pominięciem prawa?

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 18:32:49

ot kolejna samowola Ślusarskiego, facet wyrażnie nie respektuje prawa

#7 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 20:51:46

Na sesji nikt nawet słowem nie wspomniał , że tej biblioteki już dawno nie ma.... to jakas paranoja !!!

#8 ~robienie w konia~

~robienie w konia~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 20:55:26

Czy to oznacza , że ktoś wydał polecenie zamknięcia tej biblioteki nie wiedząc , że potrzebna jest zgoda radnych??? I próbowano na sesji Rady Miasta przeforsować uchwałę przyklepującą tą wcześniejszą decyzję ale się nie udało . To radni dyskutowali nie wiedząc że tej filii bibliotecznej już nie ma ??? Zostali okłamani !!! Ktoś musi wyciągnąć konsekwwencje .

#9 ~man~

~man~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 20:58:56

Panie Ślusarski ! Nikt nie korzystał z tej biblioteki bo jej nie było <_<

#10 draw

draw

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 5275 postów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 20:59:57

ot kolejna samowola Ślusarskiego, facet wyrażnie nie respektuje prawa

Kolejny Dyzma z ratusza ? Tym razem to chyba Dyzma bis ?

#11 ~she~

~she~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 22:27:23

Kolejny Dyzma z ratusza ? Tym razem to chyba Dyzma bis ?

Zaraz Dyzma bis.

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 08:17:33

Ja czytam e-booki na e-czytniku. To niesamowicie wygodne, nie męczy wzroku, mam całe regały książek przy sobie, nie ma pośpiechu z oddawaniem bo termin mija. Niestety albo na szczęście, rewolucja technologiczna wykończy biblioteki takie jakie znamy obecnie. To już się dzieje.

Grudziądzkiej bibliotece daleko do nowoczesności o której piszesz,formuła przestarzała,lubię tradycyjną książkę,ale nie pogardzę też mediateką-gdyby taka była dostępna w mieście.
Co do zamykania, to faktycznie może jest ich za dużo, co nie znaczy,że należy omijać prawo i zamykać na dziko-zamknąć a potem bronić na sesji coś czego dawno nie ma.
Nie wiem kto tam zarządza czy Ślusarski czy jakaś kierowniczka, ale żeby nie powiedzieć radnym,że gadają o czymś czego nie ma to już przegięcie, zrobili z nich głupków i pośmiewisko, oto rządy tej władzy

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 13:33:28

Czy ta bubloteka nie ma dyrektora, że w obronie nie istniejącej już placopwki wypowiada się Ślusarski.

#14 ~student~

~student~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 18:37:56

Grudziądzkiej bibliotece daleko do nowoczesności o której piszesz,formuła przestarzała,lubię tradycyjną książkę,ale nie pogardzę też mediateką-gdyby taka była dostępna w mieście.
Co do zamykania, to faktycznie może jest ich za dużo, co nie znaczy,że należy omijać prawo i zamykać na dziko-zamknąć a potem bronić na sesji coś czego dawno nie ma.
Nie wiem kto tam zarządza czy Ślusarski czy jakaś kierowniczka, ale żeby nie powiedzieć radnym,że gadają o czymś czego nie ma to już przegięcie, zrobili z nich głupków i pośmiewisko, oto rządy tej władzy

Mediateka? W Grudziądzu nie mają pojęcia co to wogóle jest, ta mediateka. Biblioteka została w latach 70-tych, to raczej skansen, ale trudno się dziwić skoro kierowniczka bardziej zaangażowana w ułanów, a nie myślenie o bibliotece.
A jak się skończyła sprawa tej dawno zamkniętej filii którą obronili radni -wie ktoś?

#15 ~UKS~

~UKS~
  • Goście

Napisano 16 październik 2013 - 07:21:37

Czy ta bubloteka nie ma dyrektora, że w obronie nie istniejącej już placopwki wypowiada się Ślusarski.

Bo to dyrektorka ja zamknęła, ciekawe co z pieniędzmi na utrzymanie placówki, skoro niby jest otwarta, a nie jest.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biblioteka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych