Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Cukiernia w Netto

obsługa

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 16 maj 2013 - 18:11:01

Ta pani w cukierni to mi koło nosa lata,ale za to ta pani w okularach co sprzedaje w kiosku obok(w Netto oczywiscie)jest przescliczna:)Pozdrawiam Tą właśnie panią.

#2 ~ula~

~ula~
  • Goście

Napisano 16 maj 2013 - 19:58:50

A ja nie mam nic przeciwko Pani z cukierni. Jest sympatyczna.

#3 stefan198000

stefan198000

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 maj 2013 - 07:05:41

DLA MNIE PANI Z MIĘSNEGO BYŁA BARDZO MIŁA I SYMPATYCZNA.CIEKAWE JAKI PAN WYŻEJ MA WYRAZ TWARZY NA CODZIEŃ.LEPIEJ BYĆ NATURALNYM NIŻ SZTUCZNYM

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2013 - 07:22:28

Jakie wy ludzie macie problemy.Nie podoba sie cukiernia w Netto idzcie do innej.W Chelmzy jest jedna super ciasto maja i mila obsuga jest.Bo o to chyba komus chodzi.Polecam goraco cukiernie REM MARCO :)

#5 Radoslaw

Radoslaw

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 17 maj 2013 - 16:44:06

Obsługa jest jak najbardziej w porządku, tylko towar moim zdaniem trochę nieświeży.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2013 - 18:54:36

Widac po pisowni jacy klienci sie wypowiadają ,,Zamawiałam TORTA" - ale głaby na tym forum

#7 ~luka~

~luka~
  • Goście

Napisano 17 maj 2013 - 19:21:42

pani z cukierni super -bardzo mila i uprzejma niemam zastrzezen

#8 ~luka~

~luka~
  • Goście

Napisano 17 maj 2013 - 19:24:27

pani z miesnego zeczywiscie byla beznadziejna

#9 ~SEBA~

~SEBA~
  • Goście

Napisano 17 maj 2013 - 21:00:16

PANI Z MIĘSNEGO W NETTO TEZ BYŁA .....POWIEDZMY ,ŻE NIE NADAWAŁA SIĘ NA EKSPEDIĘTKĘ Z TAKIM WYRAZEM TWARZY :) I JUŻ TAM NIE PRACUJE TO I MOŻE Z CUKIERNIA ZROBIĄ PORZĄDEK !!!!!

PANI Z MIĘSNEGO W NETTO TEZ BYŁA .....POWIEDZMY ,ŻE NIE NADAWAŁA SIĘ NA EKSPEDIĘTKĘ Z TAKIM WYRAZEM TWARZY :) I JUŻ TAM NIE PRACUJE TO I MOŻE Z CUKIERNIA ZROBIĄ PORZĄDEK !!!!!

PANIE Z MIĘSNEGO NIE PRACUJE TAM Z INNEGO POWODU NIŻ WYRAZ TWARZY

#10 ~tukniel~

~tukniel~
  • Goście

Napisano 17 maj 2013 - 21:06:22

DLA MNIE PANI Z MIĘSNEGO BYŁA BARDZO MIŁA I SYMPATYCZNA.CIEKAWE JAKI PAN WYŻEJ MA WYRAZ TWARZY NA CODZIEŃ.LEPIEJ BYĆ NATURALNYM NIŻ SZTUCZNYM

i usmiech bez zebow masakra,cale szczescie dla tej firmy ze juz jej tam nie ma

#11 ~zuzka~

~zuzka~
  • Goście

Napisano 17 maj 2013 - 21:25:19

rzeczywiście ta pani w mięsnym( której już nie ma ) była nie sympatyczna wyraz twarzy mówił sam za siebie(chuda i sztywna ), a panie z cukierni są super naturalne i sympatyczne :)

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2013 - 20:00:38

jaka chuda czarna?

#13 ~Stala klijentka~

~Stala klijentka~
  • Goście

Napisano 18 maj 2013 - 21:14:31

Nie wiem co wy chcecie od tej dziewczyny. Bardzo mila i sympatyczna osoba. Popatrzie. Na siebie a poem oceniajce innych. Wlasnie szkoda ze jej tam juz nie ma. Zawsze doradzila co dobre co nie. A wam sie chyba tematy pomylily. Napisane jest chyba cukiernia a nie miesny. Wec wyazajcie opinie o tym co w temacie.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 17:13:06

znowu kogoś ryj swedzi

#15 ~meg~

~meg~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 18:31:51

oj ludzie czy wy naprawde nie macie nic innego do zrobienia tylko ciagle na kims psy wieszacie? fakt tematem jest cukiernia ale sorry! ten temat tez smierdzi obgadulstwem! czy wazne jak wyglada ta Pani z miesnego? pracowala tak? zarabiala pieniadze by miec na przezycie a czy to wazne jeju czy chuda sztywna? a moze ma ciezkie zycie albo choroba jej daje w kosc! nic nie wiecie o ludziach ale co tam trzeba sobie na forum popisac! ludzie jak ktos odbiera z mops pomoc to skargi i obelgi ze do roboty ma sie zabrac a nie pobierac z panstwa pieniadze i od razu ze len i robic mu sie nie chce, a tu jak dziewczyna pracuje to teraz DOBRZE ZE JUZ JEJ NIE MA BO TAKA I OWAKA. ocknijcie sie ludzie! czytajcie temat i jak was naprawde jezyk swierzbi to ksiedzu idzcie sie wygadac albo zajmijcie sie czyms naprawde porzytecznym! swiat schodzi na(...) krew zalewa ze w tych dziwnych czasach nie ma wsrod nas ludzi wsparcia i zrozumienia tylko za plecami dobijac sie na wzajem. mam nadzieje ze ta pani z tego miesnego nie czytala jeszcze tego tematu bo nie wiem i nie chce wiedziec jak sie poczuje a szczegolnie ludzie ktorzy ja znaja. zycze milego dnia.

#16 ~meg~

~meg~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 18:34:58

cukiernia w netto? tak pyszny chleb, dobre ciasto i pyszne pączki. tyle powiem... aha drozdzowka z serkiem tez smaczna:))

#17 ~luka~

~luka~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 19:04:31

problem jest w tym ze pani z miesnego zalozyla ten temat to teraz ma

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 19:05:05

tutaj jest lepsza cukiernia

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 06:48:48

Ja pier***e ale niektore wypowiedzi sa puste.ludziska ladna pogoda za oknem a wy siedzicie tylko przy tym jednym oknie i swiata poza nim nie widzicie.jakie to wstretne Chelmza wlasnie z tego slynie ze tylko potrafia mieszkancy obgadywac jeden drugiego i oczerniac.normalnie wstyd

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 09:24:39

Witam co powiecie na temat obsługi w cukierni która mieści się w sklepie netto.Ja parę razy byłem tam obsługiwany i za każdym razem trafiłem na tą samą dziewczyne.Bardzo nie miła i opryskliwa.Taka przy kości lekko była.Maja smaczne produkty,ale obsługa tej pani wszystko psuje

Ja lubie ta pania i tylko u niej kupuje,znam ja od lat,zawsze bardzo mila i pomocna ,niech kazdy spojrzy na siebie a dopiero pozniej ocenia innych.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: obsługa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych