Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co trzeba jeść żeby szybko schudnąć

szybkie odchudzanie szybka dieta jak szybko schudnąć jak schudnąć odchudzanie skuteczna dieta szybka skuteczna dieta co trzeba jeść zdrowe jedzienie

176 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~żanetta~

~żanetta~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2018 - 15:52:46

Przede wszystkim szybka utrata wagi nie jest zdrowa, więc nie myśl jak szybko schudnąć, tylko jak to zrobic skutecznie. Ja dużo schudłam jak przeszłam na dietę i zaczęłam sobie zamawiac catering dietetyczny warszawski dzień. Jadłam pięć razy w ciągu dnia, ale mało kaloryczne posiłki. Byłam pojedzona, a kilogramy poleciały w doł.

#122 ~malela~

~malela~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2018 - 22:54:53

Słuchajcie, trzeba jeść błonnik. To jest obowiązkowe dla tych, którzy chcą pozbyć się zwisających boczków. Ja takich nie mam. A to za sprawą suplementu colon slim z dużą zawartością błonnika. Moje jelita po pewnym czasie same się oczyściły i nie czuję się już jak bańka.

#123 ~Jagoda~

~Jagoda~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 12:13:12

Ja zaczęłam chudnąć, mimo że nie chciałam za bardzo po prostu miałam problemy z trawieniem, gdy zmieniłam dietę i zaczęłam jeść więcej kasz i warzyw oraz zwiększyłam znacznie błonnik. Zaczęłam jeść owsianki i pić Fibra Vitale i te zioła bardzo dobrze wpłynęły na moje jelita i trawienie. Nie mam zaparć i wszystko ładnie pracuję, dlatego trochę schudłam i czuję się znacznie lepiej

#124 ~KarinaZ~

~KarinaZ~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2018 - 09:21:19

Jeśli chcesz szybko, a przede wszystkim ZDROWO schudnąć wprowadź do swojej diety dużo błonnika. Rewelacyjnie działa Colon C. Składa się z naturalnych składników, poprawia pracę jelit i tym samym nasze trawienie. Dodatkowo dużo ruchu, warzyw, owoców i szybko zauważysz rezultaty.

#125 ~Dżagis~

~Dżagis~
  • Goście

Napisano 14 maj 2018 - 08:16:44

Nie no nie dosypujcie sobie żadnych suplementów do owsianek. Jakoś nie widze po prostu takich sposobów. Błonnik można znaleźć w normalnym jedzeniu i ziołach i nie ma potrzeby brac suplementów, bo to nigdy nie będzie to samo co naturalny błonnik. Ja sobie mieszam owsiankę z FibraVtale albo piję napar z niego i czuję się o wiele lepiej niż kilka miesięcy temu. Czuję się lekka a wczesniej miałam uczucie, że mój brzuch to balon i czułam dyskomfort straszny, najczęściej w pracy

#126 anetas92

anetas92

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 14 maj 2018 - 09:07:47

Moim zdaniem trzeba się przejść dietetyka. Nie ma nic lepszego niż pomoc eksperta.

#127 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 11:17:58

Dieta + ćwiczenia = szczupła sylwetka i dobre zdrowie. Z suplementów na pewno warto stosować olej z wiesiołka (np. Gal w kapsułkach), który wspomaga odchudzanie, ale również hamuje wypadanie włosów, walczy z pmsem i problemami hormonalnymi. 

#128 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2018 - 10:28:43

Niestety takie tabletki nie są zdrowe, najlepiej zacząć się odzywiać zdrowo i wprowadzić do swojej diety więcej owoców i warzyw. Ja teraz sporo schudłam, poniewaz zamawiam sobie dietę z cateringu dietetycznego warszawski dzień. Chudnę i czuję się fantastycznie.

#129 adriannowik

adriannowik

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 05 czerwiec 2018 - 12:58:34

Lepiej poczekać na efekty diety niż na siłę przyspieszać metabolizm.

#130 anetas92

anetas92

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 06 czerwiec 2018 - 11:12:03

Najlepiej jest zapytać dietetyka. Nie ma nic lepszego niż porady eksperta.

#131 ~miki789~

~miki789~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2018 - 14:21:36

Witam, ja się powoli przekonuję do jedzenia z pudełek. Dostaję rano zestaw posiłków zapakowany w osobne pudełka, to jest 5 porcji dokładnie na cały dzień. Początkowo ciężko mi było się w ten system wdrożyć ale teraz jest już okej. Smaczne dania, świeże, to muszę przyznać. Kupuję akurat od ludzi z serwisu wygodnadieta.pl.

#132 ~martynkaa~

~martynkaa~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2018 - 08:28:24

W Trójmieście jedzenie w pudełkach zamawiam z  wygodnadieta.pl. Pyszne jest te jedzenie, to mnie najbardziej zaskoczyło, że mimo że to jedzenie pudełkowe to smakuje jakbym jadła potrawy w dobrej restauracji na Monciaku ;-) 

#133 ~martynkaa~

~martynkaa~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2018 - 08:28:46

W Trójmieście jedzenie w pudełkach zamawiam z  wygodnadieta.pl. Pyszne jest te jedzenie, to mnie najbardziej zaskoczyło, że mimo że to jedzenie pudełkowe to smakuje jakbym jadła potrawy w dobrej restauracji na Monciaku ;-) 

#134 ~martynkaa~

~martynkaa~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2018 - 08:29:20

#135 ~alaa789~

~alaa789~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 13:34:40

Ja chudnę z mniam mniam cateringiem. Dodałam do tego ćwiczenia i z dnia na dzień mnie ubywa. Ważna jest regularność i zdrowe odżywianie. Słodycze i chipsy niestety trzeba odstawić na bok :P

#136 ~Madzia~

~Madzia~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 14:23:20

Nie ma co szybko chudnąć, bo można się tylko nabawić efektu jojo. Lepiej jeść regularne posiłki i chudnąć powoli, a skutecznie. Ja jadam teraz z dietą pudełkową Optimal Fit i jestem z niej bardzo zadowolona, bo chudnę. 

#137 ~Malwina~

~Malwina~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2018 - 13:47:48

Ja jestem od pewnego czasu na pudełkach i bardzo sobie chwalę. Zdecydowałam się przejść na takie rozwiązanie ze względu na to, że nie toleruję glutenu a ciężko mi było samej sobie selekcjonować jedzenie na gluten i bezgluten...:) Teraz robi to za mnie dietetyk. Ja zamawiam w Warszawie pudełka ze strony wygodnadieta.pl. Dobry kontakt, bardzo smaczne, zbilansowane posiłki.

#138 ~sulwiaWlo~

~sulwiaWlo~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 14:03:49

Wydaje mi się że kluczem do zrzucenia wagi jest przede wszystkim zmiana diety i walka ze złymi nawykami.Dwa miesiące to wystarczająco dużo czasu aby nauczyć się jeść od nowa.Jeżeli każdy odchudzający się zmieni podejście do tego co je jak je to z pewnością uda mu się schudnąć. Dodatkowo polecam Sibutraminę, która prócz redukcji apetytu ogranicza także wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Dominiką, ja od niej zamawiałam i jest wszystko w jak najlepszym porządku, kom 732 845 431. Powodzenia

#139 Mivera

Mivera

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 sierpień 2018 - 15:56:15

Z tą papryczką chilli też słyszałam, że działa na metabolizm, ale ja osobiście nie przepadam :( Moim zdaniem trzeba jeść dużo sycących, ale mało kalorycznych posiłków np. sałatek :)

#140 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2018 - 00:11:32

Moim zdaniem jednym z lepszych i pewnieszych sposobów jest zastosowanie Slimunox

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szybkie odchudzanie, szybka dieta, jak szybko schudnąć, jak schudnąć, odchudzanie, skuteczna dieta, szybka skuteczna dieta, co trzeba jeść, zdrowe jedzienie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych