Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy będzie zmiana Komendanta Policji?

W jakiej jednostce?

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 09:19:42

http://forum.pomorsk...chodzi-t137738/

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 09:22:34

http://www.pomorska....STA01/121129147

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 15:14:28

Nie wiem czemu zaśmiecasz forum. Aleksandrów Kujawski ma swoje miejsce na Forum.pomorska.pl i moim zdaniem zachowujesz się jak kiepskiego sortu dziennikarzyna nie pisząc w tytule o jakie miasto chodzi. Wydaje mi się żeś po prostu Fredek sensacyjno-głupkowaty :)

#4 ~Emerytowany policjant~

~Emerytowany policjant~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 15:37:36

Nie wiem czemu zaśmiecasz forum. Aleksandrów Kujawski ma swoje miejsce na Forum.pomorska.pl i moim zdaniem zachowujesz się jak kiepskiego sortu dziennikarzyna nie pisząc w tytule o jakie miasto chodzi. Wydaje mi się żeś po prostu Fredek sensacyjno-głupkowaty :)

Nie wiem dlaczego tak jest! Co by ktoś nie napisał na forum Włocławka to zaraz jest na jakiegoś Fredka albo Freda!

W okolicy Włocławka mieszkają ludzie, którzy są opętani na tle jakiegoś Freda! To muszą być chorzy ludzie!

Będzie Komendant Policji wymieniony we Włocławku i odchodzi wielu jeszcze innych policjantów.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 16:17:46

Jak na razie to w lasach usunięto śmietankowego Fredka :) Co prawda daleko mu do funkcji komendanta ale sprzątnięcie było jak najbardziej trafne :)

#6 ~Asesor~

~Asesor~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 20:20:06

Jak na razie to w lasach usunięto śmietankowego Fredka :) Co prawda daleko mu do funkcji komendanta ale sprzątnięcie było jak najbardziej trafne :)

To była( niestety skuteczna..., ale do) próba " pozamiatania wokół własnych eldorad..." .
Ale zaisane jest ( kilka razy już ostrzegałem tych -niecnych, a anu Andrzejowi dodawałem wiary , że walcząc o prawdę, ma Najsprawiedliwszego po swojej stronie!
To co " wieszczą laso-ludkowie..."( dodam w panicznej ekstazie bedąć!) , widzieli Tego(!!!) , jak szedł przez Wisłę, na wys. Ładnego i nie zanurzył stopy(...).

Proszę dokończyć ...

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 20:32:00

To była( niestety skuteczna..., ale do) próba " pozamiatania wokół własnych eldorad..." .
Ale zaisane jest ( kilka razy już ostrzegałem tych -niecnych, a anu Andrzejowi dodawałem wiary , że walcząc o prawdę, ma Najsprawiedliwszego po swojej stronie!
To co " wieszczą laso-ludkowie..."( dodam w panicznej ekstazie bedąć!) , widzieli Tego(!!!) , jak szedł przez Wisłę, na wys. Ładnego i nie zanurzył stopy(...).

Proszę dokończyć ...

No to odezwała się "krynica wiedzy"!
A ja bym się założył, że ty widziałeś "Tego" idącego przez Wisłę na wysokości Glewa?

#8 ~Sługa i...~

~Sługa i...~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 20:40:01

No to odezwała się "krynica wiedzy"!
A ja bym się założył, że ty widziałeś "Tego" idącego przez Wisłę na wysokości Glewa?

Na wysokosci Glewa( k. Tulibowa) to mnie chrzczono!
Jak mówią(li) moi rodzice chrzestni(!), podobno wtedy Był z nami...
Wtedy zstąpił wprost, z góry!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 20:48:21

Na wysokosci Glewa( k. Tulibowa) to mnie chrzczono!
Jak mówią(li) moi rodzice chrzestni(!), podobno wtedy Był z nami...
Wtedy zstąpił wprost, z góry!

No na ciebie napewno nie zstąpił,coś ci się musiało przyśnić, ale widzieć go mogłeś kroczącego po Wiśle? A może ty i białe myszki widujesz? W tamtych stronach to się zdarza...

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 08:34:31

http://www.powiatwlo...ejskiej-Policji

He! He! He!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 09:03:05

Nowy Komendant będzie musiał dokonać znaczących zmian w Komendzie Włocławskiej.
Funkcjonariusze Policji nie mogą być na usługach zakładu usług leśnych w zamian za nękanie niektórych leśniczych.
Również nowy Komendant powinien się przyjrzeć pracownikom cywilnym Komendy.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 09:04:53

Zmiana warty w Komendzie Miejskiej Policji
Autor: red.Dodano: 2012-11-29 20:34:13

Jutro tj.30 listopada 2012r. odbędzie się uroczystość przekazania sztandaru Komendy Miejskiej Policji we Włocławku mł.insp.Piotrowi Stachowiakowi, który z dniem 1 grudnia obejmuje stanowisko Komendanta Miejskiego Policji we Włocławku.

Dotychczas wywiązujący się z zadań służbowych na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji we Włocławku insp.Robert Przybysz zostaje przeniesiony do dyspozycji Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy, w związku z długotrwałą nieobecnością i planowaniem odejścia ze służby.

Tego dnia na zasłużoną emeryturę odchodzi również Zastępca Komendanta Miejskiego Policji we Włocławku podinsp.Maciej Nałudka.

Uroczystość odbędzie się jutro, 30 listopada 2012r. o godz.14 w auli KMP Włocławek.

#13 ~Znający rawo i Biblię~

~Znający rawo i Biblię~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 09:16:10

http://www.powiatwlo...ejskiej-Policji

He! He! He!

Jednym słowem dla normalnych i szanujacych prawo

---IDZIE WIOSNA...,

wszak z każdą taka zmianą " wiatrów"( kompletne przemeblowanie z kierunku ???? na chyba przyjazny dla szykanowanych przez " układy; układziki; ")
działa odwieczne prawo( przed narodzeniem Ch.... już działało!)

" RAWDOMÓWNY JĘZYK TRWA NA WIEKI,
A CHWILKĘ -JĘZYK KŁAMLIWY"...

Pozdrowienia dla miłujacych prawdę; największe dla Pana Andrzeja !!!

Pora Panu, włozyć ( ponownie) SORTY MUNDUROWE!!!

NAJWYŻSZA PORA!!!!!!!!!!!!!!!!!

..."

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 11:05:27

Ale zadyma! Nowy Komendant nie jest myśliwym.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 11:08:06

Jednym słowem dla normalnych i szanujacych prawo

---IDZIE WIOSNA...,

wszak z każdą taka zmianą " wiatrów"( kompletne przemeblowanie z kierunku ???? na chyba przyjazny dla szykanowanych przez " układy; układziki; ")
działa odwieczne prawo( przed narodzeniem Ch.... już działało!)

" RAWDOMÓWNY JĘZYK TRWA NA WIEKI,
A CHWILKĘ -JĘZYK KŁAMLIWY"...

Pozdrowienia dla miłujacych prawdę; największe dla Pana Andrzeja !!!

Pora Panu, włozyć ( ponownie) SORTY MUNDUROWE!!!

NAJWYŻSZA PORA!!!!!!!!!!!!!!!!!

..."

Tylko nie w Nadleśnictwie Włocławek............

#16 ~Z Kurii~

~Z Kurii~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 11:17:23

Ale zadyma! Nowy Komendant nie jest myśliwym.

Czyli będzie odpowiadał - na poważnie(!)
u boku Jego Ekscelencji...

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 16:37:17

http://www.mmwloclaw...wloclawek#photo

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 18:48:17

Proszę dokończyć ...

Proszę dokończyć ...

pier*** się Dyndologu :)

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 20:45:56

pier*** się Dyndologu :)

Już niedługo kitę odwalisz.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 21:19:44

:) chyba ty odwalisz po zażyciu proszku który testował na tobie twój kumpel amfałowczy z Ciechanowa. Chyba nie zaprzeczysz żeście razem buszowali? Nawet do TVP wyprawa była przeciwko Romanowi Cz. ...zakończona śmiechem pani Elżbiety Jaworowicz kiedy zobaczyła takie zaplute monstrum zionące nienawiścią. :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych