Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co trzeba jeść żeby szybko schudnąć

szybkie odchudzanie szybka dieta jak szybko schudnąć jak schudnąć odchudzanie skuteczna dieta szybka skuteczna dieta co trzeba jeść zdrowe jedzienie

176 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~justloveme~

~justloveme~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2017 - 08:59:54

Dużo składników bogatych w błonnik. On przyspiesza metabolizm.

Z tym w zupełności się zgadzam .Czasami warto jest jednak zdecydować się na kupno gotowego już blonnika bo nie zawsze można uzupełnić błonnik za pomocą diety.

Świetny moim zdaniem jest Fibra Vitale, o którym dość głlośno jest na blogach o odchudzaniu się ( kto się interesuje tematem to na pewno wie).

Sama aktualnie odchudzam się za jego pomocą i powiem Wam,że róznica jest. O wiele łątwiej jest mi zrzucać kilogramy. Czuje się bardziej najedzona. 

#42 ~originally~

~originally~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2017 - 13:30:16

No właśnie sama o nim sporo czytałam Wiele dziewczyn sobie to poleca na forach ale sama zbieram się aby ten błonnik sobie zamówic i zbieram się i nie mogę jakoś. Trochę mnie odstrasza cena. 

#43 ~justloveme~

~justloveme~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 06:10:18

No wiesz. Rónwie dobre możesz się wybrać do pierwszego lepszego supermarketu i kupic sobie mieszankę w cenie kilku złotych. Pytanie czy rzeczywiśćie będzie ona Ci pomagała czy też nie ;) Sama mam porównanie fibra vitale do innych i jednak jest róznica. W przypadku innych działania praktycznie nie było. Fibra vitale o wiele bardziej mi pasuje. Poza tym cenowo wcale nie jest tak źle. Paka jest bardzo duża i wystarcza Ci spokojnie na kilka dobrych miesięcy. 

#44 ~olisska~

~olisska~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2017 - 08:40:05

Błonnik pomaga oszukać głód, bo zapełnia żołądek, ja kupuję colon slim, udało mi się już trochę zgubić, na pewno mniej chce mi się jeść i tak do słodyczy nie ciągnie, co zawsze było moim nnajwiększym problemem

#45 ~paulina~

~paulina~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2017 - 15:27:14

Ja zrzuciłam na diecie Holdona i jest w porządku.

#46 Online Ekspert Big-Active

Online Ekspert Big-Active

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 27 kwiecień 2017 - 18:04:11

Błonnik pomaga oszukać głód, bo zapełnia żołądek, ja kupuję colon slim, udało mi się już trochę zgubić, na pewno mniej chce mi się jeść i tak do słodyczy nie ciągnie, co zawsze było moim nnajwiększym problemem

Na ograniczenie apetytu polecam herbatę funkcjonalną Big-Active Slim Plus, w której składzie znajdziecie m.in. morwę białą, ekstrakt z owoców opuncji figowej, zieloną herbatę, yerba mate czy jagody goji. Oprócz redukcji apetytu ogranicza ona wchłanianie węglowodanów, przyśpiesza także spalanie tkanki tłuszczowej.

Zachęcam do zadawania pytań na temat herbat funkcjonalnych Big-Active. Z przyjemnością pomogę w doborze odpowiedniej.

Pozdrawiam,

#47 kantarek

kantarek

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 28 kwiecień 2017 - 13:19:20

Jak uzależnisz organizm od błonnika to zacznie przynosić skutki odwrotne do zamierzonych.

#48 ~Misia~

~Misia~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2017 - 15:42:01

Też mam colon i nie zgodzę się - nie ma aż takiej ilości błonnika, by mógł przynieść efekt odwrotny. Ma kilka składników i działa kompleksowo na organizm. :)

#49 ~Atentiusz~

~Atentiusz~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2017 - 23:14:24

A tę herbatę big-active slim plus to jak często trzeba pić? Bo są w sklepie te herbaty, widziałem je, ale nie kupowałem bo nawet nie wiem co ile zaparzać. 

#50 ~Zuza~

~Zuza~
  • Goście

Napisano 04 maj 2017 - 18:24:59

Ja kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet z ćwiczeniami i dietą dla kobiet na stronie Igora Mieńkowskiego (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) i szczerze jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić ,ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już nie mogę się doczekac wakacji i wyjścia na plażę by pokazać się z nową sylwetką ;) Polecam dziewczyny bo jest tam teraz rabat 50% na wszystkie plany i pakiety ;D

#51 kamil_ko

kamil_ko

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 07 maj 2017 - 14:04:43

warto połączyc diete z aktywnoscia fizyczna to zdecydowanie racja. ja zaczynalem od calkowitego oczyszczenia organizmu oczywiscie w porozumieniu z moim dietetykiem. do codziennego jadlospisu dodalem blonnik, siemie, chia czy wode z cytryna. Aby wspomóc metabolizm, ktory troche zwariowal, stosowalem dicopeg 10g i efekt oczyszczenia czy tez detoksu byl 100%. teraz dodatkowo biegam i chodze na silke. schudlem juz 7 kg :)

#52 ~hania~

~hania~
  • Goście

Napisano 09 maj 2017 - 13:50:04

moge Ci powiedziec ze z tym jest roznie, ja w pierwszym miesiacu schudlam od razu 2 kg, w drugim przytylam 1 kg a w trzecim spadlo juz 3 kg i teraz regularnie spada 1 kg co miesiac. Chodze do Saturn Fitness, na poczatku robi sie duzy apetyt a pozniej sie juz przyzwyczajasz do cwiczen i wiesz jak sie kontrolowac

#53 Online Ekspert Big-Active

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 14 maj 2017 - 20:10:04

A tę herbatę big-active slim plus to jak często trzeba pić? Bo są w sklepie te herbaty, widziałem je, ale nie kupowałem bo nawet nie wiem co ile zaparzać. 

Atentiusz,
najlepsze efekty uzyskasz pijąc zalecane 3 filiżanki dziennie. :)
Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu w przypadku dalszych wątpliwości.

#54 ~Relka~

~Relka~
  • Goście

Napisano 19 maj 2017 - 11:26:33

U mnie najlepsze efekty daje bieganie, a do tego colon slim. Nie jestem jakoś opętana przez dietę, uprawiam sport, a colon traktuję jako towarzyszącą i zdrową suplementację przy utrzymywaniu linii. :)

#55 ~luccca~

~luccca~
  • Goście

Napisano 22 maj 2017 - 15:19:20

Stała zmiana nawyków żywieniowych, to też dieta, dieta to po prostu sposób jedzenia, a nie żaden mit ;) Ja też sobie własnie kupiłam herbatkę big-active na spalanie. Zaczęłam ćwiczyć, za 2 miesiące wakacje, chciałabym zgubić trochę dodatkowych kilogramów.

#56 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 24 maj 2017 - 09:07:39

Polecam Wam poczytać trochę o zabiegach wyszczuplających, na pewno Wam nie zaszkodzą, a mogą całkiem dużo dać. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest kriolipoliza, można ją zrobić w Vici Clinic. To miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej, a efekty widoczne są 1-2 miesiące po zabiegu.  

#57 ~Selka~

~Selka~
  • Goście

Napisano 31 maj 2017 - 22:06:34

ja mam dobrze ułożoną dietę przez Pania Kasię Gryko i szczerze mówiąc nie żałuję ze jestem pod jej opieką. Dodatkowo poleciła mi ćiwczenia...no i widze trwałe efekty! jest super!

#58 ewe.jork

ewe.jork

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 20 czerwiec 2017 - 08:53:48

Najlepsza jest indywidualnie dobrana dieta. Wtedy jest też jak najlepiej dopasowana do naszych potrzeb.

#59 ~Miles~

~Miles~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2017 - 09:56:56

Mnie udało się zrzucić 12 kg, ale boje się efektu jojo, bo kiedyś już miałem. Czy jak bym pił taką herbatę to pomoże utrzymać wagę?

#60 Online Ekspert Big-Active

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 23 czerwiec 2017 - 18:38:49

Miles, jak najbardziej tak. Dla utrwalenia efektów, polecam Big-Active Slim Plus Anti Yoyo, która dzięki morwie białej i ekstraktowi z opuncji figowej, pomaga w stabilizacji i utrzymaniu wagi podczas wychodzenia z diety. Przypominam o zalecanym spożyciu 3 filiżanek dziennie dla najlepszego efektu. Służę pomocą w przypadku wątpliwości.

Pozdrawiam,

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szybkie odchudzanie, szybka dieta, jak szybko schudnąć, jak schudnąć, odchudzanie, skuteczna dieta, szybka skuteczna dieta, co trzeba jeść, zdrowe jedzienie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych