Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Cyganie w rytmie techno?

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 22:20:47

Co się dzieje w tym roku, od rana na stadionie łubu dubu, głośniej niż na pikniku dla młodzieży. Żadna muzyka Romów, żaden folklor, tylko chamski łomot. Piknik trwał do 23, teraz jest 23:18 a na stadionie impreza w najlepsze. Ludzie dajcie żyć okolicznym  mieszkańcom. Kto dba o nagłośnianie. Od kiedy festiwal Romów to festiwal techno? Ludzie pracują jutro od rana. Rozumiem koncert nawet 5 godzin, ale 12 rąbanki to męka i przesada.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 22:23:40

I proszę nie pisać, że skoro wszystko mi przeszkadza, mam wyjechać z Ciechocinka i jestem stary ramol. Otóż nie, jestem przyjaźnie nastawiony do rozrywek, taki urok miasteczka turystycznego, ale to nie rozrywka, to łomot, masakra, nie ma nic wspólnego z cygańskimi rytmami. W końcu na kurację przyjeżdżają ludzie chorzy, należałoby uszanować choć trochę cisze nocną. Nie da się normalnie rozmawiać a mamy zamknięte okno -  mieszkam w pobliżu.

#3 ~Cecylia~

~Cecylia~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 22:28:34

Nigdzie nie znalazłam info, o której skończą? Organizatorów nie obowiązują żadne zasady. A ludzie narzekali na młodzież. Młodzież, proszę państwa, to my mamy wspaniałą. Spróbowałaby przeciągnąć koncert, to byłoby darcie ryja przez miesiąc.

#4 ~Edek, co nie lubi kredek.~

~Edek, co nie lubi kredek.~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 22:37:30

Nigdzie nie znalazłam info, o której skończą? Organizatorów nie obowiązują żadne zasady. A ludzie narzekali na młodzież. Młodzież, proszę państwa, to my mamy wspaniałą. Spróbowałaby przeciągnąć koncert, to byłoby darcie ryja przez miesiąc.

Cecylia, dowiedz się, gdzie nocują "artyści" , bierz odtwarzacz i zrób im dyskotekę o 6 rano :D  Albo blokada na kosiarkę i wio. Będzie wesoło. Gwarantuję.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 13:33:55

A Zenek jest! W końcu największa impreza "kulturalna" sezonu. Beka.

#6 ~UWAGA~

~UWAGA~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 16:39:08

A Zenek jest! W końcu największa impreza "kulturalna" sezonu. Beka.

A  Zynek cieńko śpiewający to niech omija Ciechocinek 100 kilometrów bokiem. Niech zawodzi sobie cieńko śpiewajęc na weselach wiejskich.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 17:50:42

A  Zynek cieńko śpiewający to niech omija Ciechocinek 100 kilometrów bokiem. Niech zawodzi sobie cieńko śpiewajęc na weselach wiejskich.

sorki, ale Don Vasyl to może Zenkowi buty czyścić. Nie ta liga.

#8 ~tyż goścciu.....~

~tyż goścciu.....~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 18:41:14

sorki, ale Don Vasyl to może Zenkowi buty czyścić. Nie ta liga.

Gościu , ani ten twój cienko śpiewający przed mutacją Zynek ani  Don Vasyl nie nadają się do słuchania,tylko na wesela w remizie wiejskiej.

#9 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 19:22:38

Cygan za kierownicą czarnego samochodu szaleje teraz w rejonie ul.Traugutta ,Kosmonautów i okolic w okół nich.Jeszcze kogoś przejedzie.Czy policja pilnuje dziś aktywnie miasta czy tylko stoi cały czas odpoczywając przy tężniach ?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 20:27:20

Cygan za kierownicą czarnego samochodu szaleje teraz w rejonie ul.Traugutta ,Kosmonautów i okolic w okół nich.Jeszcze kogoś przejedzie.Czy policja pilnuje dziś aktywnie miasta czy tylko stoi cały czas odpoczywając przy tężniach ?

Jak zwykle odpoczywają przy tezniach w rytmie muzyki ciapatych.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 22:06:38

Oni maja w większości czarne samochody, wiec może uscislij swoją wypowiedź.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 22:28:05

Kiedy koniec tego wycia?

#13 ~bahtałe~

~bahtałe~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 22:39:40

Kiedy koniec tego wycia?

Jak skończą rano.

#14 ~mieszkaniec C-K~

~mieszkaniec C-K~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 00:01:16

Jestem w szoku !  Cyganie w sobotę grali ciszej. O 23 w mieście już było cicho. No mówię wam szok.To są chyba pierwsze zapowiadane znaki końca świata.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 01:41:50

Na mieście strach przejść bo policja na każdym kroku i ciągle awantury

#16 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 08:31:29

Na mieście strach przejść bo policja na każdym kroku i ciągle awantury

Jak długo myślałeś nad tym co napisałeś?
"Policja robiła awantury, a cyganie
stali i się przyglądali"? - sic!!!
Niezłą wolte wykonałeś.
Pomyśl czasem to nie boli.

#17 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 08:36:41

Ogarnij się prosty człowieku

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych