Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co zrobić, gdy po porodzie wypadają nam włosy?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Baśka~

~Baśka~
  • Goście

Napisano 22 październik 2012 - 14:51:08

Witam wszystkich,
Mam straszliwy problem, ponieważ od dłuższego czasu cierpie na wypadanie włosów. NIestety żadne środki nie pomagają - dlatego piszę z prośbą do was może znacie coś co przy okazji zawierało by np. miedź i inne składniki niezbędne do prawidłowej pielęgnacji włosów?

#2 kamilaks

kamilaks

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 11 luty 2013 - 14:36:16

Proponuje suplemęnt na wzmocnięnie i dużo witamin w diecie. Odpowiednie kosmetyki do włosów.

#3 domarant7

domarant7

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 luty 2013 - 18:12:04

Najlepiej żeby je wzmocnić możesz je skrócić to wzmacnia włosy. I stosowanie tradycyjnych szamponów np z pokrzywy, albo płukanek ze skrzypu polnego. Ja latem zbieram skrzyp z pól i póżniej robie sobie z niego płukanki.

#4 aneczka69

aneczka69

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 11 luty 2013 - 19:03:40

Po pierwsze idź do lekarza, jeśli będzie to przewlekłe. Wypadanie włosów jest spowodowane prawdopodobnie brakiem witamin, dlatego zapytaj w aptece o suplement na wzmocnienie włosów (wyciąg ze skrzypu polnego) także tak jak wcześniej było napisane, poszukaj jakiegoś szamponu na wzmocnienie włosów np. z wyciągiem z pokrzywy.

#5 ~Wiola~

~Wiola~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 14:09:16

To jest normalne, bo w ciąży nie wypadają i musi wypaść ten nadmiar. Tutaj poczytaj:
http://www.strefarod...w-po-ciazy.html

#6 ~mandala~

~mandala~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2013 - 09:56:09

Mi faktycznie pomógł na wypadanie włosów preparat ze skrzypem polnym. Pomaga uzupełnić niedobór krzemu i wzmacnia włosy i paznokcie. Ale jeśli włosy mocno wypadają to często konieczne jest przeprowadzenie zabiegów pielęgnacyjno-odżywczych. Z tego co wiem to bardzo dobre efekty daje terapia LED

#7 jasiek64

jasiek64

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 92 postów

Napisano 29 czerwiec 2013 - 16:02:35

Witam

Bardzo dobrym preparatem na wypadanie włosów jest Follixin

#8 Limonka

Limonka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 czerwiec 2020 - 16:41:39

Cześć Wam, Borykam się z nadmiernym wypadaniem włosów po ciąży. Dosłownie, włosy wypadają mi garściami. Byłam u lekarza i stwierdził, że to... naturalne. Wcale mnie tym nie uspokoił. Zaczęłam „cudować” z różnymi domowymi przepisami. Korzystałam z siemienia lnianego, kozieradki i ostatnio oleju kokosowego. Niestety bez efektów. Widzę, że polecacie tabletki, tudzież suplementy... Chciałabym zapytać co sądzicie o tabletkach Locerin? (https://www.zadbanew...lad-suplementu/). Czy warto kupić ten produkt czy są może jakieś lepsze rozwiązania?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych