Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co za dno!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 22:24:45

Kidawa-Błońska: „Wszyscy lekarze powinni pracować”. A Grodzki i Kopacz? „Dziękujemy za uwagę”...

Szpital w Nowym Mieście nad Pilicą, w którym kilkunastu pracowników zaraziło się koronawirusem działa dzięki wsparciu lekarzy skierowanych tam przez wojewodę mazowieckiego. Nocny dyżur w szpitalu w Nowym Mieście pełnił ostatnio wicemarszałek Senatu Stanisław Karczewski, który jest chirurgiem i przez wiele lat pracował w tym szpitalu; był dyrektorem, a następnie ordynatorem oddziału chirurgicznego.

Podczas konferencji prasowej zapytano M. Kidawę-Błońską i B. Budkę, czy pochwalają postawę Karczewskiego, który w trudnym dla Polaków czasie pracuje w szpitalu. 

- Każdy lekarz w takiej sytuacji jest potrzebny i każdy powinien pracować i pomagać. To jest zadanie lekarza a to składali przysięgę, a czas jest wyjątkowy, więc myślę, że wszyscy lekarze oddadzą się do dyspozycji, będą pomagali, bo Polacy potrzebują dobrej opieki

- odpowiedziała Małgorzata Kidawa-Błońska.

 Padło jeszcze pytanie o Tomasza Grodzkiego i Ewę Kopacz, którzy także są lekarzami. Jednak kandydatka PO na prezydenta RP nie odpowiedziała i opuściła miejsce konferencji.

- Dziękuję bardzo za uwagę

- zakończyła

 #22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 22:16:39

Popatrzcie na zachowania marionetki Kidawy-Błońskiej. Najpierw na Prezydium Sejmu była za zmianami regulaminu dotyczącymi zdalnego prowadzeniu obrad. Wszyscy byli co do tego jednomyślni.

Potem, po odebraniu wytycznych od pociągających za sznurki, już podczas głosowania wstrzymała się od głosu, by na końcu razem z Budką wyjść i przed kamerami powiedzieć, że jest przeciwna takiemu rozwiązaniu.

Nich mnie teraz ktoś przekona, że to nie jest marionetka.

Od kogo dostała takie wytyczne.. od Budki czy może od Tuska albo Merkel wszak jak sama powiedziała to jej inspiratorzy?

 


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych