Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Co wybrać?

kosmetyczka technik usług kosmetycznych szkoła policealna żak

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lenusia

Lenusia

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 31 styczeń 2015 - 11:22:28

Mam pytanie, chciałabym się zapisać na technika usług kosmetycznych. Lubię to robić, robię to, ale brakuje mi tzw. "papierka". Przejrzałam oferty szkół w Inowrocławiu, które oferują ten kierunek.

Co wybrać? Skróciłam swoją listę do dwóch szkół, o których słyszałam wiele i zastanawiam się:

ŻAK?

Cosinus?

SZCZERZE i bez kryptoreklamy, co mi polecicie?

#2 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2015 - 13:34:48

A na jakiej podstawie wzięłaś pod uwagę tylko te dwie szkoły?

Jest ich więcej :P

Ogólnie poleciłabym się tam po prostu przejść i zapytać - o warunki, opłaty, umowę itd. no i w ogóle czy kierunek ruszy

#3 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2015 - 13:36:12

Hahahahaha, tak btw, właśnie wyskoczyła mi reklama ŻAKA (bydgoskiego:D) hahahahahahah, jakby samo nasuwało odpowiedź, hahahahahah

#4 ~Klara~

~Klara~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2015 - 17:00:31

Byłam w cosinusie i mnie nie zapisali, bo mają wstrzymaną rekrutację, więc zapisałam się do żaka

#5 Lenusia

Lenusia

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 01 luty 2015 - 17:00:56

Wybrałam te dwie szkoły na podstawie zebranych w sieci informacji. Nie biorę innych pod uwagę.

Dzięki Klara za info. W sumie pójdę tu i tu zapytać.

#6 ŻakInowrocław

ŻakInowrocław

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 03 luty 2015 - 13:11:02

Drodzy Mieszkańcy,

trudna sytuacja na lokalnym rynku pracy powoduje, że znalezienie dobrze płatnej pracy wiąże się z koniecznością nieustannego podnoszenia kwalifikacji zawodowych lub wyjazdem za granicę. Ciekawą alternatywą dla płatnych studiów zaocznych jest możliwość nauki w DARMOWYCH szkołach  policealnych, w których w rok lub w dwa lata można uzyskać tytuł zawodowy technika danego zawodu. Centrum Nauki i Biznesu „ŻAK” w Inowrocławiu proponuje naukę na DARMOWYCH kierunkach dwuletnich, m.in.: technik BHP, technik administracji, technik rachunkowości oraz opiekun osoby starszej. W ofercie jest również florysta, technik usług kosmetycznych , czy technik turystyki wiejskiej.

Prowadzimy także nabór do Jednorocznych Szkół Policealnych na kierunkach: instruktor fitness (całkowita nowość na inowrocławskim rynku), wizażystka/stylistka, instruktor odnowy biologicznej (daje perspektywy pracy w uzdrowiskowym Inowrocławiu), specjalista ds. dietetyki,  konsultant ds. pozyskiwania funduszy unijnych.

Zarówno w szkołach jednorocznych jak i dwuletnich nie wymagamy matury, wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej. Nauka odbywa się w trybie zaocznym - w sobotę i niedzielę. Pozwala to połączyć naukę w ŻAK-u z pracą zawodową oraz  nauką w szkole dziennej np. na studiach.

Ponadto, słuchacze otrzymują legitymację uprawniającą do zniżek w komunikacji miejskiej MPK, PKP, a także bezpłatne zaświadczenia m.in. do ZUS, KRUS, MOPS. Dzięki ogólnopolskiemu programowi partnerskiemu, nasi słuchacze mogą korzystać z atrakcyjnych rabatów u kilkuset partnerów na terenie całego kraju – również w lokalnych firmach.

Centrum Nauki i Biznesu „ŻAK” daje możliwość podniesienia lub zdobycia nowych kwalifikacji, dzięki temu jesteśmy najbardziej atrakcyjną propozycją na rynku edukacyjnym. 

#7 Lenusia

Lenusia

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 09 luty 2015 - 09:15:28

Zaaaapomniałam napisać, że wybrałam ŻAKA :) 

#8 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 19 luty 2015 - 14:21:04

Też wybrałam kosmetykę w żaku.

#9 ŻakInowrocław

ŻakInowrocław

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 20 luty 2015 - 09:25:43

Bardzo cieszy nas zainteresowanie naszą szkołą i kierunkami, jakie oferujemy.

Jednocześnie informujemy, iż pierwsze, organizacyjne zajęcia dla kierunków: florysta, technik usług kosmetycznych oraz technik administracji, odbędą się już 21 lutego.

Kolejny, duży już zjazd odbędzie się 7 marca.

Osoby zainteresowane nauką, zapraszamy do kontaktu.

#10 ~Monikaaa~

~Monikaaa~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 08:48:02

Naprawdę warto? Jakoś nie czuję się przekonana do Żaka ;/

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2015 - 15:16:02

A ja tak

#12 Lenusia

Lenusia

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 11 marzec 2015 - 13:14:11

No ja też mogę polecić Żaka, jeśli w ogóle ktoś jest zainteresowany moim zdaniem...

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2015 - 11:04:33

To jest poziom ohp

#14 ŻakInowrocław

ŻakInowrocław

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 24 marzec 2015 - 14:42:05

Szanowni Państwo,

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Inowrocławiu informuje, iż nabór do szkoły trwa do 31 marca. 

Można zapisywać się jeszcze na następujące kierunki:

Technik Administracji (nauka trwa 2 lata, kończy się egzaminem do OKE)

Technik Usług Kosmetycznych (nauka trwa 2 lata, kończy się egzaminem do OKE)

Florysta (nauka trwa rok, kończy się egzaminem do OKE)

Instruktor fitness (nauka trwa rok i kończy się uzyskaniem dyplomu państwowego MEN)

Konsultant ds.żywienia (nauka trwa rok i kończy się uzyskaniem dyplomu państwowego MEN))

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

#15 ~NOVA Centrum Edukacyjne~

~NOVA Centrum Edukacyjne~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2017 - 18:28:54

Myślisz, że to już za późno na edukację ?

Zamknęli Ci kierunek lub go nie utworzyli ?

Jesteś na wyższym semestrze ?

Nic straconego ! U nas nabór wiosenny trwa !

Zapisujemy na wyższe semestry!

Posiadamy bogatą ofertę edukacyjną - ponad 140 kierunków!

Zapraszamy do Sekretariatu, możesz liczyć na naszą pomoc w wyborze kierunku!

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Nie ma egzaminów wstępnych!

Wpisowe za 0 zł oraz bezpłatne kształcenie na wybranych kierunkach.

Wystawiamy legitymacje oraz zaświadczenia!

ZAINWESTUJ W SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ !!!

Czekamy na Ciebie przy 

ul. Krasińskiego 2 (na rogu z Gdańską)

Bydgoszcz

Tel. 790 400 178

Nova Centrum Edukacyjne 

#16 ~Ada~

~Ada~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2017 - 13:46:50

A ja polecam szkoły Cosinus, uczysz się weekendowo dwa razy w miesiącu to do tego szkoła jest darmowa :)

#17 ~kinga~

~kinga~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2017 - 14:15:06

Bzdura!! Super szkola. Nauczyciele sympatyczni nie robia problemow z niczym jak kogos nie ma czekaja wrecz na uczniow. Czasami zostaja po godzinach.. Czego chcec wiecej. Ja jestem zadowolona I wybralabym Ta szkole ponownie. A to ze sie.placi??? Bzdura nawet legitki Sa za darmo. Nigdy za Nic nie placilam nawet zl.

#18 ~Gościu~

~Gościu~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2017 - 14:17:23

Hej w Cosinusie jest bardzo fajnie nauczyciele są dobrzy miła atmosfera nie płaci się za naukę bo nie o to chodzi bo w płatnych szkołach się niczego nie nauczysz tylko z semestru na semestr się przechodzi bo płacisz a w Cosinusie nie płaci się a nauczysz się dobrze i w miłej atmosferze. Polecam tę szkołę czyli Cosinus. Pozdrawiam.

#19 ~Juita~

~Juita~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2017 - 14:29:17

Ja chodzę do cosinusa na florystyke i jestem mile zaskoczona bo ucza tam dobrzy nauczyciele. A plusem jest to że szkoła jest bezpłatna :D
Jest tam miła atmosfera, bez "wyścigu szczurów " jak to mówią ;)
Więc moim zdaniem warto tam uderzyć ;)

#20 ~ruda~

~ruda~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2017 - 18:42:58

A ja polecam kosmetykę w Cosinusie! Atmosfera jest super, nauczyciele spoko, zajęcia zawsze ciekawe - szczególnie zabiegi gdzie łączymy przyjemne z pożytecznym-  można skorzystać z wielu zabiegów za darmo przy okazji ucząc się ;) szkoła jest darmowa, zjazdy weekendowe 2 razy w miesiącu. A o ŻAKU słyszałam wiele złych opinii, wiele osób przyszło właśnie z ŻAKA do Cosinusa bo niczego się tam nie nauczyli. Wybór jest prosty- COSINUS! ;) 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kosmetyczka, technik usług kosmetycznych, szkoła policealna, żak

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych