Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co trzeba jeść żeby szybko schudnąć

szybkie odchudzanie szybka dieta jak szybko schudnąć jak schudnąć odchudzanie skuteczna dieta szybka skuteczna dieta co trzeba jeść zdrowe jedzienie

178 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Dietetyk~

~Dietetyk~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2016 - 11:19:37

By zrzucić kilogramy potrzebujemy kompleksowego planu. Odchudzanie to nie tylko dieta i aktywność fizyczna. Nieocenionym wsparciem są badania genetyczne. To w naszym DNA jest zapisane, m.in. czy mamy wrodzoną skłonność do otyłości oraz jakie geny odpowiadają za nasz apetyt. Wyniki badań pokażą, m.in. jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Zalecam skorzystanie z badania „Otyłość” laboratorium Vitagenum. Zachęcam również do przeprowadzenia badania „Fit On” lub „Fit Ona”. Dzięki nim dowiesz się jak maksymalnie wykorzystać tkwiący w organizmie potencjał oraz jakie czynniki w największym stopniu wpływają na zachowanie prawidłowej masy ciała, jaki rodzaj diety i aktywności fizycznej jest wskazany właśnie dla Ciebie. Przeprowadzenie badań jest bardzo proste. Zestawy zamawia się przez internet do domu, pobiera próbkę materiału genetycznego, a następnie odsyła się do laboratorium, gdzie analizują je specjaliści. Wyniki otrzymuje się drogą elektroniczną. Dietetyk Vitagenum.

#22 ~zosia~

~zosia~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2016 - 20:04:34

Dokładnie jak podano wyżej potrzebny jest plan, jednak nie koniecznie trzeba korzystać z usług dietetyków. Wiele rzeczy można samemu sobie ustalić i zrobić jak na przykład w diecie HOLDONA. To często wystarczy do zrzucenie zbedych kilogramów.

#23 ~Dietetyk Vitagenum~

~Dietetyk Vitagenum~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 22:40:10

Zdrową dietą i aktywnością fizyczną warto wejść w Nowy Rok. Właściwym wsparciem są również badania genetyczne. To w naszym DNA jest zapisane, m.in. czy mamy wrodzoną skłonność do otyłości oraz jakie geny odpowiadają za nasz apetyt. Wyniki badań pokażą, m.in. jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Zalecam skorzystanie z badania „Otyłość” laboratorium Vitagenum. Zachęcam również do przeprowadzenia badania „Fit On” lub „Fit Ona”. Dzięki nim dowiesz się jak maksymalnie wykorzystać tkwiący w organizmie potencjał oraz jakie czynniki w największym stopniu wpływają na zachowanie prawidłowej masy ciała, jaki rodzaj diety i aktywności fizycznej jest wskazany właśnie dla Ciebie. Przeprowadzenie badań jest bardzo proste. Zestawy zamawia się przez internet do domu, pobiera próbkę materiału genetycznego, a następnie odsyła się do laboratorium, gdzie analizują je specjaliści. Wyniki otrzymuje się drogą elektroniczną. Dietetyk Vitagenum.

#24 ~marlow~

~marlow~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2016 - 12:24:16

Zadowolona jestem z działania preparatu jaki kupowałam na stronie regenerumvitae.pl. To jest naturalny środek, głównie jeśli chodzi o skład to jest tutaj ostropest plamisty, czyli rzecz którą pewnie dużo osób dbających o zdrowy tryb życia zna. Jest to fajna rzecz, bo oczyszcza wątrobę, a w dzisiejszych czasach przez to co jemy to wątroba jest wyjątkowo przepracowana i po prostu w pewnym momencie nie nadąża oczyszczać organizm.

#25 sloneczkoo

sloneczkoo

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 25 styczeń 2017 - 23:42:30

Należy jeść dużo warzyw i ryb. Ostatnio jem też rośliny strączkowe. Zastosowałam dietę Sandruni, schudłam 10 kg  :)

#26 ~masza5~

~masza5~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2017 - 17:30:54

Trzeba wcinać sporo warzyw, białka , pełnoziarnistych produktów, nawet makaron ale pełnoziarnisty, lubię z primo gusto, ma prosty skład,  sporo witamin, błonnika,  mamy po nim na długo uczucie sytości. I oczywiście odstawić cukier, słodycze itp. Pić dużo wody :)

#27 janek700

janek700

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 26 styczeń 2017 - 17:32:40

Warzywa i błonnik tak, ale przy tym należy pamiętać także o regularnych ćwiczeniach.

#28 nikifor

nikifor

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 29 styczeń 2017 - 01:42:42

Może podpowiem raczej czego nie jeść, a bynajmniej unikać na co dzień: wysoko przetworzone produkty ("gotowce", wędliny), produkty z mąki oczyszczonej, tłuszcze zwierzęce. No i nie przesadzać z ilością na talerzu, nie podjadać między posiłkami, ewentualnie jakoś owoc, sok.

#29 daroori

daroori

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 17 luty 2017 - 08:38:36

Dokładnie! Ostatnio udało mi się dodatkowo znaleźć dietę Konrada Gacy na stronie Adamed Expert i polecam ją wszystkim, którzy się odchudzają. Jestem dopiero na trzecim tygodniu, ale efekty już widać. Oczywiście intensywnie trenuję i jestem zmotywowany, ale dobra dieta to pół sukcesu! 

#30 ~Natalia36~

~Natalia36~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 13:03:07

Ja po wielu latach próbowania różnych diet postanowiłam udać się do dietetyka, bo efektów jako takich nie widziałam żadnych. Zdecydowałam się na Dietexpert w Gdańsku i jestem bardzo zadowolona! Dieta jest dostosowana indywidualnie, w zależności od tego co lubimy i ewentualnych alergii/chorób itd. Pani Karolina, która układała mi dietę naprawdę zna się na rzeczy. Lepiej udać się do fachowca niż kombinować samemu ;)

#31 marszu91

marszu91

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 luty 2017 - 14:48:51

Wydaje mi się, że to nie chodzi o samo jedzenie, a przede wszystkim ruch. Jak się człowiek w ogóle nie rusza to nie ma co liczyć na to, że schudnie. Samą dietą nie zbije się wagi. Na odwrót tak moim zdaniem. Uprawiając dużo sportu, ale nie trzymając jakiejś restrykcyjnej diety.

#32 cinamon

cinamon

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 21 luty 2017 - 00:20:01

Trzeba wcinać sporo warzyw, białka, odstawić cukier w każdej postaci. Możesz sobie codziennie przed posiłkiem wypić colon slim, bardzo fajnie reguluje pracę jelit, oczyszcza organizm.  Zauważyłam też , że jak wypiję to przed posiłkiem zmniejsza mi się apetyt.

#33 Karolinka_21

Karolinka_21

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 marzec 2017 - 16:44:43

trzeba odstawić sól, cukier, postarać się jeść dość często w mniejszych ilościach i będzie dobrze ;) a i jeszcze sport do tego na pewno wspomoże ;)

ps. uważam, że przy odchudzaniu nie powinno się za bardzo spieszyć, bo może nie wyjść nam to na dobre

#34 ~Karina~

~Karina~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2017 - 20:40:01

W sumie to wszystko można jeść, ale w rozsądnych ilościach. Jeżeli ktoś nie umie sobie odmówić drugiego kawałka ciasta czy kolejnej porcji pizzy, to będzie gruby i nie schudnie. Albo zdrowe odżywianie i nie przejadanie się połączone z dietą i np. olejem z wiesiołka (polecam kapsułki Gal), albo jedzenie bez opamiętania i sadełko w gratisie :P

#35 ~Arek88~

~Arek88~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2017 - 12:43:11

jeść to po prostu trzeba zdrowo :) konsultacja u dietetyka może być pomocna, do tego wiadomo ruch, ćwiczenia, siłownia, wszystko z głową, nie zapominałbym też o witaminie d która bardzo dobrze wpływa na nasz organizm, do swojej diety dodaję vita d xpress czyli suplement tej witaminy, i czuję jakbym dostawał dobrą dawkę energii, warto z tym spróbować :)

#36 ~lajfa~

~lajfa~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2017 - 18:14:21

Szybko schudnąć to też nie jest zdrowo i efekt jojo może szybciutko nastąpić. Lepiej wolniej ale skuteczniej, sama jestem na tym etapie schudłam 3 kg w ciągu miesiąca co dla mnie jest to ogromna radocha :) Nie jem słodyczy,  dwa razy w tygodniu ćwiczę i codziennie piję colon slim, który ma błonnik i min. melonowiec. Nie mam zaparć,  już nie mam wilczego apetytu :)

#37 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2017 - 18:43:02

Nie co , tylko ile - połowę mniej i po 3 miesiącach zobaczysz efekty......... 20 kg mniej.

#38 aszczerbik

aszczerbik

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 13:23:56

Pij codziennie rano ciepłą wodę z cytryną. To pomaga zrzucić zbędne kilogramy.

#39 darjówna

darjówna

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 07 kwiecień 2017 - 10:39:09

Czytał ktoś z was Food Pharmacy? Podobno potrafi dużo zmienić w życiu, w myśleniu o jedzeniu a co prowadzi do lepszego samopoczucia i świadomego wybierania produktów spożywczych ;)

#40 Mozz

Mozz

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 10 kwiecień 2017 - 11:48:34

Dużo składników bogatych w błonnik. On przyspiesza metabolizm.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szybkie odchudzanie, szybka dieta, jak szybko schudnąć, jak schudnąć, odchudzanie, skuteczna dieta, szybka skuteczna dieta, co trzeba jeść, zdrowe jedzienie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych