Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co trzeba jeść żeby szybko schudnąć

szybkie odchudzanie szybka dieta jak szybko schudnąć jak schudnąć odchudzanie skuteczna dieta szybka skuteczna dieta co trzeba jeść zdrowe jedzienie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
183 odpowiedzi w tym temacie

#181 ~malderra~

~malderra~
  • Goście

Napisano 22 październik 2019 - 20:18:42

Może zamiast suplementów warto spróbować efedrynę? Bardzo szybko pomaga spalać tkankę tłuszczową przy jednoczesnym zachowaniu mięśni dzięki czemu możliwe jest uzyskanie fajnej sylwetki. Szczególnie dobrze sie sprawdza u osób aktywnych fizycznie. Zuzia - 881 354 456

#182 ~Daria~

~Daria~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 17:38:26

Nie polecam diet, przeszłam ich całkiem sporo. Człowiek próbował wielu metod, szukałam rozwiązań. Myślałam, że dla mnie nie ma ratunku. Teraz motywuje mnie podejście z kanału youtube Niebrzuszek i facebooka. 

Zupełnie inne podejście niż znałam, zawsze z telewizji można było słyszeć o super dietach, pasach na odchudzanie generalnie głodzeniu się. Na szczęście ten mit zostaje obalony. 

#183 arth

arth

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 06 styczeń 2020 - 10:31:31

Więc mogę Ci tylko doradzić: nie jedz ziemniaków i pieczywa (pieczywo-chyba, że w malej ilosci np.na śniadanie)
Zapewniam Cię że jedzenie np. na obiad mięska, usmażonego (bez panierki, ale z przyprawami :lol: ) lub kielbaski + surówka=nie przytyjesz, a nawet i schudniesz z pelnym brzuszkiem :D
Pozdrawiam

Wiem, że ciężko jest schudnąć gdy gotuje się dla rodzinki. Skąd ja to znam

No i nie samą dietą się człowiek odchudza... Bardzo ważne są ćwiczenia. Najlepiej wybrac sobie takie ćwiczenia, które nam sprawiają przyjemność bo ćwiczy się o wiele lepiej i z chęcią się na nie chodzi.

Dla zapracowanych natomiast polecam elektrostymulację. Wystarczy jedna taka sesja 20 minut w tygodniu aby zobaczyć efekty szybko. 

#184 mwtelg

mwtelg

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 luty 2020 - 06:21:31

warto skorzystać, mi pomogły :)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szybkie odchudzanie, szybka dieta, jak szybko schudnąć, jak schudnąć, odchudzanie, skuteczna dieta, szybka skuteczna dieta, co trzeba jeść, zdrowe jedzienie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych