Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

czas powiedzieć - dość brzydkich opakowań papierosów.

papieroski

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 20:02:51

Czy za około 15 zł mam prawo dostać to czego oczekuję ? Myślę, że za 15 zł należy mi się  20 szt. papierosów w miarę ładnym opakowaniu. To państwo jest chore albo chorzy są politycy, którzy spowodowali, że przy zakupie papierosów nienawidzę ich coraz bardziej. Mało, że czerpią korzyści z czyjejś słabości to jeszcze kpią sobie w żywe oczy. Kogo obchodzi zdrowie palacza, tylko samego jego. Głupie tłumaczenie, że na leczenie palacza wydaje się więcej niż na osobę niepalącą. Palacz robi, płaci składki i wcześnie umiera. Szkodzi sam sobie. Na wódce niema żadnych paskudztw, a pijacy zabijają i siebie i innych. I jakoś to mądralom nie przeszkadza, no na butelce wódki producent może drukować co chce. Qrła, chyba dość wpier***ania się w życie prywatne. Chcę, palę i będę palił. Płacę za tą przyjemność wysoką cenę przepłacając za papierosy. Nie, tych pieniędzy nie dostaje producent, przeżerają je mądrale politycy.

Gzie są SPORTy, ARESy ii nasze papierosy ?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 12:38:37

Jako palacz pamiętam jeszcze nasze Giewnty, Żeglarze, Dukaty, i wiele innych wspaniałych smakowo naszych papierosów.  No i były bez żadnych paskudnych  obrazków na paczkach

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:02:02

Jako palacz pamiętam jeszcze nasze Giewnty, Żeglarze, Dukaty, i wiele innych wspaniałych smakowo naszych papierosów.  No i były bez żadnych paskudnych  obrazków na paczkach

Tzn normalne, nasze kochane papieroski.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 13:32:30

Teraz wszystko amerykanskie...

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 09:36:49

A nasze papierosy były i jakościowo i smakowo bardzo dobre.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 09:43:36

Opojom to dają renty alkoholowe a nas palaczy straszą paskudnymi obrazkami na paczkach..

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 17:59:04

A kto by nie zapalił teraz Carmena albo Caro. Silesia też bym zdulfunił.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 16:56:21

Ja to papierosy odstawilem, ale cygara mam i dostaje na urodziny itp czasami zapale sobie

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 09:55:55

A kto by nie zapalił teraz Carmena albo Caro. Silesia też bym zdulfunił.

Najczęściej paliłem Giewonty, 4,60 kosztowała paczka, to były przednie papieroski.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 22:29:59

zanim nastał burdel paliłem Aresy, czasem lubiłem zapalić Mocnego bez filtra. :( A teraz, łobuzy zmuszają bym kupował coś czego nie chcę, bo palić się chce. Za te obrazki to "czebaby koguś" za konsekwencje  pociągnąć. ;) Olewam to, olewam malunki i pyk dymek z papieroska :D

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: papieroski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych