Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czas Rypina co o tym myslicie?

90 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~kasia~~

~~kasia~~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2009 - 12:01:45

Nie wiem czy zauważyliście ale w Czasie Rypina są poruszane naprawdę ciekawe tematy, pomorska spadła na psy w Nowosciach to płaci sie na więszkosc informacji nie z naszego regionu. ewentualnie Puls Regionu ale tam tez nie jest tyle ciekawostek...

#2 ~~czytelnik~~

~~czytelnik~~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2009 - 14:25:01

Nie wiem czy zauważyliście ale w Czasie Rypina są poruszane naprawdę ciekawe tematy, pomorska spadła na psy w Nowosciach to płaci sie na więszkosc informacji nie z naszego regionu. ewentualnie Puls Regionu ale tam tez nie jest tyle ciekawostek...

Zgadzam się z Tobą. Fajna była też GP do czas zmian kiedy wprowadzili wydanie torunśkie i na jednej stronie umieszczali wiadmości z Rypina i Golubia. Nowości kupuję tylko w piątki. Czas Rypina fajna gazetka i Puls Regionu.

#3 Khan

Khan

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 95 postów

Napisano 31 marzec 2009 - 00:10:06

W razie gdyby ktoś się pytał "ciekawe komu nie pasował niewygodny wpis bla bla bla sraty taty, cenzura diablo diablo" odpowiadam:
MI przeszkadzał, albowiem nie wypada używać tak ogromnej wytłuszczonej czcionki. Chcesz sobie marudzić - proszę bardzo - ale rób to jakoś z wyczuciem!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2009 - 19:09:14

Czas Rypina trafił w czas - ani pomorska, ani nowości nie przekazują takich fajnych informacji! Brawo!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2009 - 12:05:29

Czas Rypina trafił w czas - ani pomorska, ani nowości nie przekazują takich fajnych informacji! Brawo!

"Czas Rypina" może ma i niezłe wiadomości, ale czemu w 80 % tylko pozytywne o burmistrzu. To lokalna gazetka platformy i burmistrza. Faktycznie rewelacyjnie piszą ostatnio nawet o tym że za parę miesięcy firma "Polaqa" baraki przywiezie do rypina. Ale istotne ...ha, ha. Niedługo napiszą, że burmistrzowi się niszczarka w biurze popsuła, albo że bratek na słynnym strzyżowaniu w Rypinie zwiędł. Niech coś napiszą o umorzeniach dla kolegi z PO z firmy "Narolko" lub "Rejsa". Ta gazeta to propaganda rzekomego sukcesu burmistrza. Jak za komuny wszystko dobrze było, tylko jak się skończyło.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2009 - 14:56:31

"Czas Rypina" może ma i niezłe wiadomości, ale czemu w 80 % tylko pozytywne o burmistrzu. To lokalna gazetka platformy i burmistrza. Faktycznie rewelacyjnie piszą ostatnio nawet o tym że za parę miesięcy firma "Polaqa" baraki przywiezie do rypina. Ale istotne ...ha, ha. Niedługo napiszą, że burmistrzowi się niszczarka w biurze popsuła, albo że bratek na słynnym strzyżowaniu w Rypinie zwiędł. Niech coś napiszą o umorzeniach dla kolegi z PO z firmy "Narolko" lub "Rejsa". Ta gazeta to propaganda rzekomego sukcesu burmistrza. Jak za komuny wszystko dobrze było, tylko jak się skończyło.

Mam wrażenie , że naprawdę tak jest wskazuje na to sesja na której zmieniono przeznaczenie gruntów pod młynem. Mam wrażenie, że nie formalny uklad tylko poczekajmy to zobaczymy kto komu za co płaci. Przyszłość pokaże.

#7 ~~Ktoś~~

~~Ktoś~~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2009 - 21:39:44

Mam wrażenie , że naprawdę tak jest wskazuje na to sesja na której zmieniono przeznaczenie gruntów pod młynem. Mam wrażenie, że nie formalny uklad tylko poczekajmy to zobaczymy kto komu za co płaci. Przyszłość pokaże.

"Zmieniono przeznaczenie gruntów pod młynem"? - a na której sesji to bylo ? Nie pomyliło Ci się GOŚCIU co nie co.

#8 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2009 - 10:00:20

a co to za umorzenia można więcej wiedziec??

#9 ~cindy03~

~cindy03~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 13:44:21

Zgadzam sie z autorem tego artykulu w całej rozciąglości. Gazetka jest bardzo stronnicza, brak wyważenia i obiektywizmu w przeprowadzanych wywiadach, brak merytorycznej wiedzy dziennikarzy o problemach opisywanych w swoich artykułach itp.

#10 ~ken~

~ken~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2009 - 23:20:18

Czas Rypina - niestety kolejny chłam, informacje nierzetelne,przekłamania , aż żal wydać na to kasę

#11 ~wars~

~wars~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2010 - 12:16:24

no ok Czas Rypina spoko gazeta tylko mnie denerwuje strasznie jak coś przekręcają a często im się to zdarza zwłaszcza z nazwiskami nie wiem jak oni słuchają albo jak zapisują
mam ogromną prośbe od redaktorów czy dziennikarzy do tych co zbierają informacje słuchajcie z uwagą i zapisujcie z uwagą

#12 ~wars~

~wars~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2010 - 12:18:10

PRZESADZILEM Z CZCIONKA ALE TO CO MOZE BARDZIOEJ SIE IM TO RZUCI W OCZY :pWAR

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2010 - 12:23:54

Jakoś nikt nie zauważył, że PULS Regionu z kolei ciągnie w zupełnie inna stronę. Bezustanny aktakt na władzę, a konkretnie na Burmistrza. Jakby tylko źle w mieście działo się. To jest tzw. wybiórcze dziennikarstwo. Super "reklama" dla Rypina w regionie. Nie ma co..

#14 Bill

Bill

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 10 styczeń 2010 - 12:26:04

Kto płaci, temu "orkiestra gra".Co w tym dziwnego!Facet znalazł sobie sposób na kreowanie wizerunku i tyle.Ale lokalne gazety mają przyszłość."Małe ojczyzny" zawsze będą bliższe sercu.Nie wiele nas obchodzi co się hen tam zdarzyło.Wolę nawet wieści z ronda niż z Bydgoszczy.

#15 ~NOWY CZAS~

~NOWY CZAS~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 22:22:46

Mam propozycję dla Redakcji.Wiadomo,że będzie ona odrzucona.Wprowadżcie rubrykę,ktorą będą prowadzić czytelnicy.Listy,telefony,ważne sprawy.Jak zwał,tak zwał.Pewne,ze boi się tego każda gazeta.C E N Z U R A.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2010 - 10:10:38

Proszę podwoić nakład Pulsu Regionu. Do rozpałki w sam raz. Zawsze biorę po 10 egz. Pozdrawiam redakcję :)

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2010 - 21:18:00

Ciekawe kto wymyśla podpisy pod zdjeciami?Boki zrywać.Dzieci z młodszych klas podstawówki lepsze by były w tym temacie.

#18 ~arcio~

~arcio~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2010 - 20:08:53

WITAM I PROSZĘ O POMOC SZANOWNYCH FORUMOWICZÓW! INTERESUJE MNIE RYNEK TYGODNIKÓW W RYPINIE. NIE UKRYWAM, ŻE ZAMIERZAM OTWORZYĆ GAZETĘ W TEJ CZĘŚCI WOJEWÓDZTW KUJ-POM. DLATEGO NAPISZCIE MI (WSTĘPNIE) JAKIE W RYPINIE UKAZUJĄ SIĘ TYGODNIKI, KTÓREGO DNIA TYGODNIA WYCHODZĄ, JAK JEST ICH WARTOŚĆ MERYTORYCZNA, ILE MAJĄ STRON O RYPINIE I POWIECIE, ILE KOSZTUJĄ, CZY MAJĄ WKŁADKĘ TELEWIZYJNĄ, JAK JEST ICH SZATA GRAFICZNA ITP. ZA KAŻDA ODPOWIEDŹ BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNY. POZDR. AREK.

#19 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2010 - 14:41:36

Gdy Czas Rypina wchodził na rynek było przynamniej coś w nim do poczytania. Teraz na tym samym poziomie co pozostałe gazety.

#20 NazNaz

NazNaz

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 116 postów

Napisano 18 styczeń 2010 - 01:34:01

WITAM I PROSZĘ O POMOC SZANOWNYCH FORUMOWICZÓW! INTERESUJE MNIE RYNEK TYGODNIKÓW W RYPINIE. NIE UKRYWAM, ŻE ZAMIERZAM OTWORZYĆ GAZETĘ W TEJ CZĘŚCI WOJEWÓDZTW KUJ-POM. DLATEGO NAPISZCIE MI (WSTĘPNIE) JAKIE W RYPINIE UKAZUJĄ SIĘ TYGODNIKI, KTÓREGO DNIA TYGODNIA WYCHODZĄ, JAK JEST ICH WARTOŚĆ MERYTORYCZNA, ILE MAJĄ STRON O RYPINIE I POWIECIE, ILE KOSZTUJĄ, CZY MAJĄ WKŁADKĘ TELEWIZYJNĄ, JAK JEST ICH SZATA GRAFICZNA ITP. ZA KAŻDA ODPOWIEDŹ BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNY. POZDR. AREK.

Zapraszam do stoisk z gazetami chociażby w KDSH "Rypiniak" ;)

Kaban

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych