Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Covid 19?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2020 - 20:49:50

Jeżeli boisz sie wirusów zapraszamy po olejki CBD . Prosta 22 . Wpisz w google koronawirus vs CBD .

#2 ~gd~

~gd~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2020 - 20:51:16

Powiem tak : mam dość i rzygam powtarzanym milion razy dziennie w telewizjach słowem:
"Koronawirus"
To już nie ma innych newsów ? Australia nagle się nie pali , na świecie nie ma terrorystów , nie ma głodu , biedy , polityki nic. Gdybym byl reporterem jakiejkolwiek stacji strzeliłbym sobie w lep zamiast powtarzać wciąż temat o wirusie grypy.

Jak zdechniesz po koronawirusie juz nic nie usłyszysz i nic cie nie będzie wkur ....

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2020 - 20:05:14

Jak zdechniesz po koronawirusie juz nic nie usłyszysz i nic cie nie będzie wkur ....

7 przypadków w kujawsko pomorskim z których nie wiadomo czy w ogóle przejdzie to ktoś w sposob ciężki na ponad dwa miliony mieszkańców to uważasz jest duzo ? Nawet gdyby to było 700 to do 2000000 nadal marny procent. Nie dajmy się zastraszyć. Ostrożność tak , panika nie.

#4 ~ali~

~ali~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2020 - 16:21:55

7 przypadków w kujawsko pomorskim z których nie wiadomo czy w ogóle przejdzie to ktoś w sposob ciężki na ponad dwa miliony mieszkańców to uważasz jest duzo ? Nawet gdyby to było 700 to do 2000000 nadal marny procent. Nie dajmy się zastraszyć. Ostrożność tak , panika nie.

o błogosławiony idita przez Rydzyka

#5 ~jjj~

~jjj~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2020 - 16:23:38

o błogosławiony idita przez Rydzyka

Ciekawe czy jak byś był w tych 7 przypadków to czy bys sie tez tak srał ?

#6 ~ddd~

~ddd~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2020 - 16:27:17

zaponiałem dodać : oku***eńcu?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2020 - 21:22:00

A czy ktoś się to sra ? Czytaj ze zrozumieniem człowieku .

#8 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2020 - 10:51:52

Paranoja, histeria, psychoza, zamknijcie autobusy, pociągi, spożywcze i przejścia podziemne oraz metro, razem z pomysłodawcami. Rocznie na świecie minimum 300 tys. ludzi umiera na grypę i jej powikłania i nikt nie zamyka niczego - dlaczego ?

Będziemy pierwszym krajem UE, który zniszczy sobie gospodarkę i nie zmniejszy epidemii wirusa :D

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 00:16:52

Tusk opowiada "GW": Od 12 marca jestem w izolacji. Wcześniej miałem publiczne spotkania w Belgii, Niemczech, Rumunii, Luksemburgu. Po powrocie zacząłem kaszleć, ale gorączka na szczęście nie była duża. Pani doktor zdecydowała bez testu, że na minimum 14 dni muszę zostać w domu. Jestem z nią w telefonicznym kontakcie

— ogłosił  Donald Tusk na łamach „Gazety Wyborczej”.

W wywiadzie udzielonym gazecie Michnika opowiada o tym, jak wygląda jego życie w kwarantannie. Otrzymuje posiłki, które przynoszą mu współpracownicy pod drzwi. Najbardziej dokucza mu rozłąka z rodziną.

Co ciekawe, polska opozycja wzywa, Kidawa- Błońska wręcz żąda aby wszystkim obywatelom wykonywać testy na obecność koronawirusa, a tymczasem jej wielki mentor sam podkreśla, że lekarka zdecydowała o skierowaniu go na kwarantannę bez wykonania testu. Oj, chyba politycy PO nie będą zachwyceni…

mly/”Gazeta Wyborcza”

POLSKĘ STROFOWAŁ ZA TESTY A SAM NIE ZOSTAŁ PODDANY TESTOWI. CO ZA OBŁUDNA SZUJA. Co na to KODawa - Końska?

#10 Gość181

Gość181

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 21 marzec 2020 - 10:26:03

Mam maski tanio na sprzedaż ostatnie sztuki z zaworkiem i bez jakby ktoś chcial nr. tel 5 7 4 - 0 5 1 - 3 4 9

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 20:26:26

Paranoja, histeria, psychoza, zamknijcie autobusy, pociągi, spożywcze i przejścia podziemne oraz metro, razem z pomysłodawcami. Rocznie na świecie minimum 300 tys. ludzi umiera na grypę i jej powikłania i nikt nie zamyka niczego - dlaczego ?
Będziemy pierwszym krajem UE, który zniszczy sobie gospodarkę i nie zmniejszy epidemii wirusa :D </p></p>

Agnieszka ! Faktycznie coś w tym racji masz. Zgadza się że zwykła grypa co roku zabija mnóstwo osób i nic się z tym nie robi.
A w obecnym czasie ? Szkoda gadać. Nie wiadomo już jak to ogarnąć , nadmuchiwany w mediach balon paniki i strachu jest już gigantycznych rozmiarów . Dziwne że różne stację różnie to przedstawiają. Jedna z trzech głównych panikuje najbardziej. Tam słów koronawirus pada ci chwilę i strachy strachy strachy .

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 20:27:47

No i szkoda gospodarki która padnie na kolana i nie wiadomo czy się podniesie . Komuś chyba zależy na kolejnym kryzysie. Ktoś na tym zarobi .

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 10:29:42

170mln na nagrody dla swoich a Min.Roln. i podległch instytucjach rozdal ARDANOWSKI a dla rolnikow okruchy i czcze gadanie-brawo ,dobra zmiana

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 10:52:39

Moze w koncu pojdą po rozum do glowy i wybiora sie rolnicy do niego-podobno w domu

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 18:20:17

Przede wszystkim należało od razu zamknac granice i ruch lotniczy. A nie jeszcze sprowadzać podróżników z Chin żeby nie byli ku*** samotni . Trzeba było nie latać . Nie powinno być powrotu. Ściąganie ludzi prawdopodobnie zakażonych np z chin rządowymi samolotami , to szczyt głupoty. To jakby zaprosić wirusa do Polski. Taka jest prawda. Jak ktoś był akurat gdzieś za granicą to powinien tam zostać aż ryzyko roznoszenia zarazków będzie zerowe. Trudno. A nie takie bzdety że sciagniem ludzi , brawo za pomysł komuś tam na górze.

#16 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 19:23:26

Świat musiał się zatrzymać, bo bez opamiętania chcieliśmy ciągle więcej i wiecej.

#17 ~Dariusz~

~Dariusz~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 19:39:05

Sianie paniki i tyle, a rząd jaki by nie był to i tak będzie źle... Same darmozjady przy korycie, dopiero jak stare pokolenie wymrze to może coś się zmieni, ale i tak prędzej będzie wojna, więc trzeba żyć dalej.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 22:18:39

Popatrzcie na zachowania marionetki Kidawy-Błońskiej. Najpierw na Prezydium Sejmu była za zmianami regulaminu dotyczącymi zdalnego prowadzeniu obrad. Wszyscy byli co do tego jednomyślni.

Potem, po odebraniu wytycznych od pociągających za sznurki, już podczas głosowania wstrzymała się od głosu, by na końcu razem z Budką wyjść i przed kamerami powiedzieć, że jest przeciwna takiemu rozwiązaniu.

Nich mnie teraz ktoś przekona, że to nie jest marionetka.

Od kogo dostała takie wytyczne.. od Budki czy może od Tuska albo Merkel wszak jak sama powiedziała to jej inspiratorzy?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 08:12:31

Popatrzcie na zachowania marionetki Kidawy-Błońskiej. Najpierw na Prezydium Sejmu była za zmianami regulaminu dotyczącymi zdalnego prowadzeniu obrad. Wszyscy byli co do tego jednomyślni.
Potem, po odebraniu wytycznych od pociągających za sznurki, już podczas głosowania wstrzymała się od głosu, by na końcu razem z Budką wyjść i przed kamerami powiedzieć, że jest przeciwna takiemu rozwiązaniu.
Nich mnie teraz ktoś przekona, że to nie jest marionetka.
Od kogo dostała takie wytyczne.. od Budki czy może od Tuska albo Merkel wszak jak sama powiedziała to jej inspiratorzy?

Wg mnie ta kandydatka jest najmniej kompetentna że wszystkich startujących w wyborach. Brak jej podstawowej wiedzy , zrozumienia elementarnych politycznych pojęć i definicji. Osoba przylądkowa. Stworzona przez pijarowcow , nienagannie uczesana , zmienione okulary , wyuczone gesty otwartości , ułożenie dłoni , uśmiech itd itd .
Niestety spece od wizerunku nie sprawia że ktoś zmieni się intelektualnie , więc to tylko taka przebieranka . Osobiście w ogóle mnie nie przekonuje. Nie chciałbym tak niekompetentnej pani prezydent .

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych