Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Co się dzieje z PKS Grudziądz?

PKS Grudziądz Wąbrzeźno Kursy Dworzec Autobusowy

66 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2017 - 11:56:45

Mój nieżyjący tata jeździł 30 lat w PKS na towarówce. Było tyle wozów, że ledwo mieściły się na parkingu. Autobusów było ponad 150. Ale niestety to już historia.

bo nie było konkurencji tylko monopol państwowy

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2017 - 08:07:16

Totalne dno

#63 ~Nieznajomy~

~Nieznajomy~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2017 - 13:04:21

Tak to prawda nasz Grudziądzki PKS był trzecim co do wielkości PKS em w Polsce pod względem autobusów i Ciężarówek razem ze wszystkimi placówkami jak pamiętam było ich 5 po zmianie województw wszystko się zmieniło ale to historia wszystko w tym mieście zamykają

#64 ~Sandra~

~Sandra~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 19:21:46

Witam mi akurat sie nie podoba że kierowcy biorą dla siebie pieniądze no i nie dają biletu wiec mam pytanie czy ma ktoś numer do dyekcji PKS Grudziądz żeby wyjaśnić tą sprawe a nie ze podczas kontroli płaci sie kary za coś co sie nie zrobiło a kierowca zamyka buzie!

#65 ~poinformowany~

~poinformowany~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 12:41:24

Witam mi akurat sie nie podoba że kierowcy biorą dla siebie pieniądze no i nie dają biletu wiec mam pytanie czy ma ktoś numer do dyekcji PKS Grudziądz żeby wyjaśnić tą sprawe a nie ze podczas kontroli płaci sie kary za coś co sie nie zrobiło a kierowca zamyka buzie!

Dyrekcja o tym wie nie zrobi nic

#66 ~ZNAJOMY ;)~

~ZNAJOMY ;)~
  • Goście

Napisano 02 luty 2019 - 22:38:23

PKS Nie zbankrutuje bo bardzo dobrze zarabia.

Zacznijmy od wynajmu placu i Myjni dla Arivy, zarabia na tym miesięcznie ponad 60 tys tak było przynajmniej w 2016 roku teraz ma znacznie więcej. Wynajmuje całe 1 piętro dworca firmie gdzie kobiety za grosze szyją. Obok myjni jest druga myjnia która myje samochody osobowe też płaci za najem prezesowi. Dalej była w PKSie Stacja diagnostyczna teraz też jest ale wynajmują ją i płacą prezesowi. W biurowcu wynajmują pomieszczenia firmy i jest ich kilka i też płacą prezesowi. Na placu ma prywatny parking gdzie ludzie parkują osobowe samochody i tym samym płacą prezesowi. Na placach stoi bardzo często po kilka tirów myślicie że za darmo ? Dalej Jest firma budowlana która wynajmuje pomieszczenia i zgadnijcie komu płaci ? Dalej jest warsztat Mechaniczny i komu płaci ? Dalej jest Lakiernia to samo kolejne złotówki do kasy prezesa. Ma pomieszczenia magazynowe które wynajmuje zgadnijcie czy za darmo to robi. Dalej ma CPN gdzie tankuje Ariva i inne tiry myślicie że to za darmo tak daje ??? Że nie wspomnę o szkołach na których też zarabia masę bo nikt nie przebije jego cen !!! Tak mało płaci kierowcom mechanikom i całej reszcie personelu że ma z czego opuszczać aby wygrać przetarg. Jemu nie potrzebne są połączenia międzymiastowe bo bez urazy "BYDŁO" tylko zawsze ma pretensje.

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 19:17:59

Mialam okazje ostatnio jechac z Grudziadza do Warszawy i z powrotem. Autobusy ktore wyjechaly na trasę to złom. O ile poranny kurs nie był jeszcze taki zly, to ten wieczorny wyjeżdżający z W-wy o godz 17:15 , to nie wiem, czy to w ogole autokarem nazwać mozna. Ryczący silnik, smród oparów paliwa, trzeszczący, sprawiający wrażenie jakby za chwilę miał się rozlecieć. Kierowca skwaszony jakby za karę jechał.Zero szacunku dlaklienta, a przecież za darmo nasnie przewożą.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PKS, Grudziądz, Wąbrzeźno, Kursy, Dworzec, Autobusowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych