Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

czas powiedzieć - dość brzydkich opakowań papierosów.

papieroski

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 19:59:59

Czy za około 15 zł mam prawo dostać to czego oczekuję ? Myślę, że za 15 zł należy mi się  20 szt. papierosów w miarę ładnym opakowaniu. To państwo jest chore albo chorzy są politycy, którzy spowodowali, że przy zakupie papierosów nienawidzę ich coraz bardziej. Mało, że czerpią korzyści z czyjejś słabości to jeszcze kpią sobie w żywe oczy. Kogo obchodzi zdrowie palacza, tylko samego jego. Głupie tłumaczenie, że na leczenie palacza wydaje się więcej niż na osobę niepalącą. Palacz robi, płaci składki i wcześnie umiera. Szkodzi sam sobie. Na wódce niema żadnych paskudztw, a pijacy zabijają i siebie i innych. I jakoś to mądralom nie przeszkadza, no na butelce wódki producent może drukować co chce. Qrła, chyba dość wpier***ania się w życie prywatne. Chcę, palę i będę palił. Płacę za tą przyjemność wysoką cenę przepłacając za papierosy. Nie, tych pieniędzy nie dostaje producent, przeżerają je mądrale politycy.

#2 PatrykPudel

PatrykPudel

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 14 luty 2019 - 14:43:00

A to co chciałbyś mieć na paczce papierosów? Pół nagie kobiety, kotki, czy serduszka? :D

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 20:59:49

A to co chciałbyś mieć na paczce papierosów? Pół nagie kobiety, kotki, czy serduszka? :D

Takie trudne do odgadnięcia, że aż pytanie zadałeś ? Papierosy na paczce papierosów byłyby najstosowniejsze. Proste, co nie .

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 22:39:53

Marzy mi się Carmen, a najlepi cały wagą ;), chocaż Caro też mogłoby być.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: papieroski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych