Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co się stało w Białymstoku?

88 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 16:03:47

Zostaliśmy sami – z PiS, z ONR, z Kościołem. Sami z demonami nacjonalizmu, ksenofobii, kołtuństwa i faszyzmu.
A faszyzm to nie tylko marsze z racami i wulgarne okrzyki podnieconych własną agresją wygolonych młokosów. To również realne przekonania i realna polityka.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 16:12:49

Na Jasnej Górze odbywają się faszystowskie spędy. Ulicami przechodzą faszystowskie marsze. .

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 16:14:55

"Kiedy przyszli po Żydów , nie protestowałem, bo przecież nie byłem Żydem.
Kedy przyszli po komunistów , nie protestowałem, bo nie byłem komunistą.
Kiedy przyszli po związkowców , nie protestowałem, bo nie byłem związkowcem.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów , nie protestowałem, bo nie byłem socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował.Nikogo już nie było"
To Niemiec o swoim kraju pod rządami faszystów.
Zacytowałem ku przestrodze cicho siedzącym Polakom.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 16:35:51

Wolę taki "faszyzm" niż gówno pod napletem. Mgli mnie. Chyba brzydliwy jestem!

#45 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 17:16:19

Nic przeciwnego naturalnnemu związkowi K + M ,jako patologia nie może być „pod ochroną i opieką” państwa.Podobnie związki mężczyzny i kozy lub kobiety i psa.Osoby z patologiami podlegają zresztą prawu na zasdach ogólnych i z różnych praw bez względu na swą chorobę korzystają. Ideologia LGBT to unicestwienie człowieka. Rodzina dlatego ma przywileje, bo reprodukuje nas jako ludzi. Nie robi tego związek homoseksualny, więc przywilejów nie ma. Państwo wspomaga tworzenie nowych obywateli, nie powinno wspomagać indywidualnej działalności rozrywkowej.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 17:21:10

Wolę taki "faszyzm" niż gówno pod napletem. Mgli mnie. Chyba brzydliwy jestem!

......
Mówi się "mdli"- pisowski jełopie.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 17:24:28

Wczoraj Żyd, dziś LGBT, jutro Ty.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 17:37:05

Pięknie wygląda PiSowska Polska.
W smogu.
Z opuszczonymi gaciami księdza.
Z mordą ksenofoba i homofoba.
Bez edukacji.
Bez szpitali.
Bez leków.
Bez kultury.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 18:00:30

......
Mówi się "mdli"- pisowski jełopie.

Tylko nie jełopie, jełopie z litości w Walentynki zrobiony. Może się i mówi, ale jako wolny człowiek piszę "mgli" i już. Zabronisz? Możesz mnie tam gdzie pan, pana majstra w dupem pocałować! I wenżykiem, Jasiu! Wenżykiem,!!!!

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 18:20:48

Pięknie wygląda PiSowska Polska.
W smogu.
Z opuszczonymi gaciami księdza.
Z mordą ksenofoba i homofoba.
Bez edukacji.
Bez szpitali.
Bez leków.
Bez kultury.

I wystarczy, bo jeszcze gówno pod napletem rozwala system !!! :D

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 19:49:15

I wystarczy, bo jeszcze gówno pod napletem rozwala system !!! :D

.....
Co ty z tym gównem?
Gównem jesteś?
W gównie żyjesz?
Promujesz sam siebie?

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 20:51:45

Nie musisz czytać.Jesteś wolnym człowiekiem. Spierd@l@j. :)

#53 ~Konrad~

~Konrad~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 12:37:00

Nic przeciwnego naturalnnemu związkowi K + M ,jako patologia nie może być „pod ochroną i opieką” państwa.Podobnie związki mężczyzny i kozy lub kobiety i psa.Osoby z patologiami podlegają zresztą prawu na zasdach ogólnych i z różnych praw bez względu na swą chorobę korzystają. Ideologia LGBT to unicestwienie człowieka. Rodzina dlatego ma przywileje, bo reprodukuje nas jako ludzi. Nie robi tego związek homoseksualny, więc przywilejów nie ma. Państwo wspomaga tworzenie nowych obywateli, nie powinno wspomagać indywidualnej działalności rozrywkowej.

Naprawdę, TO państwo tak obecnie traktuje ludzi? Jak żywą masę reprodukcyjną? Dają rodzicom 500+ jak paszę, aby się więcej i więcej reprodukowali? DO tego wciska się na każdym kroku ideologię religijną, aby od żłobka indoktrynowane "owieczki" utrzymywały sens istnienia obcokrajowej grupy pazernej na kasę, ziemię i "owieczki"? Jakim my krajem już jesteśmy?  Chlewem?  Tylko ci przy korycie dają sobie i sobie podobnym prawa, odmawiając je innym. 

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 14:04:54

Zjechałeś Konrad na lewo , uważaj na "tyły", bo ani się obejrzysz a poczujesz oddech Biedronia albo innego "rowerzysty"na karku, i ostry ból poniżej pleców.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 18:50:49

A Durczok Kamilek puknął dziś na autostradzie w słupek. Zamknęli go, bo miał ponad 2,6 promila. Jakoś mnie to nie dziwi, bo na trzeźwo tej praworządności bronić się chyba nie da.  :P  :lol:

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 08:16:16

Bojówki faszystowskie atakują w Białymstoku. Liderzy pisu wspierają ich na ulicy. Zapisały to kamery. Zobaczyli to też ludzie na zachodzie a bezczelna i arogancka Szydło, po swojej kompromitacji w Unii, twierdzi że nikt na sali nie jest tak pro-Europejski jak ona ! to się dzieje na prawdę ! A ciemny lud ( ok 50 % ) będzie w październiku głosował na pis-kościół. I to się dzieje na prawdę. 

Trafione w punkt.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 08:24:09

Bojówki faszystowskie atakują w Białymstoku. Liderzy pisu wspierają ich na ulicy. Zapisały to kamery. Zobaczyli to też ludzie na zachodzie a bezczelna i arogancka Szydło, po swojej kompromitacji w Unii, twierdzi że nikt na sali nie jest tak pro-Europejski jak ona ! to się dzieje na prawdę ! A ciemny lud ( ok 50 % ) będzie w październiku głosował na pis-kościół. I to się dzieje na prawdę. </p>
Trafione w punkt.</p>

Nie zesraj się ...mimo prawdy jaką opisaleś, zagłosuje na PiS? Dla czego? Bo nie ma alternatywy....wybacz ale po czy reszta bandy w postaci lewicy, nie rokują na lepsze rządy.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 08:48:25

Lesbijki geje biseksualiści i transwestyci może by tak zajęli się sobą a jak na razie to się ciągle wracają w życie normalnych katolików.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 17:59:43

Lesbijki geje biseksualiści i transwestyci może by tak zajęli się sobą a jak na razie to się ciągle wracają w życie normalnych katolików.

Czy istnieje coś takiego jak 'normalny' katolik, skoro taka osobą, bez przymusu, wspiera  system totalitarny wprowadzony w 966 roku do państwa Mieszka I ?

#60 ~Legia W-wa.~

~Legia W-wa.~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 21:03:16

Niech się pedałują i lesbijują ch*** to mnie obchodzi tylko żadnych dla nich adopcji. Kto by chciał mieć dwóch ojców,lepiej być w domu dziecka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych