Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co się dzieje z PKS Grudziądz?

PKS Grudziądz Wąbrzeźno Kursy Dworzec Autobusowy

66 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Markoo~

~Markoo~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2017 - 15:56:34

Tak jak w temacie co się dzieje z PKS Grudziądz?,kursy likwidowane jeden po drugim,inne zawieszane bądź skracane,dworzec czynny tylko do godzny 16 a w weekendy zamkniętę,Żadnych nowych zakupów autobusów.Czyżby PKS się zwijał?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2017 - 16:34:28

dziwisz się... Jak na 3 osobową rodzinę przypada 4 auta.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2017 - 17:35:32

dziwisz się... Jak na 3 osobową rodzinę przypada 4 auta.

Dziwisz się, że 4 auta jak nie komunikacja publiczna nie istnieje?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2017 - 18:21:17

Dziwisz się, że 4 auta jak nie komunikacja publiczna nie istnieje?

Dlatego padła. A czemu zlikwidowali BUSIKI? :(

#5 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2017 - 20:59:47

To było do przewidzenia,że tak będzie.Od września PKS Grudziądz straci następną kasę,bo po likwidacji gimnazjum nie potrzeba już tylu autobusów do obsługi szkół a dalej to już....

#6 ~Zaciekawiony~

~Zaciekawiony~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2017 - 21:32:58

To było do przewidzenia,że tak będzie.Od września PKS Grudziądz straci następną kasę,bo po likwidacji gimnazjum nie potrzeba już tylu autobusów do obsługi szkół a dalej to już....

A czy wraz z likwidacją gimnazjów przewidziano również likwidację uczniów, że niby nie będzie kogo wozić do szkół?

#7 ~Sławek~

~Sławek~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2017 - 22:12:52

Prezes płaci pracownikom śmieszne pieniądzę,daję wysłużony tabor,kierowcy odchodzą,Ci którzy zostają muszą jeździć od rana do wieczora

#8 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2017 - 22:23:49

Prezes płaci pracownikom śmieszne pieniądzę,daję wysłużony tabor,kierowcy odchodzą,Ci którzy zostają muszą jeździć od rana do wieczora

na nowy nie stać a i też nie ma potrzeby ,autobusy w większości na kursach na pusto jeżdżą,zresztą nie oszukujmy się w całej PL PKS-y padają jeden po drugim

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 08:25:00

To przecież proste ...tzw. prezes i jego synek nachapali się i teraz nie mają już pomysłu co dalej.

Najgorsze jest to że pewnie od września będą znowu wozić dzieci do szkół, tym taborem który powinien już dawno pójść na złom. Może wreszcie UTD weźmie się za sprawdzanie taboru PKS Grudziądz.

To przecież proste ...tzw. prezes i jego synek nachapali się i teraz nie mają już pomysłu co dalej.

Najgorsze jest to że pewnie od września będą znowu wozić dzieci do szkół, tym taborem który powinien już dawno pójść na złom. Może wreszcie UTD weźmie się za sprawdzanie taboru PKS Grudziądz.

kontrola na pewno przydała by się jechałam w tygodniu do Poznania - miałam jechać o 8 ale byłam 15 min  wcześniej

ludzie już wsiadali i byłam pewna że to ten autobus który znalazłam w internecie - oprócz tego że autobus wiekowy nadgryziony zębem czasu  nie za czysty to coś stukało w silniku zupełnie rozklekotany bałam się że nie dojadę na miejsce. Płaciłam za bilet 42 zł. Później okazało się że miałam jechać 5 po 8 autobusem  przelotowym zupełnie innej jakości a do tego 9 zł tańszym. BARDZO ŻAŁUJĘ ŻE SIĘ TAK POMYLIŁAM.ale rzeczywiście ludzi jak na lekarstwo

#10 ~Obserwator71~

~Obserwator71~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 11:40:59

Pewnie i nasz Grudziądzki PKS się wkrótcę zwinie

#11 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 17:27:51

kontrola na pewno przydała by się jechałam w tygodniu do Poznania - miałam jechać o 8 ale byłam 15 min  wcześniej

ludzie już wsiadali i byłam pewna że to ten autobus który znalazłam w internecie - oprócz tego że autobus wiekowy nadgryziony zębem czasu  nie za czysty to coś stukało w silniku zupełnie rozklekotany bałam się że nie dojadę na miejsce. Płaciłam za bilet 42 zł. Później okazało się że miałam jechać 5 po 8 autobusem  przelotowym zupełnie innej jakości a do tego 9 zł tańszym. BARDZO ŻAŁUJĘ ŻE SIĘ TAK POMYLIŁAM.ale rzeczywiście ludzi jak na lekarstwo

Niestety taki tabor.Nowego już nie będzię,ale tak zw pan prezes ma to merytorycznie w d...pie

#12 ~Tom~

~Tom~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 20:18:41

Najlepszy jest kierowca co zawsze zostawia autobus na dworcowej i do Borysa lata nie ładnie panie kierowco

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2017 - 15:46:28

wszystko jest likwidowane...pamietacie busiki M i S ? :D niedługo szczury zjedzą Grudziądz żywcem i zostanie Miler Fabryka Świec i inne obozy zagłady xDDDD

Pamiętamy niestety to już nie wróci....

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2017 - 19:31:03

c.d. byłam w kilku miastach zaczęłam od Poznania  j.w. Piła <Bydgoszcz < Toruń jechałam pociągami - stacje nowoczesne odrestaurowane ale prze de wszystkim czyste i pachnące i na każdej stacji przed wyjazdem korzystałam z toalety. Jak dojechałam do Grudziądza zobaczyłam ruinę zakładów mięsnych  a stacja no cóż przypomina średniowiecze podziemia śmierdzące i brudne brak toalety czym bliżej wyjścia do miasta tym bardziej cuchnie odchodami Nasi włodarze jeżdżą samochodami i chyba dlatego mają to miejsce głęboko w .....

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2017 - 20:08:35

wszystko jest likwidowane...pamietacie busiki M i S ? :D niedługo szczury zjedzą Grudziądz żywcem i zostanie Miler Fabryka Świec i inne obozy zagłady xDDDD

Przestań :angry: Miler właściciel fabryki zmarł w wieku 54 lat [*]

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2017 - 20:11:22

c.d. byłam w kilku miastach zaczęłam od Poznania  j.w. Piła <Bydgoszcz < Toruń jechałam pociągami - stacje nowoczesne odrestaurowane ale prze de wszystkim czyste i pachnące i na każdej stacji przed wyjazdem korzystałam z toalety. Jak dojechałam do Grudziądza zobaczyłam ruinę zakładów mięsnych  a stacja no cóż przypomina średniowiecze podziemia śmierdzące i brudne brak toalety czym bliżej wyjścia do miasta tym bardziej cuchnie odchodami Nasi włodarze jeżdżą samochodami i chyba dlatego mają to miejsce głęboko w .....

W Grudziądzu nie ma włodarzy, którzy znają rzeczywiste problemy i potrzeby  miasta.Tu wszystko  robione jest na wspak i ad hoc.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2017 - 14:15:09

Podobno od września mają być likwidowane kolejne kursy

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2017 - 14:28:07

To po co kradniesz haha .

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2017 - 14:29:10

Ławeczke mi ukradł

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2017 - 08:39:47

Kierowcą w PKSie dalej płacą 6zł na godzinę ,,ciekawe co na to inspekcja pracy  a po zatym to fakt że to prywaciaż ciągnie i ma w du*** co jest z firmą ,,,najważniejsze że w swoim portfelu się zgadza  przyjdzie zima to PKS się zwinie wszystko zawieszą nie mają ani mechaników do naprawy taboru ani elektryków .. dochodowe linie przejmnie Arriva a reszta będzie musiała dojeżdzać rowerami Facet ogłosi upadłość firmy , napewno wszystko jest i tak na brata żone czy kochankę czyli nic nie ma i w ten sposób wszystko będzie grało Z drugiej strony to jak to się ma opłacać jak jedziecie na ulgowych biletach za 5zł i w autobusie siedzi 5ciu pasażerów to sory ale dziwię się że to wszystko się jeszcze kula to jest nie opłacalne 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PKS, Grudziądz, Wąbrzeźno, Kursy, Dworzec, Autobusowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych